Toyota land cruiser 200 Przeróbka

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

Hansiu
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 18:36

Toyota land cruiser 200 Przeróbka

Post autor: Hansiu »

Witam szanowne grono forum.
poszukuję firmy(warsztatu) który pogrzebie w mojej Toyce,,jestem z Bielska Białej.
potrzebuję dostosować auto do wypraw 4x4, ale bez extremy
montaż wciągarki
lift zawiasu 2 cale
montaż płyty na dachu
wszelkie sugestie co jeszcze mile widziane..... :D

Awatar użytkownika
Michu_1
Posty: 191
Rejestracja: 02 cze 2013, 21:58
Auto: J 95
Kontakt:

Re: Toyota land cruiser 200 Przeróbka

Post autor: Michu_1 »

"co jeszcze" to samo wychodzi na wyjazdach. Trzeba po prostu trochę pojeździć i wtedy samo wychodzi co się przydaje w podróży, a co jest zbędnym gadżetem. Tą metodą nie wydasz worka pieniędzy na zbędne przydasie.

Troxil
Posty: 165
Rejestracja: 08 lut 2014, 13:00
Auto: GRJ 120
Jeep Cherokee
Kontakt:

Re: Toyota land cruiser 200 Przeróbka

Post autor: Troxil »

Pytanie podstawowe, to ile osób jeździ na wyprawy, bo to determinuje przeróbki środka, np 2 osoby to ideał, bo można spanie zrobić w środku, jeżeli więcej niż 2 to zabudowa bagażnika i namiot na dach? Przeróbka auta właśnie przebiega dwuetapowo jak przeczytasz na forum, 1y etap to środek/spanie i 2i etap to przeróbka auta. Jeżeli chodzi o przeróbki auta to lift 2" to dobry kierunek do tego osłony podwozia-bezwzględnie, opony, wyciągarka, ew progi jak auto poniżej 2007 r. to można zderzaki. W Rybarzowicach k/B-Białej masz firmę extreme, żeby daleko nie szukać. Ja mam np 120 tylko na 2 osoby i spanie w środku, jak chcesz możesz obejrzeć, koło Rybnika. Myślę, że dobre przemyślenie przeróbek jest bardzo ważne, żeby 2 razy nie robić tego samego, lub nie demontować i poprawiać. To też oznacza, że nie należy oszczędzać a zrobić raz a porządnie. Dobrym rozwiązaniem jest też to o czym pisze Michu czyli przerabiamy auto na bardziej terenowe w 3 elementach, lift+osłony podwozia+opony; pakujemy się na wyprawę oglądamy auta i słuchamy uważnie ich właścicieli i po powrocie i przedyskutowaniu z osobami z którymi podróżujemy przystępujemy do przeróbek wnętrza.

ODPOWIEDZ