Porównanie namiotów dachowych

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
grzes
Posty: 306
Rejestracja: 12 lis 2008, 20:12
Auto: Y61 GU4
Kontakt:

Re: Porównanie namiotów dachowych

Post autor: grzes »

Nie omieszkam.
Tez niestety odnioslem wrazenie ze obiektywizm gdzies zaginal. Uwazam ze dobrze jest miec mozliwosc wyboru. Nie watpie ze "chinczyk" nie bedzie mial wad, bo beda na 100%, w cuda nie wierze ze cos co kosztuje 2,5x mniej bedzie dokladnie jak to drozsze.
U mnie przewazyla kwestia tego czy namiot sie sprawdzi w sensie sposobu biwakowania - bo na pewno kilka lat nam posluzy i tak jak napisalem bede wiedzial co mi potrzebne i wybor ew. nastepnego bedzie bardziej swiadomy.

Kwestie techniczne materialow itp. powiedzmy sobie szczerze maja dla uzytkownika srednie znaczenie, oczywiscie przekladaja sie na praktyke czy namiot "oddycha" czy nie przecieka itp... to ma znaczenie, ale jakies tam techniczne parametry materialu... ??

Teraz w Alpach bedzie prawie 2tyg. testowania wiec sie zobaczy.
Jedno juz widze ze auto pali wiecej... na razie 2 tyg w ruchu miejskim woze sie z namiotem, bo nie bardzo chce i sie go zdejmowac a wciagarki przemyslowej jeszcze nie mam ale jest w planach.

czystybenek
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2013, 12:30

Re: Porównanie namiotów dachowych

Post autor: czystybenek »

Cześć wszystkim,

Zakładam, że wyjazd w góry się udał. Jak oceniasz namiot po doświadczeniach z wakacji no i jak zachowanie auta, spalanie (zakładam ze to ZD30)?
Dzięki za opinie

pozdr benek

Tomek i Asia
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2017, 12:24
Auto: szukamy J95 ;)
Kontakt:

Re: Porównanie namiotów dachowych

Post autor: Tomek i Asia »

Witam,

a widział ktoś może coś w stylu Alucab z całym podnoszonym dachem do J95 ?
Wiem że drogie i w ogóle, ale jakby tak dorwać jakieś plany , to kto wie .... ;)

Kaniu
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2018, 22:00

Re: Porównanie namiotów dachowych

Post autor: Kaniu »

Witam
Sprzedam namiot dachowy Jemes Baroud .
Namiot jest rozłożony i nie kompletny dlatego też cena będzie dobra zainteresowanym podkreślę zdjęcia.

ODPOWIEDZ