Koordynaty punktu wydawania pozwolenia GBAO w Duszanbe

Wyprawy off-roadowe po Polsce, Europie, świecie

Moderator: luk4s7

lecchu
Posty: 329
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:42
Auto: HZJ80
Kontakt:

Koordynaty punktu wydawania pozwolenia GBAO w Duszanbe

Post autor: lecchu »

W związku z faktem, że obecnie ambasada tadżycka z Berlina nie wydawała pozwoleń na GBAO (i mamy gołą wizę) mam pytanie, czy ma ktoś koordynaty punktu w Duszanbe, gdzie takie pozwolenie można otrzymać? Wypadkowa z opisów tych, którzy musieli się borykać z poszukiwaniem odpowiedniego miejsca głosi, że 'odsyłano nas z od urzędu do urzędu i jeździliśmy po caym mieście'. Ajak im się już udało - to nie podają niestety koordynat ani adresu.

Mam już dwa punkty, w którym ponoć zdobyto takie pozwolenie. Jednak żaden z nich to nie jest ów mityczny wieżowiec, w którego okienkach na parterze dają ponoć ową tak absolutnie pożądaną pieczątkę, a na któryż to wskazuje lufą jakiś czołg na jakimś rondzie (to najczęstszy opis owego urzędu, na jaki natrafiłem w Sieci). Dlatego wydaje mi się, że moja kolekcja koordynat potencjalnie interesujących urzędów nie jest jeszcze pełna :D

Dlatego przyjmę koordynaty wszystkich punków potencjalnie wydających w Duszanbe pozwolenie na GBAO, jakimi mnie w swej szczodrości obdarzycie ;)

Pzdr
L.

PS Nie chodzi mi o agencje turystyczne, które pośredniczą w załatwieniu takiego pozwolenia i zdzierają za to z białasów niebotyczną kasę.

ODPOWIEDZ