Idler arm

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Idler arm

Post autor: kylon »

W tym przypadku to nie pomogło bo konsultowaliśmy się ze sprzedawcą. Co innego katalog, co innego wymiary, co innego Pan i co innego przyszło :mrgreen:

Awatar użytkownika
Northern Sun
Posty: 251
Rejestracja: 20 sty 2008, 07:09
Kontakt:

Re: Idler arm

Post autor: Northern Sun »

ja ostatnio zmienialem z jednej strony, obie strony sa takie same; 10kg mlotem odbijalismy bo kiblowato zchodzilo, zlazlo po zabiegu z palnikiem :)

Awatar użytkownika
RobertK.
Klubowicz
Posty: 544
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:04
Auto: 4 runner 2LT
Kontakt:

Re: Idler arm

Post autor: RobertK. »

Jeśli mówisz o wąsie na przekładni kierowniczej, to się zgadza, bo po drugiej stronie gdybyś musiał grzać palnikiem i młota używać....było by to cokolwiek dziwne i świadczyło o konieczności wymiany bez możliwości regeneracji jakiejkolwiek :)

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: Idler arm

Post autor: Dragunov »

jest w kat. JC - ok 400 zeta, faktycznie tylko do starszych modeli - hehe tu jakby mi na reke ;)


niestety - wizyta w OSKP "zabila" mi zawias przedni..

idler jak wiedzialem, sworznie (gora+dol/obie strony), lewa koncowka drazka (chyba komplet zrobie), no i spodziewam sie ze tuleje wachaczy tez juz sa wyrabane - na razie ciezko twierdzic bo sworznie sie tluka (230 tkm, z czego ostatnie 30 w moze nie ekstremalnych ale zawsze offroad warunkach)

putanie jedno tylko - z jakich toyot pasuja koncowki drazka ?? bo sporo tego znalazlem w "loklalnym" wyprawowym sklepie :D a ciagle malokumaty jestem zeby na oko celowac ;)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Idler arm

Post autor: kylon »

Trzeba dobierać do właściwego pojazdu. Jak nie ma to pytać z podaniem rocznika, silnika a najlepiej VIN-u. Tulejami wahaczy z IC możemy się rzucać w jakiejś zabawie. Nie pasują :evil: Są za krótkie o 6 milimetrów albo źle skatalogowane.

ODPOWIEDZ