Firmy ściągające auta

Moderator: luk4s7

operator
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2019, 14:17

Firmy ściągające auta

Post autor: operator »

Witam.
Nie wiem czy dobry dział (moderator proszę przenieść do odpowiedniego).

Szukam firmy która ściągnie mi LC200 (w dieslu - nowa - w zależności od ceny, lub z lekkim przebiegiem do 50k km) - Dubaj, Rosja, kierunek obojętny.

Pisałem do kilku firm ale niezbyt mnie przekonali co do swojej rzetelności. Może przestraszyło ich, że chce ją w leasing? Nie wiem...

Czy ktoś z Was zna godną polecenia osobę lub firmę która ściąga auta ?

Z góry dzięki za namiary.

maltarn
Posty: 27
Rejestracja: 14 sty 2020, 15:13

Re: Firmy ściągające auta

Post autor: maltarn »

Cześć.
Wszyscy polecają ,,carsdubai", znajomy brał od nich wóz i generalnie zadowolony z akcji.
Ja korzystałem z usług firmy ,,class cars", ale to samochód używany; rzetelność i rekomendacja na ok 60%.
Nie wiem niestety jak w przypadku funansowania. Strzelam, że carsdubai podołają, bo sprzedają gotowe, zarejestrowane w PL wozy. Większość to raczej pośrednicy, po prostu Cię reprezentują przy zakupie, załatwią transport, odprawy itp. wystawią tylko fakturę ze pośredniczenie.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18020
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Firmy ściągające auta

Post autor: kylon »

Obsługuję auta sprowadzone przez Carsdubai od 2007 roku i Klienci raczej zadowoleni. Piszę raczej bo nie znam przypadku niezadowolenia ale nie o wszystkim mogę wiedzieć. Prawdą jest też to, że wielu Klientów chce sprowadzenia auta i wylicza ile to powinno kosztować i naucza importerów jak się to powinno robić. Czyli widzę auto w Dubaju w internecie za 25 tysi dolków to ma pod domem kosztować 25 tysi dolków minus rabat oczywiście ;-)

operator
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2019, 14:17

Re: Firmy ściągające auta

Post autor: operator »

Dzięki.
Napisałem do nich poczekam na odpowiedź.
Największym właśnie minusem jest to, że gotówki nie wyłożę i chcę auto w leasing. A wszystkie firmy do których do tej pory pisałem tylko gotówkę obsługują niestety.

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1427
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Firmy ściągające auta

Post autor: tadeo »

operator pisze:
04 sty 2022, 11:45
Dzięki.
Napisałem do nich poczekam na odpowiedź.
Największym właśnie minusem jest to, że gotówki nie wyłożę i chcę auto w leasing. A wszystkie firmy do których do tej pory pisałem tylko gotówkę obsługują niestety.
No to musisz najpierw wziąć kredyt, kupić auto i wtedy je odsprzedać leasingodawcy. Leasnig weźmiesz na auto już zarejestrowane w Polsce, na "stojące w Dubaju" nie masz szans. Ja kupiłem w Carsdubai ale z tego co wiem, 200 już nie kupisz nowej.

operator
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2019, 14:17

Re: Firmy ściągające auta

Post autor: operator »

Ja kupiłem w Carsdubai ale z tego co wiem, 200 już nie kupisz nowej.

Rozmawiałem z gościem z Carsdubai, porozmawialiśmy przez tel, wszystko ładnie pięknie, miał wysłać ofertę, powiedział, że z leasingiem nie ma problemu, jest w dubaju trochę nowych 200 i na tym się kontakt zakończył. Te firmy są jakieś niepoważne. Proste zapytanie = prosta odpowiedź. Jeśli nie chcą ściągać niech od razu przy 1 rozmowie powiedzą. A nie zwodzą, obiecują ofertę lub kontakt.

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1427
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Firmy ściągające auta

Post autor: tadeo »

operator pisze:
14 sty 2022, 12:43
Ja kupiłem w Carsdubai ale z tego co wiem, 200 już nie kupisz nowej.

Rozmawiałem z gościem z Carsdubai, porozmawialiśmy przez tel, wszystko ładnie pięknie, miał wysłać ofertę, powiedział, że z leasingiem nie ma problemu, jest w dubaju trochę nowych 200 i na tym się kontakt zakończył. Te firmy są jakieś niepoważne. Proste zapytanie = prosta odpowiedź. Jeśli nie chcą ściągać niech od razu przy 1 rozmowie powiedzą. A nie zwodzą, obiecują ofertę lub kontakt.
Nie panikuj. Roman nie ma 5 sekretarek, serwera z automatycznym mailem z telefonami i call center. Ma za to monopol na skuteczne ściąganie aut, więc tak po staremu przypominaj mu się z 5 razy, najlepiej whatsupem. Działa.

operator
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2019, 14:17

Re: Firmy ściągające auta

Post autor: operator »

Jestem trochę zrezygnowany po kilku miesiącach szukania i zbywania przez 5 czy 6 firm.
No ale ok. Będę się przypominał.

Dzięki.

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1427
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Firmy ściągające auta

Post autor: tadeo »

operator pisze:
14 sty 2022, 12:49
Jestem trochę zrezygnowany po kilku miesiącach szukania i zbywania przez 5 czy 6 firm.
No ale ok. Będę się przypominał.

Dzięki.
Facet istnieje, jest skuteczny, ale inercję ma rzeczywiście nie z tej epoki:) cierpliwości :)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18020
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Firmy ściągające auta

Post autor: kylon »

Potwierdzam. Znam Romka od wielu lat. To jednosobowa działalność w dokładnym tego słowa znaczeniu. Jak jest np w Dubaju to nie odbiera. Że obecnie jest z nim utrudniony kontakt to wiem i tak było zawsze. Jak jest to odpisuje od ręki a jak wyjeżdża to trzeba poczekać.

Zwolnij i nie traktuj wszystkich jak korpo. Ja zrezygnowałem wiele lat temu z odpisywania agencjom w sprawie imprez, które zawsze potrzebowały ofert na za godzinę. Dobrze na tym wyszedłem. Jak widzę, że do mnie ktoś pisze w sprawie zapytania ofertowego na wymianę rozrządu (z dw do wszystkich firm) to też mi się nie chce odpisywać ;-)

ODPOWIEDZ