Amortyzatory w J12

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Amortyzatory w J12

Post autor: kylon »

https://youtu.be/aeqYIt1x7Jw

Dotyczy to każdego znanego producenta.

pmcomp
Auto: LC120

Post autor: pmcomp »

Wiem, zgadzam się. KYB nawet może nie wiedzieć albo nie chce wiedzieć, że jego brand na tym widnieje. A one nawet koło KYB nie leżały :mrgreen: .

Taki mamy świat.

Pozdro

PS. no cóż ... mam, założę. Hamulce na tył to ATE, a na przód pójdą DBA T2 albo T3, to się obaczy. Bardziej się boję zacisków czyli tłoczków niż tarcz i klocków :shock: .

DBA T3 mam na sportowym BMW i jest zajebiście, a i tak taniej niż OEM. NA szczęście do LC są dostępne od ręki. Do Audi czekanie 4 miesiące :? .

Pozdro

Awatar użytkownika
021CLT
Auto: Toyota LC120
Kontakt:

Post autor: 021CLT »

Od jakiegoś czasu odnoszę subiektywne wrażenie, że to forum moderowane jest pod określonych ludzi, instytucje,firmy....

Ps.
Gdzie podział się dział kupię-sprzedam? Gdzie jest dział kupiłem oryginał lub zamiennik za 1/4 ceny?
Popieram jak najbardziej ludzi którzy szukają, myszkują, nie boją się kupić części z Australii czy Arabii połowę taniej płacąc cło i podatek.
Mam nadzieję, amorki pochodzą choć osobiście szukałbym oem Toyoty jak najtaniej, kompresor chińczyk odradzam stanowczo!

pmcomp

021CLT pisze:
01 sie 2020, 19:27
kompresor chińczyk odradzam stanowczo!
Do tylnego zawieszenia w LC120? Jeśli tak to dzięki za informację. Ja tez nie lubie uogólniania ale z doświadczenia wiem z innych samochodów, że porażkami to się rzadko kto dzieli.

Taki słaby? BTW i tak pewnie lepszy niż oryginał złom :D :D :D .

Pozdro

PS. sam prowadziłem portal i forum w tematyce audio/video przez ponad 10 lat i wiem jak i co się odbywa. Dla właścicieli portali liczy się kasa, która zazwyczaj wynika z ruchu albo z ... . Nie narzekałem choć nigdy cenzury nie było. Żyliśmy z czego innego.

:D

No cóż ... życie, taki mamy świat. Dlatego pytam, drążę, robię sobie i wrogów i cichych przyjaciół ... he, he, he. Za jakość jestem w stanie zapłacić ale generalnie nie lubię ... przepłacać. Gdzie w dzisiejszych czasach metka czy brand nie są odzwierciedleniem i pochodzenia i jako≤ści.
Chyba, że ktoś cierpi na nadmiar dzindziorów.

@kylon'a ... cenię bo ... celuje w inny rodzaj klientów. Stać ich za płacenie za święty spokój. inna grupa docelowa ... super. Pełen szacun. Ja tez wolę zarobić 100 w 10 jednostek czasy niż 10 w 100 jednostek czasu. A za wiedzę i doświadczenie ... trzeba płacić.
. Albo ... pytać na forach i wymieniać się ... swoimi cennymi doświadczeniami ... i pozytywnymi i negatywnymi. BTW ile ja mam jednych i drugich nt. MAzda MX-5 :mrgreen: .
Nie narzekaj, bo tu nikt na razie nie cenzurował czy nie wycinał moich postów ... co się w naszym zaścianku często zdarza.

Ja odnoszę na tym forum inne wrażenie ... od pewnego roku nie ma zapytań technicznych o pewne aspekty. Kiedyś userzy wymieniali się wiedzą, a teraz siedzą cicho. Dlatego drążę tematy które mnie interesują i pytam. Pytam i pytam i ... wreszcie co poniektórzy się odzywają.
A od pewnego roku w pewnych tematach ... cisza jak pośmiejcie organisty :lol: :lol: :lol: .

Pozdro

Awatar użytkownika
021CLT
Auto: Toyota LC120
Kontakt:

Post autor: 021CLT »

Jeśli wejdzie cenzura i wycinane postów to niech się bawią sami... Na razie tylko lekki przekaz podprogowy, zobaczymy co dalej, choć jak to mówią " uderz w stół a nożyce się odezwą
Ja nie narzekam, mam wiele radości z każdego dnia.

Rarak

Post autor: Rarak »

Wlasnie wymienialem amory i sprezyny w 120 tce to dorzuce 3 grosze.
Jako ze 3 lata mialem w rendżu amory ironmena na ktorych 2 razy kawalek Afryki zjechalem (Maroko, Sahara Zachodnia, Mauretania i pod Senegal) to postanowilem i tu zalozyc.

Wiem, ze to nie OME, ale spokojnie daja rade i cena jest zdecydowanie przystepna. Tamte dostaly mocno w kosc i zrobily ok 50 tys km. Zachowanie bez zarzutu.
Ja gazowe lubie, fajnie sie na nich jezdzi, lubie ich " reaktywnosc", zwlaszcza ze 11 miesiecy w roku po miescie.

WojtekP

Post autor: WojtekP »

Witam,
I jak te amorki?
Bo muszę kupić
Pozdrawiam

pmcomp

Pytasz o te chińskie?
Na razie zrobiłem na nich ok. 10 tys km i ... ciagle działają :D . W tym wyprawa do Norwegii gdzie mnóstwo gór i zakrętów, Danii gdzie mnóstwo piachu i w Karkonosze gdzie dużo górskich szutrów i ściernisk :mrgreen: .

Na tyle wisi zabudowa czyli dwie wypchane na maxa szuflady i tył był dość mocno dociążony.

Pozdro

ODPOWIEDZ