EURO AZJA 2013

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Arielovka
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2013, 19:58
Auto: chc? kupi? na podr??
Kontakt:

EURO AZJA 2013

Post autor: Arielovka »

Hej,

jestem tu zupełnym "świeżakiem" ...na Stronę wpadłem przez przypadek ale tak miało chyba być...spędzę na niej jak nie resztę życia to na 100% noc :) ok do meritum.

Zrodził się w mojej głowie szaleńczy pomysł wyjazdu w 2013r.

TRASA: POLSKA - UKRAINA - MOŁDAWIA - UKRAINA - GRUZJA - AZERBEJDŻAN - ARMENIA - TURCJA - BUŁGARIA - RUMUNIA - SŁOWACJA - POLSKA

Wszystko co w nas rodzi się z marzeń, pomysłów, planów...musi mieć jednak jakieś podstawy realności co do wykonania. Montujemy ekipę ( piszę my bo udało mi się już znaleźć chętną koleżankę podróżniczkę) poszukujemy kolejnych osób, które podłączyłyby się do nas lub My do kogoś. W związku z tym, że nie posiadamy auta a od samego początku podróż planujemy za kółkiem, może wśród tego forum znajdą się osoby zainteresowane przyłączeniem do nas lub my do Was.

Co do auta - kwestia nie posiadamy nie oznacza, że mieć nie będziemy. Planuję zakup odpowiedniego wozu na przełomie luty/marzec/kwiecień dlatego cieszę się podwójnie, że będąc tu z Wami dowiem się czegoś nowego o Toyotach LC.

Pozdrawiam
Ariel

arielovka@gmail.com
http://www.arielovka.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

rolek_gr
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2013, 16:38
Auto: PATROL GR Y61
Kontakt:

Re: EURO AZJA 2013

Post autor: rolek_gr »

Witam
Fantastycznie!! Zgadzam się z Twoją filozofią, podróż nie kończy się nigdy!
Trasa Twojej "wycieczki" to mój pierwotny plan - wokół Morza Czarnego, i mimo swobodnego dysponowania czasem, jednak ograniczenie czasowe istnieje. A po otwarciu granicy Rosja-Gruzja czas uległ skróceniu. Dlatego też zacząłem rozpatrywać wyjazd do Gruzji przez Ukrainę i Rosję bez przeprawy promowej, przez co uzyskuję pełną swobodę dysponowania czasem podróży ( z wiadomości na różnych forach wynika, że rozkład kursowania promów jest delikatnie mówiąc elastyczny). W ubiegłym roku dotarłem z dzieciakami nad Bajkał, było super. Bez wątpienia w "kupie" może być tylko fajniej. Myśli o wykonaniu "kółka" nie porzuciłem, więc nie jest wykluczone, że się gdzieś spotkamy.
Pozdrawiam
Rolek

Arielovka
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2013, 19:58
Auto: chc? kupi? na podr??
Kontakt:

Re: EURO AZJA 2013

Post autor: Arielovka »

Hej,

na 100% jak będziesz w okolicach spotkamy się możesz rzucić okiem na naszą trasę : http://www.travellerspoint.com/member_m ... pid=404075

co do terminu jeszcze nie wiem kiedy będziemy w Gruzji ale +/- po 20-22 maja jeśli wyjedziemy na początku maja z Polski jeśli w połowie przełom maja czerwca będziemy zaczynać trasę w Gruzji :)

czym jedziesz? jakie auto?

pozdrawiam
Ariel

ODPOWIEDZ