brak oświetlenia przycisków

Moderator: luk4s7

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: Artur_1 »

daj mi na PW jakiegoś maila to przesle instrukcje ( obrazkowa ) jak to sie demontuje ( cały srodkowy panel);
pliki maja 1,2 MB i są kompletną stroną internetowa, nie potrafie tego tu włożyć

bartsiedlce
Posty: 41
Rejestracja: 18 paź 2010, 22:42
Auto: Toyota LC12, 2005 rok, 3,0 D4D
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: bartsiedlce »

Artur_1 pisze:daj mi na PW jakiegoś maila to przesle instrukcje ( obrazkowa ) jak to sie demontuje ( cały srodkowy panel);
pliki maja 1,2 MB i są kompletną stroną internetowa, nie potrafie tego tu włożyć
Czy ja też móglbym podłączyć się z tą samą prośbą?
Mam podświetlone ok 60%, reszta wyzdychała.

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: Artur_1 »

no to jak wyzej poprosze - daj jakis namiar na PW

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: Artur_1 »

sorry , juz znalazłem- wysyłam :)

bartsiedlce
Posty: 41
Rejestracja: 18 paź 2010, 22:42
Auto: Toyota LC12, 2005 rok, 3,0 D4D
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: bartsiedlce »

Z góry dzięki, wieczorkiem poczytam, teraz muszę znikać.

p_ozim
Posty: 112
Rejestracja: 31 maja 2010, 05:37
Auto: J 120
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: p_ozim »

Macmal 2 poradziłeś sobie z tym podswietleniem??? U mnie też nie palił sie panel z lewej strony i podgrzewanie siedzeń. Wymieniłem żaróweczki bez problemu a co ciekawsze to kupiłem same balonik w dobrym sklepie elektrycznym po 30 groszy za sztukę . Wszyscy dookoła mi mówili że te żarówki to tylko serwis i trzeba płacic 20 zł za szt. Potrzebowałem 5 szt tylko troszke roboty bo stare trzeba rozpleśći nawinąc od nowa drucik.Zrobiłem wszystkie w pół godziny bez problemu.Panel z lewej str zdejmujesz klapkę bezpieczników i wypychasz potem wyciskasz pokoleii kostki i masz 2 koerczki odkręcasz i wychodzi ci zarówka z koszyczkiem. Wymieniasz i podpinasz kostke. Natomiast z podświetleniem siedzeń musisz zdjąć ala chromy (zsunąc do góry) otworzyc schowek i do góry wysunąc jego zewnętrza część.Potem plastik z mieszkiem( nic nie rozkręcasz). Od spodu wkładasz rękę i podobnie wypychasz.Musisz odpiąc kostkę bo inaczej nie wymienisz. Po wymianie wszystko wpinasz na zatrzaski i po sprawie....

p_ozim pozdrawiam

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: Husky »

Artur_1 pisze:sorry , juz znalazłem- wysyłam :)
może powieś na rapidzie albo wyślij do admina niech zawiesi na stronie dla potomnych

GDLC120
Posty: 125
Rejestracja: 09 mar 2011, 18:57
Auto: LC120
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: GDLC120 »

Witam,
od pewnego czasu przymierzam się do wymiany żarówek w centralnej konsoli i ni cholery nie wiem jak się za to zabrać aby nic nie ułamać. Dokumentacja rysunkowa, lub fotograficzna ułatwiła by to znacznie.

Z góry dziękuję za próby wysłania pliku Użytkownika Artur_1 (niestety zakończone niepowodzeniem:( ), jednakże może warto by było wrzucić taką instrukcję na np. rapid i przykleić w dziale J12?

Dziękuję i pozdrawiam.

GDLC120
Posty: 125
Rejestracja: 09 mar 2011, 18:57
Auto: LC120
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: GDLC120 »

W poniższym linku znajduje się rozmieszczenie zatrzasków w konsoli centralnej (strona 11):
http://www.kdjoteros.com/Tecnica.php

Plik zajmuje prawie 18MB.

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: Husky »

GDLC120 , miszczu kopalnia wiedzy, dzięki wielkie

GDLC120
Posty: 125
Rejestracja: 09 mar 2011, 18:57
Auto: LC120
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: GDLC120 »

W poniższym linku znajdziemy dokumentację fotograficzna demontażu lewej listwy przy lewarku oraz listwy przy radiu.
http://www.buschtaxi.org/300.0.html

Artur_1
Posty: 83
Rejestracja: 16 lut 2010, 21:00
Auto: LC 125
Kontakt:

Re: brak oświetlenia przycisków

Post autor: Artur_1 »

cieszę sie że udało sie bez mojej pomocy :? , nie dałem rady potem przesłać plików , za co przepraszam, bo przygotowywaliśmy wycieczke do Maroka, więc byłem lekko zajety
pozdrawiam

artur

ODPOWIEDZ