Zestaw głośnomówiący do LC120

Moderator: luk4s7

mutaz
Auto: KDJ120 2008

Re: Zestaw głośnomówiący do LC120

Post autor: mutaz »

Wreszcie jakiś konkret z montażu, no ciekawe chińczyki wycieli połowe przewodów i radio dalej działa :) widocznie były zbędne . Proszę jeszcze o info jak wygląda sprawa włączania radia ponoć można go trzymać w jakimś uśpieniu jak włączony tablet tylko czy to nie zeżre akumulatora w dłuższej perspektywie ewentualnie ile trwa botowanie systemu od zera chcący włączyć radio po wyjechaniu z garażu?

Izza
Auto: Kruszynka, J12
Kontakt:

Post autor: Izza »

Dabr pisze:
14 lis 2020, 14:39
Czekam jeszcze na dostawę kamery cofania i w między czasie rozgryzam jak podłączyć zewnętrzny mikrofon który dostałam jako gratis (brak gniazdka z mini-jack) oraz do czego może służyć drugi, cieńszy kabel antenowy z oryginalnej instalacji - był wpięty do mojego orygnalnego radia obok zwykłego kabla antenowego. Myślałem że to może antena GPS ale moje oryginalne rado to wersja bez nawigacji :?:
Sprawdź, czy potrzebujesz podłączać mikrofon - ja mam niepodłączony (zapomnieli dosłać) i bez problemowo chodzi na tym wbudowanym w stację.

Iza

Izza
Auto: Kruszynka, J12
Kontakt:

Post autor: Izza »

mutaz pisze:
16 lis 2020, 19:29
Wreszcie jakiś konkret z montażu, no ciekawe chińczyki wycieli połowe przewodów i radio dalej działa :) widocznie były zbędne . Proszę jeszcze o info jak wygląda sprawa włączania radia ponoć można go trzymać w jakimś uśpieniu jak włączony tablet tylko czy to nie zeżre akumulatora w dłuższej perspektywie ewentualnie ile trwa botowanie systemu od zera chcący włączyć radio po wyjechaniu z garażu?
Mam już trochę to radio i jak na razie nie ma problemu z akumulatorami. Inna bajka - w ustawieniach możesz włączyć informację o naładowaniu akumulatorów :)

Co do włączania - może z kilkanaście sekund?
Iza

Dabr
Auto: j120 '07 D4D
Kontakt:

Post autor: Dabr »

Kilka kolejnych obserwacji: mikrofon wbudowany rzeczywiście działa ok. Na górnej belce można wyświetlić napięcie akumulatora (pokazuje całkiem dokładnie) oraz stan telefonu podłączonego przez BT.
Jeśłi chodzi o czasy startu: Zminy start (po odłączeniu aku) 25s, start normalny po przekręceniu kluczyka na ACC lub włącznikim ok 5s. Po wyjęciu kluczyka radio się wyłącza i zapamiętuje w jakim stanie było.
Pierwszy minus jaki zauważyłem to ekran pokryty jest jakąś wartwą antyodblaskową któa niestety jest dość podatna na zarysowania. Na wszelki wypadek nakleiłem matową folię ochronną od tableta.

ODPOWIEDZ