Kierownica

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
HunterR32
Posty: 77
Rejestracja: 03 mar 2010, 13:39
Auto: J90
Kontakt:

Kierownica

Post autor: HunterR32 »

Witam, od dluzszego czasu denerwuje mnie zdarta kierownica w moim autku chce ja wymienic i z tąd mam dwa pytanka:
1. czy ma ktos do sprzedania kierwonice w kolorze szarym ?
2. jak zdjać klakson, wyciagnac go na sile z kierownicy czy jest gdzies jakas zapatka lub zatrzas ktory trzeba odblokowac niechcialem prubowac na sile bo przydaloby sie go jeszcze zalozyc :)
Dzieki za pomoc...

Awatar użytkownika
Gladzio
Posty: 417
Rejestracja: 21 sie 2009, 12:14
Auto: Kiedy? by? LJ70 2LT 1992 r.
Kontakt:

Re: Kierownica

Post autor: Gladzio »

Mam coś takiego: to jest do Corolli i z tego co patrzyłem na alledrogo to może być problem z dobraniem klakslonu bo ta kiera jest pod poduszke pow.

Obrazek

Awatar użytkownika
HunterR32
Posty: 77
Rejestracja: 03 mar 2010, 13:39
Auto: J90
Kontakt:

Re: Kierownica

Post autor: HunterR32 »

no nie za bardzo jednak wolalbym zeby to byla kierwonica od LC 90 nie bede robil siary :) po za tym klakson nie bedzie mi pasowal tak jak sam stwierdziles :)

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: Kierownica

Post autor: pablo200 »

Polecam, skórze pokrycie firmy Jacky auto sport. Kolor szry tyż występuje. Trochę zabawy ze zszyciem ale za 50 dych masz fajną kierę;)

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1838
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Kierownica

Post autor: irko »

W moim poprzedni aucie też tak miałem.
Pojechałem z tym do Kobyłki pod Wawą do tapicera. Wyjmował kierownicę, obszywał w pół godziny i zakładał.
Plus taki, że klakson mi nie działał a jak sie styki poruszyło to juz jest ok :D

Art
Posty: 162
Rejestracja: 06 paź 2008, 17:14
Auto: VZJ 95 & LPG
Kontakt:

Re: Kierownica

Post autor: Art »

Jam mam trochę większy temat - do nowego obszycia skóry na kierownicy, dorzuciłbym jeszcze wjchę od biegów i przednie fotele (o ile to opłacalne). Poprzecierało się toto jak diabli i wygląda słabo :( No, a pewien elementarny poziom estetyki nalezy zachować :mrgreen:
Zatem, czy komuś jest znany jakiś rozsądny tapicer z okolic Trójmiasta?

wiecus
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2010, 15:26
Auto: J95
Kontakt:

Re: Kierownica

Post autor: wiecus »

kolego słyszałem o kimś z Giżycka że fajnie obszywa nie znam niestety namiarów, posobno obszycie całego hilluxa z boczkami to koszt 3500zł, poszukaj na necie moze cos znajdziesz, aha czas oczekiwania podobno dlugi u tego goscia.

ODPOWIEDZ