Namiot dachowy dla 4 osób

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
mlodyy
Klubowicz
Posty: 634
Rejestracja: 29 paź 2007, 13:58
Auto: Zuzanki 4x4 ;-) razem 8x8
Kontakt:

Re: Namiot dachowy dla 4 osób

Post autor: mlodyy »

No to odświeżając trochę temat. Namiot Escape Vario potestowany w różnych warunkach pogodowych i temperaturowych. Podsumowując jestem zachwycony funkcjonalnością w porównaniu do kanapki More którą miałem wcześniej. Rozkładanie i składanie rzeczywiście zajmuje kilka minut i nawet przy wysokim aucie nie muszę się wieszać na samochodzie ani skakać po drabinie żeby go złożyć lub rozłożyć.

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2008, 11:16
Auto: By?o BJ73, 2xHDJ80 XTR 3", HDJ80
jest LC100, HDJ80, rajd?wka Escape, zmota Escape
Kontakt:

Re: Namiot dachowy dla 4 osób

Post autor: Zibi »

Mój dopiero dojedzie końcem miesiąca. :)

Awatar użytkownika
swist007
Posty: 61
Rejestracja: 17 sty 2019, 23:11

Re: Namiot dachowy dla 4 osób

Post autor: swist007 »

mlodyy pisze:No to odświeżając trochę temat. Namiot Escape Vario potestowany w różnych warunkach pogodowych i temperaturowych. Podsumowując jestem zachwycony funkcjonalnością w porównaniu do kanapki More którą miałem wcześniej. Rozkładanie i składanie rzeczywiście zajmuje kilka minut i nawet przy wysokim aucie nie muszę się wieszać na samochodzie ani skakać po drabinie żeby go złożyć lub rozłożyć.
Zaczynam się właśnie zastanawiać nad tym namiotem. Na lato chcieliśmy sobie coś zakupić. W zeszłym roku dla sprawdzenia wynajęliśmy kanapkę 160x220 i ta forma noclegu się spodobała rodzince. Ale faktycznie przy wysokim aucie trzeba się wieszać na relingach żeby to pozasuwać w tej plandece, co było nie lada wyzwaniem.
Moje pytanko:
1-czy ten namiocik się zamknie gdy zostawimy w nim śpiwory i poduszki ( kanapka się zamykała z tymi rzeczami)
2- czy jest dostępny wymiar o szerokości 180cm? ( kanapka 160x220 była minimalnie za mała na 2 dorosłych i 2 dzieci)



pmcomp
Posty: 463
Rejestracja: 07 lip 2020, 21:06
Auto: LC120

Re: Namiot dachowy dla 4 osób

Post autor: pmcomp »

mlodyy pisze:
02 cze 2019, 21:43
No to odświeżając trochę temat. Namiot Escape Vario potestowany w różnych warunkach pogodowych i temperaturowych. Podsumowując jestem zachwycony funkcjonalnością w porównaniu do kanapki More którą miałem wcześniej. Rozkładanie i składanie rzeczywiście zajmuje kilka minut i nawet przy wysokim aucie nie muszę się wieszać na samochodzie ani skakać po drabinie żeby go złożyć lub rozłożyć.

Jizzz ... to waży 82 kg :shock: :shock: :shock:

Jak dla mnie to 50-60 kg to za duzo ale lżej niż 50 kg to się chyba nie da.

ODPOWIEDZ