J90 - okiem użytkownika

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
tadeusz84
Posty: 55
Rejestracja: 07 wrz 2020, 09:52
Auto: KZJ90
Kontakt:

J90 - okiem użytkownika

Post autor: tadeusz84 »

Hej

Bardzo spodobał mi się post kolegi Kylona - znalazłem tam sporo przydatnych informacji - i zastanawia mnie tylko, czemu nie ma czegoś takiego odnośnie J90? Rozumiem, że J95 są pewnie dużo bardziej poszukiwane (sam zresztą też szukałem J95, a skończyło się na J90 bo się akurat trafił)...

Ja jeśli chodzi o J90 jestem świeżakiem, ponieważ mam mój egzemplarz od niecałych 2 miesięcy (ale już sporo rzeczy sprawdziłem i ogarnąłem :)). Toyotę lubię, miałem 2 avensisy i złego słowa nie można było powiedzieć...

Jeśli uważacie, że taki post ma sens - to ja również w najbliższym czasie opiszę, jak widzę to autko, co udało mi się zdiagnozować, poprawić, i jakie są odczucia - zrobiłem koło 2000km, diagnostykę w kilku miejscach, więc coś tam mogę wstępnie stwierdzić :)...

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

J90 - okiem użytkownika

Post autor: luk4s7 »

A dla wersji wyposażenia też powinnismy zrobić osobny wątek z wrażeniami? To identyczne auta różniące się długością i może paroma detalami konstrukcyjnymi. Proponuje nie wynajdować koła od nowa.

Interesują nas Twoje spostrzeżenia więc umieść je proszę w wątku z opiniami n/t. J95 lub załóż wątek o swojej Toyocie w odpowiednim dziale. Jako przykład możesz wziąć wątek o mojej J95.

Awatar użytkownika
tadeusz84
Posty: 55
Rejestracja: 07 wrz 2020, 09:52
Auto: KZJ90
Kontakt:

Re: J90 - okiem użytkownika

Post autor: tadeusz84 »

No stąd właśnie moje pytanie - czy różnica jest na tyle istotna żeby miało to sens?
Nie popadajmy w skrajność z wersją wyposażenia - nie o to mi chodziło... może auta sprawiają różne problemy, lub jednak różnice konstrukcyjne są znaczne - ja tego nie widziałem...
Ale w takim razie proszę o usunięcie tego posta żeby nie robić bałaganu... A jakby w oryginalnym zmienić to na J9, to nie byłoby takich wątpliwości - no, ale nie czepiajmy się o szczegóły :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: J90 - okiem użytkownika

Post autor: luk4s7 »

Specjalnie dla Ciebie zmieniłem tytuł. Teraz możesz pisać z pełnym przekonaniem

Awatar użytkownika
tadeusz84
Posty: 55
Rejestracja: 07 wrz 2020, 09:52
Auto: KZJ90
Kontakt:

Re: J90 - okiem użytkownika

Post autor: tadeusz84 »

Spoko, teraz będę już święcie przekonany :P... Moja uwaga nie była złośliwa - więc jeśli zrobiłeś to z przekonaniem, że specjalnie dla mnie, to straciłeś tylko niepotrzebnie czas ;)

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

J90 - okiem użytkownika

Post autor: luk4s7 »

Eeee jakoś się dogadamy. Nie jestem specjalnie wymagający. Akceptuje w pełni starą whisky - 18 lat i więcej

Awatar użytkownika
Tomek92
Posty: 252
Rejestracja: 16 wrz 2018, 19:00
Auto: KDJ95 3.0 D4D
Kontakt:

Re: J90 - okiem użytkownika

Post autor: Tomek92 »

tadeusz84, teraz nie masz wyboru i musisz opisać wrażenia z użytkowania swojej J90 w specjalnie dla Ciebie zmienionym temacie ;)

Awatar użytkownika
tadeusz84
Posty: 55
Rejestracja: 07 wrz 2020, 09:52
Auto: KZJ90
Kontakt:

Re: J90 - okiem użytkownika

Post autor: tadeusz84 »

No i muszę przyznać, że mnie namówiłeś :)... Jak tylko będzie okazja, i uda mi się ogarnąć auto/czas żeby się zjawić na jakimś zlocie - to będę odpowiednio przygotowany i zapraszam :)

Awatar użytkownika
tadeusz84
Posty: 55
Rejestracja: 07 wrz 2020, 09:52
Auto: KZJ90
Kontakt:

Re: J90 - okiem użytkownika

Post autor: tadeusz84 »

@Tomek92 - taki mam plan - inaczej bym o to nie pytał (zwłaszcza, że jak widać to nie są tanie sprawy :P)...
Spokojnie, mam zrobione notatki po kilku diagnostykach, oraz listę rzeczy które zweryfikowałem/naprawiłem - i planuję to szczegółowo opisać... Auto mam krótko, i jest to dopiero druga terenówka w mojej bardzo amatorskiej karierze, ale też i pewnie 30ste któreś auto ogólnie - więc jakaś opinia mi się powoli zaczyna kreować.

ODPOWIEDZ