Mocowanie zapasu pod podloga

Moderator: luk4s7

Kuba_44
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2011, 22:17
Auto: X 2008
Kontakt:

Mocowanie zapasu pod podloga

Post autor: Kuba_44 »

Witam,

zostalem tu przekierowany z ogólnotechnicznego, jestem nowy i to mój pierwszy Landcruiser (i pierwsze forum Landcruiserskie). Mieszkam w Warszawie a Landa uzywam do wypraw wedkarskich nad Wisle zy inne rzeki. Posiadam 120tke tzw. typ X (wg TMarki) z 2008. Normalnie w tym typie kolo zapasowe mialo takie mocowanie pod podloga, belke poprzeczna i tzw. winde, jednak u mnie tego nie ma, bo sama rama jest starsza. Nie chce mi sie wymieniac drzwi na starsze z kolem, wolalbym wspawac belke w ramie. Problem w tym, ze nie wiem, kto móglby mi to zrobic - serwisowi sie nie chce, ale mowia ze to mozliwe, bo do nich takie auta przyjezdzaja. Wdzieczny za sugestie specjalistów w tej materii, chetnie z Wawy lub okolic. Pzdr.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Mocowanie zapasu pod podloga

Post autor: kylon »

Mam nówkę mocowanie od setki. Może by przypasiło :shock:

Kuba_44
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2011, 22:17
Auto: X 2008
Kontakt:

Re: Mocowanie zapasu pod podloga

Post autor: Kuba_44 »

Chetnie skorzystam, tylko jeszcze musze znalezc wykonawce... :roll:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Mocowanie zapasu pod podloga

Post autor: kylon »

Jak Ci się nie spieszy to możemy Ci to zrobić. Jeśli spieszy to musisz szukać.

agresor78
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2011, 21:08
Auto: J120
Kontakt:

Re: Mocowanie zapasu pod podloga

Post autor: agresor78 »

Witam , jestem od niedawna posiadaczem Toyoty Land Cruiser J120 z 2005 rok :D kupilem auto z kolem zapasowym w bagarzniku :( , narazie lezy w piwnicy ale zastanawiam sie jaka część potrzebuje zebym mogl go zamontowac?? :?:

Awatar użytkownika
duch
Posty: 275
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:26
Auto: LAND CRUISER J12 3.0
Kontakt:

Re: Mocowanie zapasu pod podloga

Post autor: duch »

agresor78 pisze:Witam , jestem od niedawna posiadaczem Toyoty Land Cruiser J120 z 2005 rok :D kupilem auto z kolem zapasowym w bagarzniku :( , narazie lezy w piwnicy ale zastanawiam sie jaka część potrzebuje zebym mogl go zamontowac?? :?:

Jeśli nie masz calego mechanizmu pod podłogą to poszukaj na allegro z jakiegoś anglika albo rozbitka.Ja kupiłem całe to ustrojstwo za 150 zl i sam to zamontowałem :D

ODPOWIEDZ