utrata mocy - kontrolka silnika

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Man With Camera
Posty: 125
Rejestracja: 12 cze 2020, 21:55
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: utrata mocy - kontrolka silnika

Post autor: Man With Camera »

MariuszS pisze:
27 lip 2021, 17:23
porządny spis treści forum
viewtopic.php?p=88388#p88388
próbowałem z niego korzystać - niestety spis nie jest uaktualniany i podobnie tak jak ten wątek viewtopic.php?f=2&t=7545 zawiera martwe linki, pomysł z szukaniem za pomocą google jest imho lepszy, ponieważ nie wymaga od nikogo pracy, wyniki są zawsze aktualne, a wyszukiwanie używa sztucznej inteligencji, która radzi sobie doskonale z polskimi końcówkami fleksyjnymi oraz potrafi szukać kontekstowo.

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że widziałem kiedyś instancję phpbb z pluginem, który do przeszukiwania forum zatrudnia google, a wyniki są zintegrowane z interfejsem phpbb - zainstalowanie i konfiguracja takiego plugina wymaga interwencji admina.

.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: utrata mocy - kontrolka silnika

Post autor: luk4s7 »

Kto chce zrobić nowy spis treści lub uaktualnić stary? Serio pytam. Kto chce się zaangażować a nie tylko narzekać? Tak po prostu wziąć i zrobić bez gadania.

Większość z nas co tu jeszcze coś rzeźbią zna się osobiście więc jest relacja zaufania. Chętnie bym oddał to moderowanie (lub się nim podzielił) komuś pełnemu werwy i ochoty do pracy tylko skąd mieć pewność że nie nawywija?

To są panowie dylematy naszych czasów. Całkiem realne. Słucham więc kto za co się weźmie i zrobi.

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8299
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: utrata mocy - kontrolka silnika

Post autor: Rokfor32 »

Echo już Ci odpowiedziało? :wink:

Jeżeli jest opcja skorzystania z SI przy szukajce - to się nawet nie zastanawiajcie :wink: Moderowania w automacie raczej nie widzę.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: utrata mocy - kontrolka silnika

Post autor: luk4s7 »

Nic mnie nie zaskoczyło…

Awatar użytkownika
Man With Camera
Posty: 125
Rejestracja: 12 cze 2020, 21:55
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: utrata mocy - kontrolka silnika

Post autor: Man With Camera »

A na jaki inny odzew Panowie liczycie w środku sezonu urlopowego :?:

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: utrata mocy - kontrolka silnika

Post autor: luk4s7 »

Aaa urlopy. No to przepraszam. Poczekam aż urlopu miną i ustawią się kolejki chętnych. Tylko żeby kolejka na ulicę nie wychodziła bo ruch wstrzyma i będzie kłopocik

Awatar użytkownika
Man With Camera
Posty: 125
Rejestracja: 12 cze 2020, 21:55
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: utrata mocy - kontrolka silnika

Post autor: Man With Camera »

luk4s7 pisze:
27 lip 2021, 23:29
Poczekam aż urlopu miną i ustawią się kolejki chętnych.
Pierwszy raz tak wołasz, że nie wiesz, że kolejki się nie ustawią - obojętnie kiedy to zrobisz? Jeśli brak Wam ludzi do współpracy, to może zróbcie jakiś przemyślany gest w ich stronę. Nie sądzę, by zawołanie wieczorem, na drugiej stronie wątku o utracie mocy w silniku, w podforum o J12, było takim gestem - zwłaszcza w środku lata.

Ja się chętnie spotkam w realu i pogadam - co dalej, to zobaczymy.

Stefek
Posty: 134
Rejestracja: 01 kwie 2014, 17:42
Auto: KDJ120 2003 r

Re: utrata mocy - kontrolka silnika

Post autor: Stefek »

kylon pisze:
27 lip 2021, 15:52
Przepraszam za emocje. Po prostu czytam każdy post i jak widzę co dwa dni to samo wywołuje to u mnie niechęć.

Zostało nas z Łukaszem tylko dwóch. Reszta ma już całkowicie w du…. Może warto abyś się zajął usprawnieniem silnika. My staraliśmy się jakoś pchać ten wózek kilkanaście lat. W pewnym momencie para ulatuje.
Kylon, mi się też trochę za bardzo ulało (tak z empatii do zabłąkanych nowicjuszy), miało być z przymrużeniem oka a wyszło... złośliwie, wrednie?
Ja zakładam, że musi się przewinąć ze 100 nowych użytkowników, żeby objawił się jakiś bardziej aktywny, Większość wykorzysta i pójdzie, ale zawsze ktoś fajny zostanie. Jeżeli mam pewność, że wiem o czym piszę, odpowiadam na te oklepane pytania, choć może coś w stylu Cześć, było, poszukaj też wystarczy.

Giszter
Posty: 97
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:53
Auto: Toyota Hilux VIII gen

Re: utrata mocy - kontrolka silnika

Post autor: Giszter »

luk4s7 pisze:
27 lip 2021, 23:29
Aaa urlopy. No to przepraszam. Poczekam aż urlopu miną i ustawią się kolejki chętnych. Tylko żeby kolejka na ulicę nie wychodziła bo ruch wstrzyma i będzie kłopocik Obrazek
Ja chętnie mogę pomóc przy moderacji.
A nawet zdarzy mi się czasami coś zakodzić, ale nie wiem czy to może być akurat tutaj przydatne ;)

ODPOWIEDZ