Алыгджер-2011

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Алыгджер-2011

Post autor: Pyrka »

Trza przyznać, że twardzi ludzie z Rosjan. Nie mój klimat, ale niektórych historia może zainteresować. Pełna relacja na rosyjskim forum TLC, dużo materiału filmowego http://www.land-cruiser.ru/index.php?sh ... 05277&st=0

Na zachętę





czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Алыгджер-2011

Post autor: czobi »

sprawdzilem sobie gdzie toto Alygdzher-Irkutskaya oblast na zachod od bajkalu
z googli wyglada imponujaco, zadoopie, napisali ze pierwszy raz w histori ktos tam dojechal autem w lecie
.. i chlali 3dni na miejscu , to rozumiem ruskij czelawiek :lol: polowa tras po rzekach, fajna wycieczka

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Алыгджер-2011

Post autor: jezus »

Bajka..... :shock:
ciekawe czy muszą załatwiać wcześniej jakies przepustki czy wizy...naprawde wyprawa super ..super klimat .....
PS..niedoczytałem na ichnim forum ..ile to trwało czasu...

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Алыгджер-2011

Post autor: czobi »

ruskie mowily mi ze bez kwitow juz od dawna sobie jezdza gdzie chca, pomijajac jakies militarne tereny ale to jak wszedzie na swiecie.
my moglibysmy , niekoniecznie w tym rejonie, ale wogole spotkac sie u misia z probami wmawiania jakis glupot
i checia przejecia kilku szelestow ale to blisko cywilizacji mendy jakies sie zawsze moga trafic wiadomo .
z tego co kumam nie pisze jak dlugo to trwalo poza tym ze przez pierwsze 8dni zepsula sie pogoda
na trzeci juz nie mieli suchych ciuchow, a zrobili 400km w ciezkim terenie, pewnie ze dwa tygodnie
dla nas to 6tygodni -lepiej kopnac sie na slowacje :mrgreen:

ODPOWIEDZ