wątpliwości przed zakupem J200 D4D, 2011 rok

Moderator: luk4s7

stan1906
Posty: 143
Rejestracja: 10 wrz 2015, 20:49
Kontakt:

Re: wątpliwości przed zakupem J200 D4D, 2011 rok

Post autor: stan1906 »

miernik pisze:
23 sie 2020, 23:45
Jak na razie jeździ się fantastycznie. Co prawda jest to zupełnie inny samochod niż moje poprzednie i nie da się ich porównywać ale odnośnie mocy silnika to po przejechaniu na razie 3 tyś. km nie mam żadnych uwag. Spokojna, bezpieczna jazda z pełną kontrolą zarówno na krętych, gorzystych chorwackich drogach jak i wyprzedzanie na autostradzie przy większych prędkościach. Trzeba pamiętać tylko o tych 3 tonach w razie hamowania. Ja miałem jedno awaryjne podczas powrotu i faktycznie przy tym aucie trzeba trochę bardziej przewidywać.

Jesli chodzi o gabaryty to rewelacja. 2 tyg. wyjazd na wakacje na Chorwację z dwójką małych dzieci i pierwszy raz od lat nie musiałem brać boxa. Bagażnik jest po prostu przepastny.

Co do długości i szerokości to nie wiele się rózni od mojej poprzedniej bmw 530i także poza wysokim pkt siedzenia nie czuje specjalnie różnicy



Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka
Tylko pozazdrościć mogę ;) LC V8 to moje marzenie i taki wyjazd na wakacje gdzie pakujesz co chcesz i nie spędzasz całego dnia żeby się zapakować to musi być super sprawa..
Może kiedyś dane mi będzie takim jeździć ale to za pare lat najwcześniej..


Co do hamulców to pamiętam było na forum kilka wątkow na jakie hamulce forumowicze wymieniali oryginalne. Z tego co pamiętam sporo to zmieniało wydajność hamowania.


miernik
Posty: 29
Rejestracja: 11 paź 2019, 15:02
Auto: VDJ200, 2011r

Re: wątpliwości przed zakupem J200 D4D, 2011 rok

Post autor: miernik »

Stan1906 dzięki wielkie za linki


Oczywiście życzę żeby również Twoje marzenie jak najszybciej się spełniło :)

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ