Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

PePe
Posty: 675
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:50
Auto: Gx470 , Hdj80 , AutoLaweta 24h do us?ug , discovery 1
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: PePe »

Kwiatec pisze:
PePe pisze:skoro zainteresowania ni ma to ogolnie ja pasuje , po za tym hill znowu w ASO...:/
ale czym ma być zainteresowanie?? twą osobą? twym camry? czy hiluksem? dzieciaku :)) nic się nie zmieniło. impreza będzie :) nieodwołalnie.
Może tak byś przeczytał wszystkie moje posty i zobaczył propozycje noclegu u mnie ,chciałem wiedzieć wczesniej aby ogarnoć wam miejsce na nocleg( skosić trawke ogarnąc pokoje gdyby ktos chciał spac w domu , przygotować ognisko i inne duperele) ewentualnie .

Awatar użytkownika
mamut
Posty: 252
Rejestracja: 21 mar 2012, 08:56
Auto: GDJ150 '18
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: mamut »

PePe pisze:
Kwiatec pisze:
PePe pisze:skoro zainteresowania ni ma to ogolnie ja pasuje , po za tym hill znowu w ASO...:/
ale czym ma być zainteresowanie?? twą osobą? twym camry? czy hiluksem? dzieciaku :)) nic się nie zmieniło. impreza będzie :) nieodwołalnie.
Może tak byś przeczytał wszystkie moje posty i zobaczył propozycje noclegu u mnie ,chciałem wiedzieć wczesniej aby ogarnoć wam miejsce na nocleg( skosić trawke ogarnąc pokoje gdyby ktos chciał spac w domu , przygotować ognisko i inne duperele) ewentualnie .
W kwestii noclegu, ogniska itp fajny pomysł choć ja osobiście nie chciałbym Wam (Tobie i reszcie twojej rodzinnej ekipy) sprawiać kłopotu :)

Awatar użytkownika
Mesel
Klubowicz
Posty: 511
Rejestracja: 05 paź 2009, 14:38
Auto: V8/KDJ90
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: Mesel »

Panowie Ja się piszę ja ja !
Tj Maciek syn Piotra plus Piotr Ania i Mateusz albo Maciek bez rodziny ale ze znajomymi ( dobiorę takich co nie będą narzekać :lol: )
Auto to 120 na M/T +lift i kilka pierdół, generalnie z przeznaczeniem do zabawy w terenie ale Padre urwał by mi głowę jak bym wrócił z wodą w środku lub czymś innym dlatego apeluję o objazdy najbardziej extreamlnych odcinków trasy :)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4388
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: Kwiatec »

w niedzielkę objazd traski.. więcej info po weekendzie :) oraz ostateczna lista chcących mogących i nie :)

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1838
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: irko »

Ja raczej odpadam.
Wyjazd służbowy się trafił....

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: pablo200 »

Ale o co cho z lista rezerwową? Jak wpadnie to dostanę minus, lub bana? A i czy jeszcze muszę opisywać lift, i mody like terratrip w aucie coby mieć trzy razy tak ?
Paweł

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: Kwieczor »

pablo200 pisze:Ale o co cho z lista rezerwową? Jak wpadnie to dostanę minus, lub bana? A i czy jeszcze muszę opisywać lift, i mody like terratrip w aucie coby mieć trzy razy tak ?
Paweł
Pablo
chodzi po prostu o to, że jak jedziesz konwojem, to się trochę robi rozwleczone
ostatnio jak jechaliśmy bodajże w 12 aut to już każdy postój na przodzie powodował zamieszanie z tyłu, chodzenie i sprawdzanie co się stało, trzeba wyciągać czy nie itp :)
też uważam, że 15 samochodów to absolutny maks do poruszania się przynajmniej w części po drogach publicznych bez gubienia ogonów i robienia postojów na zebranie się w kupę

a tutaj było po prostu kto pierwszy ten lepszy, i nikt się jakoś modami w aucie nie chwali
ja w ubiegłym roku jechałem serią i nie zakopałem się ani razu, Irko jechał serią w automacie i też dał radę, za to 2 lekko zmotanych i jeden zmotany na maksa się kopali - po części bo przecierali szlak, a po części że mieli taką fantazję :)

p/k

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4388
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: Kwiatec »

słońca moje lista rezerwowa to taki szit. bo jak ktoś chce to jedzie. spotkanie ma formę czysto integracyjne. i nie ważne czy przjedziemy pieć czy dziesięć km. ważne czy bedziemy sie fajnie bawić. jak znam zycie i tak ze wszystkimi chętnymi ciężko bedzie zebrać 15 aut. wystarczy ze zapowiedzą dyszcz....
wszyscy którzy chca być niech sie szykują. damy radę...najwyżje podniesiemy wpisowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: pablo200 »

Kwiatec pisze:słońca moje lista rezerwowa to taki szit. bo jak ktoś chce to jedzie. spotkanie ma formę czysto integracyjne. i nie ważne czy przjedziemy pieć czy dziesięć km. ważne czy bedziemy sie fajnie bawić. jak znam zycie i tak ze wszystkimi chętnymi ciężko bedzie zebrać 15 aut. wystarczy ze zapowiedzą dyszcz....
wszyscy którzy chca być niech sie szykują. damy radę...najwyżje podniesiemy wpisowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No i widzisz ty to masz podejscie PR aż chyba wyciągne gruza od dłubaka i się przejadę a wpisowe cóż wal zaporowo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

giorgio
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2012, 16:38
Auto: Hilux 2007 ,2.5 D4D
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: giorgio »

( Kiedyś trzeba spróbować i nadeiszła wiekopomna chwila!!!)
Ja też zgłaszam swój akces w tym przedsięwzięciu. :D

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4388
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: Kwiatec »

giorgio pisze:( Kiedyś trzeba spróbować i nadeiszła wiekopomna chwila!!!)
Ja też zgłaszam swój akces w tym przedsięwzięciu. :D
to bądź pod fonem bo może w niedzielę tą będzie nam pomoc potrzebna :)

giorgio
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2012, 16:38
Auto: Hilux 2007 ,2.5 D4D
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: giorgio »

Kwiatec pisze:
giorgio pisze:( Kiedyś trzeba spróbować i nadeiszła wiekopomna chwila!!!)
Ja też zgłaszam swój akces w tym przedsięwzięciu. :D
to bądź pod fonem bo może w niedzielę tą będzie nam pomoc potrzebna :)
Będę spać z nim zamiast poduszki :mrgreen:

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2144
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: plum76 »

Kwiatku nie szarżuj tak z tymi miejscówkami bo naprawde będziemy 1km przez godzine jechać.
Paweł

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: Norick »

Odpadam pracuję w niedzielę :? ...sorry

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2012 :)

Post autor: Kwieczor »

Norrick - ale ta niedziela to objazdówka trasy - a właściwe taplanie w sobotę za tydzień chyba?

ODPOWIEDZ