Fotele tylne J95

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kojot
Klubowicz
Posty: 217
Rejestracja: 22 lut 2010, 11:48
Auto: LC 90
Kontakt:

Fotele tylne J95

Post autor: Kojot »

cześć
Prośba do userów J95 ( 5d ) potrzebuje info czy tylne fotele maja możliwość pochylenia do tyłu ( regulacja oparcia) , oraz wielka prośba o zmierzenie rozstawu śrub mocujących
dzięki
pozdrawiam
Michał

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Fotele tylne J95

Post autor: luk4s7 »

Drugi rząd ma taką możliwość i to chyba w 3 pozycjach jeśli mnie pamięć nie myli.

Awatar użytkownika
Kojot
Klubowicz
Posty: 217
Rejestracja: 22 lut 2010, 11:48
Auto: LC 90
Kontakt:

Re: Fotele tylne J95

Post autor: Kojot »

dzięki , a może jeszcze ktoś fotę wrzucić jak tam mocowanie wygląda i rozstaw śrub , planuje coś pomotać do 90tki żeby wygodę zwiększyć i nie wiem czy to dobra droga....

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8298
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Fotele tylne J95

Post autor: Rokfor32 »

Są dwa albo trzy typy tego fotela w J95. Więc raczej musisz wiedzieć konkretnie, co chcesz.

Ja mam zachomikowaną kanape z angola - ona jest niedzielona. rozkłada sie i składa jak scyzoryk (na płasko i 180 st. w drugą stronę), plus rolowanie złożonej (za przednie fotele), i plus jazda przód/tył, tak ze 20 cm.

Ale - w krótkiej J9 nadkola tylne są bliżej. Oblukaj sobie więc kanapę z Pajero dwójki - ona ma te same funkcje co ta moja (może jeździ przód/tył nieco mniej) - ale oparcie ma składane podłokietniki, przez co bez ceregieli mieści się między nadkolami.

Taka: https://allegro.pl/oferta/pajero-2-ii-k ... 7415132992

Awatar użytkownika
Kojot
Klubowicz
Posty: 217
Rejestracja: 22 lut 2010, 11:48
Auto: LC 90
Kontakt:

Re: Fotele tylne J95

Post autor: Kojot »

dzięki Janusz , te nakładki na nadkolach planuje wywalić coby parę cm zyskać, pasowałoby mi jak najmniej kombinować z mocowaniem liczę że może zatrzaski by pasowały , inaczej to i tak trzeba robić mocowanie od podstaw...

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8298
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Fotele tylne J95

Post autor: Rokfor32 »

Kanapa, ta całościowa, ma w oryginale całkowicie przebudowaną podłogę. Obniżoną pod szyny, na których fotel jeździ. Tak że ta z pajero wydaje się łatwiejsza do zaadoptowania - ale żadna nie spasi nawet w przybliżeniu bolt on.

Awatar użytkownika
Kojot
Klubowicz
Posty: 217
Rejestracja: 22 lut 2010, 11:48
Auto: LC 90
Kontakt:

Re: Fotele tylne J95

Post autor: Kojot »

To tak Rokforku , siadłem ja dzisiaj w aucie zastanawiając się jak wymienić same oparcie i odkryłem ze że te które są oryginalne są regulowane w zasadzie do dowolnej pozycji , jak sobie pomyśle ile k... poleciało na niewygodę podczas spożywania trunków to... :twisted:
Czyli temat rozwiązał się sam , tylko teraz trochę wstyd :mrgreen:

ODPOWIEDZ