Mała prośba o pomoc przy zakupie

Moderator: luk4s7

bruteforce
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2010, 23:47
Auto: navara
Kontakt:

Mała prośba o pomoc przy zakupie

Post autor: bruteforce »

Witam,mam nadzieje ze dobrze umiescilem temat,jesli nie to wybaczcie. Przegladam to forum juz od jakiegos czasu i widze ze sa tu ludize ktorzy maja pojecie o LC.

Chcialbym stac sie posiadaczem J9. Chcialem was zapytac czy jest cos na co trzeba zwrocic uwage przy kupnie. Chcialbym kupic wersje dluga. Auto bedzie uzytkowane w terenie i przygotowywane do wypraw. Chcialbym sie tez dowiedziec gdzie moge kupic czesci do tej toyotki, zderzaki zawias snorkel, bagaznik itd itp. Szukalem juz prawie wszedzie i nie moge sie doszukac. Jesli mozecie to prosze o jakas pomoc i namiary na sklepy internetowe gdzie mozna kupic czesci.

Zyzol
Posty: 347
Rejestracja: 20 gru 2007, 19:36
Auto: KDJ 95
J15
Kontakt:

Re: Mała prośba o pomoc przy zakupie

Post autor: Zyzol »

warto przesledzić dział J9, znajdziesz co potrzeba..jeśli określisz rejon skąd jest auto być może ktoś widział albo zobaczy i podpowie :wink:

bruteforce
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2010, 23:47
Auto: navara
Kontakt:

Re: Mała prośba o pomoc przy zakupie

Post autor: bruteforce »

Jako tako nie mam jeszcze sprecyzowanego miejsca skad auto bedize aczkolwiek chyba zdecyduje sie na auto z Niemiec. Wydaja mi sie na bardziej zadbane i chyba troszeczke tansze.

bruteforce
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2010, 23:47
Auto: navara
Kontakt:

Re: Mała prośba o pomoc przy zakupie

Post autor: bruteforce »

A i jeszcze chcialbym sie dowiedziec z ciekawości o ile można podniesc tak na maxa (ale z rozsądkiem) j9.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Mała prośba o pomoc przy zakupie

Post autor: Cobra »

jeżeli chodzi o zawieszenie firmy Old Man Emu i inne pierdoły opony, osłony, snorkel to http://www.wyprawa4x4.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.dobinson.pl" onclick="window.open(this.href);return false; = Zawieszenie które bardzo polecam

Znajdziesz wszystko co potrzeba. Nie polecam kupowania zderzaka przedniego lecz zrobienie go u kogoś kto ma jakieś pojęcie. Wyjdzie 2 razy taniej i będziesz zadowolony.

Przywitaj się w odpowiednim wątku tutaj http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=24

Jeżeli chodzi o podniesienie 90 tki to raczej na zawiasach nie więcej niż 2,5 cala. Dochodzą wyższe opony i możesz się pobawić w podnoszenie budy(nie wydaje mi się żeby był sens)

Awatar użytkownika
estewes
Klubowicz
Posty: 1399
Rejestracja: 28 sie 2009, 19:30
Auto: HJ60 2H turbo
Kontakt:

Re: Mała prośba o pomoc przy zakupie

Post autor: estewes »

bruteforce pisze:A i jeszcze chcialbym sie dowiedziec z ciekawości o ile można podniesc tak na maxa (ale z rozsądkiem) j9.
Albo na maxa albo z rozsądkiem.Nie może być na maxa ale z rozsądkiem :|
jak na maksa to jedziesz w górę aż sakiewka będzie pusta a z rozsądkiem +50mm + dodatkowe kilogramy
w dziale J9 znajdziesz mnóstwo informacji.

ODPOWIEDZ