Norwegia 2012 by Fobos

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: fobos »

Wyjazd może nie do końca off-road, ale to też jakaś tam nasz mała podróż. Na razie plan, przygotowania i lądowanie w Oslo Rygge. Reszta w najbliższym czasie. Zapraszam do lektury. http://fobosgc.blogspot.com/

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: hashid »

fajne i ładne

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: Cooder »

fobos pisze:Wyjazd może nie do końca off-road, ale to też jakaś tam nasz mała podróż. Na razie plan, przygotowania i lądowanie w Oslo Rygge. Reszta w najbliższym czasie. Zapraszam do lektury. http://fobosgc.blogspot.com/
Będę śledził. Na razie najbardziej podoba mi się druga fotka: Ela i Fobos - bardzo ładnie wyszliście, tacy szczuplutcy i młodzi :mrgreen: Podróże Wam służą, jak widać :wink:

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: fobos »

Cooder pisze:........Na razie najbardziej podoba mi się druga fotka: Ela i Fobos - bardzo ładnie wyszliście, tacy szczuplutcy i młodzi :mrgreen: Podróże Wam służą, jak widać :wink:
Powiększyłem drugą fotkę by nie mylić naszych dzieci z nami :wink: :mrgreen: i dopisałem jeszcze kawałek.

tata
Klubowicz
Posty: 286
Rejestracja: 25 maja 2009, 11:21
Auto: lJ70, KDJ120
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: tata »

No ładnie, ładnie :) , a kiedy cdn ( nie każ długo czekać )

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: Gałka »

Bardzo ciekawi mnie co przy tak minimalnej ilości bagażu zabraliście ze sobą, co okazało się potrzebne a co zbędne; w styczniu lecimy w podobny sposób do Maroka.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: Pyrka »

Jasiu - ubierzemy się w znakomity wynalazek pt. JakPak i polecimy nawet bez podręcznego.


Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: Pyrka »

Swoją drogą cieszę się Fobos, że wszystko z systemem publikacji relacji trybi jak należy - sugerowałbym jedynie zmianę kolorów linków z niebieskiego na inny kolor, bo na tym tle źle je widać. Dobrze się to ogląda i czyta.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: fobos »

W bagażu mieliśmy jeden komplet zapasowych ubrań. Kurtki i swetry włożyliśmy na siebie. Jechaliśmy tylko na 3 dni. Problemem była nie objętość bagażu, a jego waga. Limit to 10 kg na osobę. Każdy zabrał śpiwór, namiot rozłożyliśmy na 2 bagaże. Zabraliśmy kuchenkę ( Breżniewka - polecam, spisuje się rewelacyjnie ), garnek, kubki, łyżki, ale już nie można zabrać noża czy widelca. Teraz wiem, że warto zabrać składany baniak na wodę. Generalnie w jeden bagaż podręczny ciężko się zapakować, ale jak leci kilka osób, to jakoś da się wszystko upchać.
Nie wiem czym lecicie, ale Wizzair zmniejszył ostatnio dopuszczalną wagę i wymiary bagażu podręcznego.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: fobos »

Pyrka pisze:Swoją drogą cieszę się Fobos, że wszystko z systemem publikacji relacji trybi jak należy - sugerowałbym jedynie zmianę kolorów linków z niebieskiego na inny kolor, bo na tym tle źle je widać. Dobrze się to ogląda i czyta.
Na razie jako osoba niecierpliwa jak najszybciej chcę skończyć pierwszą relację. Jak napiszę ją do końca, zajmę się upiększaniem i zapoznam z możliwościami zmiany układu czy wyglądu strony. Będę też chciał zmienić chronologię, tak bym to ja decydował o kolejności relacji w menu, a nie data rozpoczęcia opisu.
Mam nadzieję że dla tego opisu, jak i innych które ktoś może napisze, znajdzie się kiedyś miejsce na naszej stronie. :?
Zastanawiam się też, czy na blogu nie odtworzyć "Historii TLCOC by Fobos". Tam mi jej nikt nie skasuje. :wink:

jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: jezus »

Dobrze że zmniejszyli rozmiar ..bo jeszcze troche i ludziska z lodówkami czy żywym inwentarzem by latali.. :mrgreen: ..jak w PKS-sie... :? ...masz bagaz..to do bagażnika..10kg to w cale nie tak mało..wystarczy by u norek nie kupować przez jakiś czas....mięcha, kiełbachy czy sera... :mrgreen: ...i całość zapakowac w wymiarową torbę...

PS..norki nie umieją robić przetworów mięsnych.....

Husky
Posty: 909
Rejestracja: 31 sty 2010, 22:19
Auto: plastic fantastic

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: Husky »

fobos super kierunek i wielki szacun za spakowanie się w bagaż podręczny, ukłony dla małżonki

My wylatując z Omanu musieliśmy dopłacić za nadbagaż :oops:

Jerzy23
Posty: 843
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:19
Auto: FZJ76

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: Jerzy23 »

Faktycznie rozwiazanie z tym blogspotem jest super! Patrzac Fobos na wasze zdjecia sklaniam sie coraz bardziej do propozycji wyjazdu z Pyrka latem do Norwegii. Pawel pogadamy na ten temat w najblizszym czasie. Moze Fobos dolaczycie?

Galka i Husky tez fanie by bylo dla odmiany pojechac w zimne tym razem. :wink:

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: fobos »

Jak doczytasz za jakiś czas w mojej relacji, mam w Norwegii jedną zaległą sprawę do załatwienia.
W dobrym Towarzystwie każdy kierunek jest dobry, tak więc jak zawsze chętnie.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Norwegia 2012 by Fobos

Post autor: fobos »

Trochę dopisałem, zapraszam.

ODPOWIEDZ