problem z klima

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Beduin
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:39
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: problem z klima

Post autor: Beduin »

aadamuss pisze:Mam tak już od kilku lat i jakoś nie znalazłem chętnego mechanika który by chciał to naprawić. Daje radę chociaż lepiej byłoby jakby równomiernie chłodziło przód i tył.


Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Tutaj próbowałeś?

https://www.radiator-service.pl/

Od lat serwisowaniem tam klimatyzację w różnych samochodach. Jeździłem do Suchego Lasu bo z północy Poznania jestem. Polecam warsztat.

RaKu69
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2021, 09:26

Re: problem z klima

Post autor: RaKu69 »

Stefek pisze:
09 cze 2022, 04:54
Chłopaki, a rozważaliście zaklejenie takiej nieszczelności? Teraz jest pełno różnych mas epoksydowych do metalu, które naprawdę robią robotę.
Wypełnia się nimi spore ubytki, łączy metale i inne cuda. Ciśnienie nie jest tu problemem.
Jakiś czas temu widziałem piec CO tak przerdzewiały, że woda z obiegu lała się do paleniska. Właściciel zakleił to zwykłą poksyliną. Z jednej strony słup wody, z drugiej się pali i to działa :lol:
Wiem, że to druciarstwo, ale z braku laku lepsze niż udar lub zamarznięcie :mrgreen:
A te nieszczelności macie na jakie części przewodu: guma czy aluminium?
Ja ostatnio w swojej 120-tce naprawiałem przewód przy przednim prawym kole, który się przetarł. Odcinek z aluminium i mechanik pospawał ten odcinek. Klima nabita i śmiga az miło.

mechu
Posty: 90
Rejestracja: 19 gru 2020, 22:28
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: problem z klima

Post autor: mechu »

Gniew pisze:
08 cze 2022, 22:01
Rzucisz linka, gdzie można w Japonii kupić?
Amayama.com

Gniew
Posty: 138
Rejestracja: 28 lut 2017, 19:00
Auto: LC120 D4D

Re: problem z klima

Post autor: Gniew »

mechu pisze:
09 cze 2022, 10:36
Gniew pisze:
08 cze 2022, 22:01
Rzucisz linka, gdzie można w Japonii kupić?
Amayama.com
Dzięki👍

Gniew
Posty: 138
Rejestracja: 28 lut 2017, 19:00
Auto: LC120 D4D

Re: problem z klima

Post autor: Gniew »

RaKu69 pisze:
09 cze 2022, 10:31
A te nieszczelności macie na jakie części przewodu: guma czy aluminium?
Ja ostatnio w swojej 120-tce naprawiałem przewód przy przednim prawym kole, który się przetarł. Odcinek z aluminium i mechanik pospawał ten odcinek. Klima nabita i śmiga az miło.
Ja miałem na gwincie/na końcu rurki. Jak pośrodku rurki jest nieszczelność, to podobno da się wstawić jakąś złączkę, która zaślepia rurki.

mateuszw_astro
Posty: 45
Rejestracja: 21 paź 2021, 02:37

Re: problem z klima

Post autor: mateuszw_astro »

Na pewno nie ma zamienników? Ostatnio musiałem wymienić przedni przewód klimy i znalazłem zamiennik za 300 zł. Poszukaj po numerze części.

ODPOWIEDZ