Pamir maj/czerwiec 2023

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

pospieszny
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2017, 09:32

Pamir maj/czerwiec 2023

Post autor: pospieszny »

Witam panowie.
Proszę o informację czy na przełomie maja i czerwca to dobry termin udania się na Pamir? I czy jest to w ogóle możliwe - mam na myśli czy nie braknie czasu na załatwienie formalności(wizy itd.), i czy kraje są pootwierane.
Może ktoś się wybiera w tym roku i można by się było jakoś dołączyć? (jest nas 4-ch, na dwa auta).
Pozdrawiam

pospieszny
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2017, 09:32

Re: Pamir maj/czerwiec 2023

Post autor: pospieszny »

Witam panie i panowie - tak miałem napisać w poprzednim poście - przepraszam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jkier540
Posty: 12
Rejestracja: 25 wrz 2022, 19:55
Auto: VZJ95

Re: Pamir maj/czerwiec 2023

Post autor: jkier540 »

Kilka lat temu, w maju odbyłem podróż do Azji Srodkowej. W PL robiłem wizy do Uzbekistanu i Azerbejdżanu. Resztę robiłem już na miejscu, w krajach sąsiadujących. Jechałem przez Rosję tranzytem z powrotem, więc też robiłem na miejscu (w Kazachstanie). Czasu jest jeszcze trochę, ale nie wiem jak z wizą do Rosji, zależy jaką trasę obieracie.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Pamir maj/czerwiec 2023

Post autor: francek »

pospieszny pisze:
14 sty 2023, 15:08
Witam panowie.
Proszę o informację czy na przełomie maja i czerwca to dobry termin udania się na Pamir? I czy jest to w ogóle możliwe - mam na myśli czy nie braknie czasu na załatwienie formalności(wizy itd.), i czy kraje są pootwierane.
Może ktoś się wybiera w tym roku i można by się było jakoś dołączyć? (jest nas 4-ch, na dwa auta).
Pozdrawiam
Termin trochę za wczesny bo w górach będzie jeszcze w ciul śniegu. Sugeruje czerwiec/lipiec lub nawet sierpień
Czasu nie braknie, formalności ogarniasz w 5 dni. Wiza tylko do Tadżyku i tranzyt przez Rosję.
Kraje póki co są pootwierane
Tak wybieramy się (komercyjnie) 5-7 aut.

ODPOWIEDZ