Albania lub kraje bałtyckie z dziećmi 1-14 lipiec 2013

Wyprawy off-roadowe po Polsce, Europie, świecie

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Albania lub kraje bałtyckie z dziećmi 1-14 lipiec 2013

Post autor: Emek »

Poszukuję chętnych na wyjazd w pierwszej połowie lipca. Wyjazd rodzinny z dzieciakami, spanie na kempach lub na dziko pod namiotami. Rozważam 2 kierunki:
1. Bałkany a dokładnie Albania,Macedonia, Czarnogóra (preferowany).
2. Kraje bałtyckie Litwa, Łotwa, Estonia.
Wybór trasy jak i wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu do uzgodnienia. Wyprawa raczej kameralna - max 4 auta. Wyjazd z dziećmi i pod nich nastawiony.
My jedziemy w 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (chłopaki 7 i 14 lat).
Nastawiamy się raczej na atrakcje przyrodniczo - krajobrazowe niż na zwiedzanie zabytków choć wszystkie opcje jak wspomniałem wcześniej do rozważenia. Bez dużych dziennych przebiegów, topienia w błocie po klamki itp.
Jeśli ktoś ma inne ciekawe propozycje to chętnie wszystkie rozważymy natomiast warunkiem koniecznym jest zabranie dzieciaków.
Jeśli kto zainteresowany to proszę o kontakt na meila emekdrela@gmail.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: Albania lub kraje bałtyckie z dziećmi 1-14 lipiec 2013

Post autor: STACHU »

mamy takiego plana również ale w II połowie lipca.... 3 auta, łącznie 4 ogrów :mrgreen: (12,13,14,16l)

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: Albania lub kraje bałtyckie z dziećmi 1-14 lipiec 2013

Post autor: Emek »

U mnie niestety tylko pierwsza połowa lipca jest możliwa.

Awatar użytkownika
Michu_1
Posty: 191
Rejestracja: 02 cze 2013, 21:58
Auto: J 95
Kontakt:

Re: Albania lub kraje bałtyckie z dziećmi 1-14 lipiec 2013

Post autor: Michu_1 »

cześć Emek

Tu Michał - poznaliśmy się na zimowym rajdzie rodzinnym na Jurze, gdzie ucięliśmy sobie pogawędkę przy jaskini. My się wybieramy do Albanii, ale pewnie dopiero za rok :( . Na razie nasza toyota przechodzi kurację odmładzającą. A póki co to kierunek Turcja na tegoroczne wakacje, ale to już innym samochodem.

pzdr. Michał

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: Albania lub kraje bałtyckie z dziećmi 1-14 lipiec 2013

Post autor: Emek »

Hejka,
Nie wiem czy dobrze kojarzę ale czy to nie ty walczyłeś z błotem w Outlanderze?

Awatar użytkownika
Michu_1
Posty: 191
Rejestracja: 02 cze 2013, 21:58
Auto: J 95
Kontakt:

Re: Albania lub kraje bałtyckie z dziećmi 1-14 lipiec 2013

Post autor: Michu_1 »

Tak ! to my :) Właśnie po ostatnim wyjeździe na Jurę myślałem, myślałem i wymyśliłem w końcu że trzeba kupić jeszcze terenówkę ! Tak jak pisałem wyżej toyota jest na razie szykowana na wyjazdy, także wszystko trzeba porządnie poprzeglądać i powymieniać to i owo. I dlatego Albanię odkładamy na przyszły rok, bo też bardzo chciałbym tam pojechać. Jak pojedziecie to prosimy o ładną relację :)

pzdr. M

ODPOWIEDZ