Wkładka zamka J9

Moderator: luk4s7

hero30
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2010, 01:16
Auto: J95
Yamaha Grizzly
Kontakt:

Wkładka zamka J9

Post autor: hero30 »

może ktoś z Was wie czy można gdzieś kupić (nie na szrocie) same wkładki do zamków drzwi (bębenek). W ASO kazali mi kupić cały komplet (dwa wkłady drzwi, tylnej klapy i stacyjka za jedyne 2 tyś). :shock: :!: :!: :!:
Pozdrawiam

mariusz_v4
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2010, 20:17
Auto: KDJ95 `01
Kontakt:

Re: Wkładka zamka J9

Post autor: mariusz_v4 »

Jeśli można to podłączę się do pytania. U mnie zamki stanęły na skutek ich nie używania. Zapodaję co jakiś czas wd40. Jeden już działa ale reszę pewnie trzeba będzie wymienić.
Zatem jeśli ktoś miał podobny problem - Pomóżcie

Awatar użytkownika
Michalkrk
Posty: 375
Rejestracja: 18 lut 2009, 19:55
Auto: byla kdj90
Kontakt:

Re: Wkładka zamka J9

Post autor: Michalkrk »

a nie lepiej wyciagnac bebenki rozebrac wyczyscic i zlozyc? pewnie niektore czesci z alu wiec zaoksydowaly ,jak mialem hondzine problem byl ten sam ,po wyczyszczeniu byly jak noje sztuka ,oczywiscie w aso hondy tez kosztowaly majatek :wink:

hero30
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2010, 01:16
Auto: J95
Yamaha Grizzly
Kontakt:

Re: Wkładka zamka J9

Post autor: hero30 »

moje są zniszczone "rozbijakiem" podczas nieudanej próby kradzieży. Poprzedniemu właścicielowi to nie przeszkadzało...albo znal koszt wymiany :lol:

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: Wkładka zamka J9

Post autor: Rafi »

Poszukaj dobrze po firmach dorabiających zamki, kluczyki, człowiek od prawie 50 lata w kosmos, więc myślę, że da radę to naprawić/wymienić poza ASO i na pewno dużo taniej.

laskower
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:52
Auto: J 9
Kontakt:

Re: Wkładka zamka J9

Post autor: laskower »

jezeli ktos ma pomoc to tylko koles na Saskiej Kepie.jadac od centrum za Rondem za stacja benz Bliska w prawo.ok 500 m po prawej stronie w piwnicy-jest szyld przy ulicy.jak on nie da rady to dupa.
pozdrawiam Pawka


ODPOWIEDZ