Albania. Pierwsza połowa sierpnia

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

BlackHawk
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:11

Albania. Pierwsza połowa sierpnia

Post autor: BlackHawk »

Witam
Planuję w pierwszej połowie sierpnia tego roku wyjazd do Albanii (TJC 95). Wybieram się z moją ładniejszą połową 😍 i usilnie chce się podpiąć syn 😉 17 lat. Będzie to nasz pierwszy wyjazd w taką trasę ale staramy się odpowiednio przygotować pod każdym względem. Z przyjemnością się do kogoś podepniemy (kto już zaliczył podobny wyjazd) lub kogoś przygarniemy. We dwa trzy auta zawsze raźniej.

Czekam na propozycje 🤔😁

Awatar użytkownika
mijamoto
Posty: 15
Rejestracja: 19 kwie 2017, 14:12
Auto: J12

Re: Albania. Pierwsza połowa sierpnia

Post autor: mijamoto »

Gdyby chodziło o czerwiec... bo większość tego miesiąca będę się tam włóczył. Powodzenia :D

BlackHawk
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:11

Re: Albania. Pierwsza połowa sierpnia

Post autor: BlackHawk »

Czerwiec niestety odpada. Chociaż nigdy nie wiadomo. Ale, jakby co to się odezwę. Jak będziesz pamiętał i będzie Ci się chciało to czekam na info z wyprawy.
A tak przy okazji, napisz czym jedziesz i jakie masz wyposażenie może coś odgapię 😁
Pozdrawiam

BlackHawk
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:11

Re: Albania 2020. Pierwsza połowa sierpnia

Post autor: BlackHawk »

BlackHawk pisze:
28 sty 2020, 22:13
Witam
Planuję w pierwszej połowie sierpnia tego roku wyjazd do Albanii (TJC 95). Wybieram się z moją ładniejszą połową 😍 i usilnie chce się podpiąć syn 😉 17 lat. Będzie to nasz pierwszy wyjazd w taką trasę ale staramy się odpowiednio przygotować pod każdym względem. Z przyjemnością się do kogoś podepniemy (kto już zaliczył podobny wyjazd) lub kogoś przygarniemy. We dwa trzy auta zawsze raźniej.

Czekam na propozycje 🤔😁

Awatar użytkownika
swist007
Posty: 61
Rejestracja: 17 sty 2019, 23:11

Albania. Pierwsza połowa sierpnia

Post autor: swist007 »

Witam

Od jakiegoś czasu tez planujemy taki wypad w tamte rejony. Kiedyś zwiedziliśmy Bałkany motorkiem teraz w zestawie 2+2 chcemy rownież zrobić taką objazdowkę. Ogólnie auto mamy seryjne (TLC 100) wiec głównie skalne szutry bez topienia w błocie. Spanie na dziko Ok 14 dni.

BlackHawk
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:11

Re: Albania. Pierwsza połowa sierpnia

Post autor: BlackHawk »

Skąd jesteście? My z Opola. Od dłuższego czasu przygotowuję auto. Myślę że jeszcze ze dwa miesiące i będzie gotowe.

Awatar użytkownika
swist007
Posty: 61
Rejestracja: 17 sty 2019, 23:11

Re: Albania. Pierwsza połowa sierpnia

Post autor: swist007 »

Z okolic Góry Kalwarii. A to co w aucie robisz? Ja jak na razie kupiłem osłony aluminiowe pod spod i chyba zostanie tylko namiocik a reszta bez modyfikacji.
Eksploatacyjnie to hamulce na tył aby ręczny był dobry, i nad przodem się zastanawiam bo tam trochę zjazdów jest, wiec dobrze by mieć świeże tarcze i klocki.

BlackHawk
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:11

Re: Albania. Pierwsza połowa sierpnia

Post autor: BlackHawk »

Auto seria. Hamulce inne techniczne sprawy ogarnięte 😁
Ale robiłem zabudowę i montowałem trochę gadżetów które mogą się przydać.

ODPOWIEDZ