Automatyczne ryglowanie drzwi

Moderator: luk4s7

mariooo25
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2021, 15:55
Kontakt:

Automatyczne ryglowanie drzwi

Post autor: mariooo25 »

Witam, potrzebuje informacji, w jaki sposób mogę włączyć opcje automatycznego ryglowania drzwi przy prędkości (chyba) 15km/h. Wcześniej to miałem, ale po wymianie akumulatora ta funkcja już nie działa. Wiem, że większość szuka informacji, jak to wyłączyć, ale ja mam dzieci i dla mnie jest to bardzo przydatne.

Chodzi o Toyotę Corolla Verso

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Automatyczne ryglowanie drzwi

Post autor: luk4s7 »

Olałeś totalnie regulamin forum nawet się nie witając a potem wrzucasz post o Corolli Verso na forum o Land Cruiserach. Z całym szacunkiem ale to nie to forum.

mariooo25
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2021, 15:55
Kontakt:

Re: Automatyczne ryglowanie drzwi

Post autor: mariooo25 »

Wiem, czego forum dotyczy, dlatego swoje zapytanie umieściłem w dziale "inna toyota". Jeśli nie znasz odpowiedzi, to po prostu pomiń post, Twoje nieuzasadnione złośliwości są mi niepotrzebne.

stachu_l
Posty: 416
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:54
Auto: KDJ120 AT
Kontakt:

Re: Automatyczne ryglowanie drzwi

Post autor: stachu_l »

To nie były złośliwości tylko uwagi o przestrzeganiu regulaminu i zakresie zainteresowania tego forum od głównego administratora - nie bądź zdziwiony jak twoja arogancja zakończy się blokadą na forum a minimalnie skasowaniem postu.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Automatyczne ryglowanie drzwi

Post autor: luk4s7 »

stachu_l pisze:To nie były złośliwości tylko uwagi o przestrzeganiu regulaminu i zakresie zainteresowania tego forum od głównego administratora - nie bądź zdziwiony jak twoja arogancja zakończy się blokadą na forum a minimalnie skasowaniem postu.
O to to właśnie. Bardzo ładnie ujęte. Dzięki za pomoc.

Dodatkowo jestem wyczulony na próby reklamowania swojego biznesu tylnymi drzwiami - na przykład wrzucając link do profilu. Póki co obserwuję rozwój wydarzeń…

Swoje pytanie sugeruję wrzucić raczej tutaj https://forum.toyotaklub.org.pl

mariooo25
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2021, 15:55
Kontakt:

Re: Automatyczne ryglowanie drzwi

Post autor: mariooo25 »

dzięki.

stachu_l
Posty: 416
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:54
Auto: KDJ120 AT
Kontakt:

Re: Automatyczne ryglowanie drzwi

Post autor: stachu_l »

Żeby nie było, że jesteśmy nieużyteczni to przypomnę starą prawdę: Jak już wszystko zawiedzie to przeczytaj instrukcję obsługi.
Nie wiem jaką wersje posiadasz ale instrukcja do Verso (bez dopisku Corolla) z 2014 z oficjalnej strony Toyota podaje jak się to programuje:
https://d24bc9lyrt5en5.cloudfront.net/C ... L_view.pdf
Strony of 76.
Poszukaj instrukcji do swojej wersji lub spróbuj czy to zadziała.

ODPOWIEDZ