DMC przyczepy w KZJ70?

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

DMC przyczepy w KZJ70?

Post autor: MariuszS »

Witam,

Jak macie rejestrowane dopuszczalne masy przyczepy w KZJ70?
Właśnie skończyło mi się miejsce w dowodzie i na zaświadczeniu z badania techn. wpisano mi masę przyczepy 2000/750 kg, co zauważyłem poniewczasie. Czy jest szansa i jakaś ścieżka aby uzyskać trochę więcej niż 2000 kg (to trochę mało na lawetę z drugim autem, np. jakimś LR;-)), czy też, w przypadku KZJ70 tak musi być i trzeba dać sobie spokój?

Pozdrowienia,
Mariusz

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Post autor: MaxLux »

Mariusz,

Ja mam 2510/750... - wpisali mi to na pierwszym przegladzie w PL bez problemu ani specjalnego starania ...

ciekawie mial wpisane wojtek w BJ73 - 3500 :o

luto
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2007, 20:12

Przyczepy do KZJ’a

Post autor: luto »

Ja mam wpisane 3000. :?:
Dane na temat maksymalnej masy przyczepy to nie widzimisię „Pana czy Pani” tylko informacja podana w certyfikacie dopuszczającym dany model samochodu na rynek danego kraju. Zgłoś się do Toyota Motors Polad, tam ci taki dokument powinni wydać, cały certyfikat lub przynajmniej tą informację w oficjalnej formie.
Ja takie dokumenty dostałem od Toyoty w Szwajcarii jak swojego KZJ’ta sprowadzałem tu z Polski.

Pozdrawiam
Tomek

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

ja u siebie w kzjocie miałem bodajrze 1750kg

Awatar użytkownika
potrzeba
Posty: 591
Rejestracja: 05 paź 2007, 11:41
Auto: 80'tka by?a przefajna... co by tu teraz...
Yamaha Grizzly 700 EPS :-)
Kontakt:

Post autor: potrzeba »

Kwiatec pisze:ja u siebie w kzjocie miałem bodajrze 1750kg
zaiste tak mam... czytam i się zastanawiam czy powalczyć o więcej... tylko czy mi się przyda? :roll:

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

hm moje dmc znaleźli w programie na stacji diagnostycznej podczas badania po założeniu haka. także nie wiem czy wywalczysz więcej.
a tak bajdełej to pamiętaj że hak ten był założony na sztukę (potzebowałem do ciągania małej łódki na ryby. nie jest zalecane ciąganie nim lawet. jest in tylko do zderzaka zamontowany i nie ma odciągów do ramy. kylon ci wytłumaczy o co kaman bo on to montował zaiste.
także ostrożnie

ODPOWIEDZ