TACOMA - wyprawowa

Moderator: luk4s7

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

TACOMA - wyprawowa

Post autor: czobi »

... czyli prawie hilux made in usa.
pickup jest specyficzny. taczka na wyprawowke wydaje sie latwa do dorzadzenia ale pozornie.strona warta podpatrzenia.
bardzo ciekawie zrobione auto, sensowne patenty i updaty.

http://www.expeditionswest.com/vehicles ... index.html

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

W sumie bardzo od Twojego się nie różni. Zrobić mu tylną zabudowę oraz felgi walnąć na czarno i będzie podobny. Fajnie robi ta Tacoma Caroliny Car. Byłem razem z chłopakami na Bagnie Reklamy i muszę przyznać, że fajnie sobie radziła. Mnie się osobiście nie podoba tylny zderzak. :wink:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

zderzak fakt jest siermierzny i prosty, mnie robi. moze ten zapas z tylu to juz za duzo, ale boczne rurki chroniace tyl wanny to bardzo dobry patent! w dlugasnych autach zawsze ta doopa ucieka na trawersach i wali po wszystkich baobabach. a w polskich lasach to jak na zlosc drzewa jakos gesto posadzili :lol:
chcialem to skopiowac ale pan heniu z praktyki przepadl i skonczylo sie na profilu
..moze kiedys dokoncze

carolinka rzeczywiscie fajny monster, wysokosc zawiecha full respekt wymusza w maluczkich

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

To typowy przykład amerykańskiego liftu. Do nieba a wykrzyż bez zmian. Niemniej fajnie wygląda.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Przykład innej wyprawowej Tacomy.

Obrazek

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

To rozwiązanie mi się podoba i cena w stanach nie powala. Kiedy będzie do zakupu w Wyprawie 4x4?

ODPOWIEDZ