Korsyka

Dział dotyczy wszystkich miejsc Świata ( Polska, Europa, Azja, ... )
Zamieszczamy tutaj TYLKO NIEKOMERCYJNE ogłoszenia.

Moderator: luk4s7

Giszter
Posty: 97
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:53
Auto: Toyota Hilux VIII gen

Korsyka

Post autor: Giszter »

Cześć,

Czy ktoś ma jakaś mapę uwzględniającą trasy offroadowe na Korsyce? Albo zna jakieś fajne miejsca gdzie można dojechać terenówką (nie jakiś bardzo trudny teren, dopiero zaczynam przygodę z takimi samochodami)?
Natomiast jeżeli ktoś poszukuje tam fajnych pól namiotowych albo terenów do wspinania to mogę pomóc ;)


Pozdrawiam
Mateusz

marlu
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2016, 09:26
Auto: VZJ95
UZJ100
Fzj 80
Kontakt:

Re: Korsyka

Post autor: marlu »

Zarejestruj się na Wikiloc , jest tam sporo tras o różnym stopniu trudnosci . W razie potrzeby pisz , kilka z nich przejechałem .

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 465
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: Korsyka

Post autor: radomada »

Zatoka Cupabia z piękną dziką plażą wspaniałą do odpoczynku
Porto Pollo piękna droga(ulubiona miejscowość Marka Niedzwieckiego z Trójki)
No i góry

marlu
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2016, 09:26
Auto: VZJ95
UZJ100
Fzj 80
Kontakt:

Re: Korsyka

Post autor: marlu »

Dzikich plaż z możliwością biwakowania za wiele tam nie znajdziesz , większąść to szlabany i znaki zakazu .Zachodnią część objechaliśmy szukając takich miejsc i w sezonie raczej słabo . Niewątpliwie jednak to piękna wyspa droga D81 do Porto i dalej do Piany , góry , klimatyczne górskie miasteczka , wodospady kaskadowe to miejsca które długo się pamięta . W terenie też jest co robić , sporo wyznaczonych tras , nie które bardzo wymagające . Jednak jak dla mnie wszystko to za bardzo poukładane .

Giszter
Posty: 97
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:53
Auto: Toyota Hilux VIII gen

Re: Korsyka

Post autor: Giszter »

Dzięki Marlu za namiar na tą stronę Wikiloc. Nie miałem o niej pojęcia ;) Właśnie przeglądam jej zawartość. Faktycznie sporo tam różnych tras. Może się zdecyduję na coś dla kompletnego amatora ;)

Radomada - Zatoka Cupabia dodana do listy ;)

Dzięki

ODPOWIEDZ