Wibracje przy nadmuchu

Moderator: luk4s7

adamms
Posty: 64
Rejestracja: 04 sie 2018, 20:17
Auto: VDJ200
Kontakt:

Wibracje przy nadmuchu

Post autor: adamms »

Czołem w nowym roku!
Czy miał ktoś do czynienia z tym problem jak na filmie? Mam to samo. Przy włączonym nadmuchu słychać wibracje z okolicy schowka pasażera.
Pozdrawiam. Adam

[youtube] https://youtube.com/watch?v=YGxRSnp6D50&feature=share[/youtube]

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wibracje przy nadmuchu

Post autor: kylon »

Kurde, chłopy. Czy aż tak wiedza motoryzacyjna klęka? Śmieciuch na wentylatorze i dostaje wibracji jak coś niewyważonego. Tudzież luz na łożysku silniczka ale raczej to pierwsze. Wiatrak dmuchawy właśnie się tam znajduje.

adamms
Posty: 64
Rejestracja: 04 sie 2018, 20:17
Auto: VDJ200
Kontakt:

Re: Wibracje przy nadmuchu

Post autor: adamms »

Może i masz racje. Warto zapytać to nic nie kosztuje. Nie każdy prowadzi serwis jak ty Kylon.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

adamms
Posty: 64
Rejestracja: 04 sie 2018, 20:17
Auto: VDJ200
Kontakt:

Re: Wibracje przy nadmuchu

Post autor: adamms »

kylon pisze:Kurde, chłopy. Czy aż tak wiedza motoryzacyjna klęka? Śmieciuch na wentylatorze i dostaje wibracji jak coś niewyważonego. Tudzież luz na łożysku silniczka ale raczej to pierwsze. Wiatrak dmuchawy właśnie się tam znajduje.
To jakbyś jeszcze dodał od siebie gdzie się do niego dobrać. Czy przez schowek czy pod schowkiem?
Dzięki z góry za odpowiedź.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wibracje przy nadmuchu

Post autor: kylon »

Serwisu komputerów nie mam a to samo miała moja córka w laptopie i naprawiłem. Kwestia zaradności której coraz mniej jest na świecie ;-). Teraz zamiast rozwiązywać problemy klikamy i szukamy pomocy w sieci albo aplikacji.
Nie bierz tego do siebie. Po prostu naszło mnie jak ludzie są bezradni w samochodach przy mrozie -20 stopni. Pół Warszawy stoi bo auto nie zapaliło czy zgasło albo kontrolki. W zasadzie dziś tylko tym się zajmowałem.

adamms
Posty: 64
Rejestracja: 04 sie 2018, 20:17
Auto: VDJ200
Kontakt:

Re: Wibracje przy nadmuchu

Post autor: adamms »

kylon pisze:Serwisu komputerów nie mam a to samo miała moja córka w laptopie i naprawiłem. Kwestia zaradności której coraz mniej jest na świecie ;-).
No cóż podąże, wiec Twoja ścieżką zaradności, poszukam i sprawdzę czy to śmieć czy coś innego Obrazek
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wibracje przy nadmuchu

Post autor: kylon »


pawel4osi
Posty: 33
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:37
Auto: Rav4, LC200
Kontakt:

Re: Wibracje przy nadmuchu

Post autor: pawel4osi »

Witam. Kilka lat się męczyłem z takim brzeczeniem, co jakiś czas smarując oś wiatraka. Jednak efekt naprawy nie trwał długo i problem wracał przeważnie zimą. Odwlekalem moment wymiany że względu na cenę oryginału w serwisie. Już miałem się zdecydować na zakup i ostatnie przeszukanie internetu... oferta oryginału pojawiła się w jednym ze sklepów z asortymentem offroad za mniej niż 50% z TMP. 14 dni oczekiwania i wymiana...prosta jak na załączonych filmach. Teraz muszę nasłuchiwać nowych stuków puków...😏.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Wibracje przy nadmuchu

Post autor: kylon »

Ostatnio komuś sprowadzałem.

ODPOWIEDZ