UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: Norick »

Przestrzegam przed "kolegami" z off-roadu z UKrainy Zapewne parę osób ma z nimi kontakt
Obrazek
Fiuty bawia się w Rekiet...a właściwie próbują. Nas dopadli w Karpatach jeden chodził z Makarowem i zabierał paszporty i kazał wezwać "rukawaditielia pa sibi" bo nie wolno jeździć po karpatach itd...bo oni pilnują tych regionów itp bzdury. Potem że 75 euro od auta to oni zapomną , jak chcieliśmy dać po sto hrywien od łba to się nie zgodzili...i pazernośc ich zgubiła. Skończyło się na tym że mało im nie połamaliśmy szlabanu i nie dostali po mordzie. Przyjechała oczywiście Milicja i nie wiedziala co zrobić ale dostali butelkę i po 10 Hrywien od auta i zaprowadzili nas tam gdzie miał być spokój...i był. Publikuję fotki tych fiutów by przestrzec przed. Zapewne liczyli ze się obłowią ale niestety nas było prawie dwadziescia samochodów w każdym 3-4 osoby. Zaczeło się robienie zdjęć i "U tiebia jest zakon szto by mienia pasport zabierać"? Że straszył bronią, ze u mnie w paszporcie było dwa tysiące euro, konsul, ambasada,ja zwaniu na mientowku itd. Schowali się we własną dupę. A najpierw dawali wizytówki i jakby co to dzwonic (smętne fiutki)
Fotki samochodów i delikwentów, będę miał lepsze :D
http://img269.imageshack.us/gal.php?g=sdc11163.jpg

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: fobos »

Takie akcje to podstawowy powód dla którego nie jeżdżę i w najbliższym czasie nie mam zamiaru jeździć na wschód. W Europie jest tyle pięknych miejsc i życzliwych ludzi. Może "wschód" się za kilka lat ucywilizuje. Choć pewnie jak to już nastąpi, to i tak nie będzie po co do nich jeździć, bo wszędzie będzie "natura 2000".

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: MariuszS »

Link do zdjęć "nie robi".
A w jakiej okolicy Was dopadli i ilu ich było?

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: Norick »

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
teraz chyba będzie robić...na drugie pytanie nie odpowiem teraz ...ale było fajnie i niektórzy byli zdziwienie że Haluks daje radę :P
Ogólnie mówiąc ci od terenówek i leśnicy jakies dziesięc osób i my :D
ale ci co jadą w jeden, dwa samochody...hmmm może być różnie bo wszyscy tam chcą przyciąć

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: kylon »

Abstrachując od kolesi to zgody jakiekolwiek mieliście czy tak na siagę :?: . Bo niestety tam też trzeba wykupić bilety uprawniające do wjazdu za szlaban. Rumunia od stycznia też nie będzie dostępna. Na Ukrainie jest teraz mnóstwo przypadków z awanturami- właśnie ze względu na chęć pojeżdżenia bez jakiejkolwiek zgody. Kolesie z owego offroada mogli chcieć kaskę dla siebie ale taki to kraj i jest tam rejonizacja wpływów :mrgreen:.

Fiba
Posty: 103
Rejestracja: 07 mar 2008, 19:49
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: Fiba »

O Rumuni możesz coś więcej?

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: Norick »

Nie, nie mieliśmy żadnych zgód,ale zapytani wszyscy miejscowi (włącznie z lesnikami)zgodnie twierdzili że można. Po czym zadzwonili po tych wesołków. Kilkadziesiąt kilometrów dalej już nie było takich problemów. Landryny śmigają tam od kilku lat film z zeszłego roku
http://www.youtube.com/watch?v=far7xvsf ... re=related
Ale niewykluczone ze było to celowe...no coż czas się zastanowić nad tymi rejonami.
Rzeczywiście mógłbyś napisać coś o Rumunii

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: kylon »

Unia Panie :!:, a Karpaty mają być wpisane w Naturę 2000. Przecież właśnie Unia sfinansowała wyasfaltowanie Trans Alpiny.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: czobi »

fobos pisze:Takie akcje to podstawowy powód dla którego nie jeżdżę i w najbliższym czasie nie mam zamiaru jeździć na wschód.
Fobosik blad. to pech i tyle. masz takie prawdoodobienstwo jak unas, mniej wiecej.
to bajki i mity-"malcziki na wschodzie to uze nie bandity to tiepier biznesmeny"
nie maja czasu na jakies truchla toyot i parchow z naklejkami , maja o CURfa niebo lepsze!
wlasnie slyszy sie o tej jednej na tysiac akcji a nie o 999 ktore byly bez problemowe.
niemcy tak pewnie bajduża przy kominku o polsce

swoja droga bardzo nie mila i stresujaca przygoda...

Kajman
Posty: 236
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:36
Auto: GR 60 long

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: Kajman »

z drugiej strony - jest ryzyko jest zabawa :)

Poza tym - wschód wschodowi nie równy
Czym dalej na wschód tym moim zdaniem bezpieczniej - najgorsza jest ta częśc "europejska"

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: czobi »

100% racji ma czcigodony Kajmanesku , tez mam taka obserwacje vs. ilosc wycieczek ludzikow

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: UWAGA wymuszenia na Ukrainie!!!!

Post autor: Norick »

czobi pisze:
fobos pisze:Takie akcje to podstawowy powód dla którego nie jeżdżę i w najbliższym czasie nie mam zamiaru jeździć na wschód.
Fobosik blad. to pech i tyle. masz takie prawdoodobienstwo jak unas, mniej wiecej.
to bajki i mity-"malcziki na wschodzie to uze nie bandity to tiepier biznesmeny"
nie maja czasu na jakies truchla toyot i parchow z naklejkami , maja o CURfa niebo lepsze!
wlasnie slyszy sie o tej jednej na tysiac akcji a nie o 999 ktore byly bez problemowe.
niemcy tak pewnie bajduża przy kominku o polsce

swoja droga bardzo nie mila i stresujaca przygoda...
A ja jestem drugi raz w tym roku na Ukrainie i drugi raz chcieli mnie naciąc na kasę, raz Milicja a teraz te wesołki I Milicja tym razem uchodzi za zbawcę.
post przestrzega jedynie przed tą konkretną ekipą
:D
Wszędzie jest fajnie

ODPOWIEDZ