PLANDEKA do J73

Moderator: luk4s7

Korzenny
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2007, 10:23

PLANDEKA do J73

Post autor: Korzenny »

witam...

Zamierzam niedługo zamawiać plandekę do mojej LJ73. Słyszałem od znajomego, że nie tylko ja o tym myślę. Może w takim razie zgadać się w kilka osób, może uda się wytargować cenę lepszą.

Ja od jutra zaczynam pracę nad projektem plandeki, będę fotografował plandekę znajomego, myślał, rysował, robił model z papieru, jak już wszystko będzie gotowe pojadę do firmy, która robi plandeki (w Józefowie k. Otwocka jedną znalazłem), pokażę im co i jak, wycenią...

Wstępnie plandeka z materiału odychającego, brezentowego (materiał na plandeki samochodowe nie na naczepy) z okienkami wycenili na max. 1500zł. Znajomy robił sobie do GAZa u nich i chwali sobie wykonanie.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, ma jakiś własny pomysł, projekt, zdjęcia plandeki własnej lub czyjejś, może namiar na sprawdzoną tanią firmę, cokolwiek co by pomogło, niech pisze...

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

I co udało sie :?: Może jakies fotki. Zdjąłem hard topa ze swojej . Wrrrrr :evil: łapy pocięte. Coś by sie przydało na dach w bardziej ulewne dni latem 8) żeby zakładania nie przerabiać za każdym razem.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Pogadaj z Gałką. On ma plandekę. U Korzennego raczej już niebawem agonia Toyki wystąpi niestety :cry: Widziałem ją kilka dni temu i to przykry widok był.

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

Dzięks Kylon. Cenne info. Przy najbliższej okazji pogadam z Gałką

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

też widziałem moją 'starą' aż się łza zakręciła w oku jak teraz wygląda :cry: . Ale najważniejsze aby dawała przyjemnośc właścicielowi...
Plandekę zrobiłem za 700 zł + materiał ok. 150 zł ale był to poligon dla wykonawcy i ma parę wad do poprawienia. Chętnie służę info.

CzarekN
Klubowicz
Posty: 260
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:42

Post autor: CzarekN »

Jakby co to ja tez sie pisze. Myslalem juz o tym swego czasu, tylko drzwi musze znalezc rozkladane.

Galka masz jakies fotki od wewnatrz. jest tam jakis stelaz?

Czarek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Jak by co prześlijcie mi fotki a ja je wrzucę na serwer. Wczoraj widziałem autko Margo i wyglądało prześlicznie. Prawie jak jakiś rasowy prosiak cabrio.

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

kylon pisze:U Korzennego raczej już niebawem agonia Toyki wystąpi niestety :cry: Widziałem ją kilka dni temu i to przykry widok był.
No niestety...to chyba już nastąpiło, coś wspominał o sprzedaży jej na części. Dwa lata jazd wokół trzepaka i prowizorycznych napraw i taki efekt :(

Awatar użytkownika
mlodyy
Klubowicz
Posty: 634
Rejestracja: 29 paź 2007, 13:58
Auto: Zuzanki 4x4 ;-) razem 8x8
Kontakt:

Post autor: mlodyy »

Damian pisze:
kylon pisze:U Korzennego raczej już niebawem agonia Toyki wystąpi niestety :cry: Widziałem ją kilka dni temu i to przykry widok był.
No niestety...to chyba już nastąpiło, coś wspominał o sprzedaży jej na części. Dwa lata jazd wokół trzepaka i prowizorycznych napraw i taki efekt :(
Ale za to jaki snorkel :wink:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

CzarekN pisze:Jakby co to ja tez sie pisze. Myslalem juz o tym swego czasu, tylko drzwi musze znalezc rozkladane.

Galka masz jakies fotki od wewnatrz. jest tam jakis stelaz?

Czarek
stelaża nie ma , jutro poszukam fotek.

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

Jasiu to zapodaj fotki i poszukaj kontaktu na firemke. Ja też sie pisze na wdzianko na mojego rasowego prosiaczka :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: PLANDEKA do J73

Post autor: kylon »

Odgrzewam kotlety bo jest okazja. Było kilka fajnych plandek na BTT 2010. Jasiu jak odkupisz plandekę od Margo zrób proszę fotkę wszystkich elementów :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: PLANDEKA do J73

Post autor: Gałka »

Margo oddaj plandekę! 2 x dzwoniłem do Cię dziś :(

DarekP
Posty: 30
Rejestracja: 16 maja 2010, 22:08
Kontakt:

Re: PLANDEKA do J73

Post autor: DarekP »

Swego czasu dorabiałem kabrio do łodzi u gościa z Warszawy.
Pełne zawodowstwo i cabrio przystosowane do większych prędkości. Dorabia zarówno pokrycie jak i dopasowuje stelaż.
Gość robi to zawodowo i obszywa większość łodzi motorowych w Polsce.
Ważne że potrafi zaprojektować i wykonać naprawdę solidnie.

Wojdyl
Posty: 33
Rejestracja: 09 gru 2009, 19:28
Auto: KZJ90; 1KZ-TE

Re: PLANDEKA do J73

Post autor: Wojdyl »

przeczytalem co napisaliście i uznalem, że mogę się podłączyć do wątku. :D
poszukuje goscia z Wawy który umie uszyć plandekę do mojego wozu. :wink:
Darek.. czy mogłbys mi podac adres lub telefon do tego gosica to bym podjechal do niego i porozmawialbym czy byłby w stanie uszyć i dla mnie.
z góry dziękuje.

ODPOWIEDZ