Krown

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
klepa
Klubowicz
Posty: 283
Rejestracja: 12 lut 2011, 19:45
Auto: Sprinter4x4 (16r.), V8 (08r.), Patrol Y61 GU4 (08r.)
Kontakt:

Re: Krown

Post autor: klepa »

luk4s7 pisze:
28 lis 2021, 22:26
klepa pisze:
RobertK pisze:
28 lis 2021, 15:49
Auto zrobione, pełna profeska plus tylna klapa i błotniki zabezpieczone wewnątrz. Wygląda to bardzo dobrze.
Pamiętaj tylko, że przez kilkanaście dni będzie Ci leciało z auta... Więc jak parkujesz np. w garażu w domu to jest to trochę upierdliwe bo miejsc na podłodze jest sporo. A to tłuste i łatwo się poślizgnąć ;-)
Z tymi kilkunastoma dniami to chyba trochę przesada. Za każdym razem kapało kilka godzin po wyjeździe a potem może ze 3 krople na krzyż. Powiedziałbym że maksymalnie 1 dzień. Parkowałem w garażu i nie widać było plam a jeśli już to minimalne i na pewno ciężko byłoby się na nich poślizgnąć. Mówimy jednak o zabezpieczeniu późną jesienią a garaż bez ogrzewania. Pewnie gorącym latem kapie dłużej.
Powiem tak. Jednym kapie krócej, innym dłużej ;-) Faktycznie pierwsze dwa, trzy najbardziej. Ja jestem kilka tyg po i dalej mam tak, że jak trochę mokro na zwnątrz i wjade do garażu to zostają tłuste plamy woda + krown. I nie jest "zwykła" woda. Jest to tłuste i brudzi. Jak się parkuje w garażu domowym to jest po prostu syf i to denerwuje.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Krown

Post autor: kylon »

Ja Maćka rozumiem. Mam też w kropkach całą nową halę po autach po Krownie i mega wkurw.

Awatar użytkownika
klepa
Klubowicz
Posty: 283
Rejestracja: 12 lut 2011, 19:45
Auto: Sprinter4x4 (16r.), V8 (08r.), Patrol Y61 GU4 (08r.)
Kontakt:

Re: Krown

Post autor: klepa »

kylon pisze:
29 lis 2021, 12:56
Ja Maćka rozumiem. Mam też w kropkach całą nową halę po autach po Krownie i mega wkurw.
Bo każdy wie, że podłoga w garażu powinna być czysta :-)

Wiener
Posty: 129
Rejestracja: 13 lut 2017, 15:21

Re: Krown

Post autor: Wiener »

Nie sądzicie, że 3M cavity wax plus byłby lepszy? To rozwiązanie permanentne, od godnej zaufania firmy, ma ciekawy skład z inhibitorami korozji i nie ma za bardzo mowy, żeby się wymyło.

ODPOWIEDZ