Witam

Moderator: luk4s7

Radziobe
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2018, 11:49

Re: Witam :)

Post autor: Radziobe »

Witam .
Jestem nowy na forum , więc chciałbym się przywitać z szanownym forumowiczami.
Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Land Cruisera J121 z 2003 roku z silnikiem 4.0 benzyna.
Samochód jednak jest lekko uszkodzony bo do naprawy jest zawieszenie z tyłu oraz maską i zderzak do wymiany. Mam nadzieję że uda i się przy waszej pomocy doprowadzić auto do swojej świetności.
Pozdrawiam
Radek

skowi77
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2018, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: skowi77 »

Dzień dobry cześć i czołem, 120 zanabołem, i hamulców ogarnąć nie potrafiołem.
Witam wszystkich, czy mogę już zacząć ssać wiedzę tj. korzystać z doświadczeń szanownych kolegów?
Pozdrawiam Krzysztof

Maćko
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:28
Auto: HDJ100

Re: Witam :)

Post autor: Maćko »

Cześć!
Niedawno kupiłem "setkę". Jestem z Bielska-Białej.
Właśnie przygotowuję się do wyprawy do Rumunii.
Dziękuję za cenne informacje, które znalazłem (i znajdę) na forum.
Pozdrawiam!
Maćko

Szymondemon
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2018, 12:25

Re: Witam :)

Post autor: Szymondemon »

Cześć,
Witam szacowne grono forum , jestem na razie szczęśliwym posiadaczem j120 miała być 100 ale życie skorygowały plany .
Pozdrawiam Szymon

thomac
Posty: 9
Rejestracja: 01 lip 2012, 23:53
Auto: Szukam 80tki
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: thomac »

Witajcie :)

Forum czytam od lat, pora jednak wrócić do LC po dłuuuugiej nieobecności :)
Plan jest na zakup 95tki, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pewnie się skończy na 120stce, ale "tanio skóry nie sprzedam" i będę szukał zadbanej 95tki.
Mam nadzieję, że coś sensownego się trafi i dołączę już w pełni do posiadaczy LC.

Pozdrawiam Was :)

Gawlik
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2018, 17:06
Auto: 1KD-FTV, J120
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Gawlik »

Cześć wszystkim :D

Jestem od niedawna posiadaczem LC 120 i od dawna użytkownikiem Disco 2. Wybór padł Toyotę ponieważ po cichu liczę że będzie mniej zawodna niż Land Rover (przynajmniej tak mówią...). Jak narazie przegląd mechaniczny pełną parą :D

Pozdrawiam

hardtrying
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2018, 10:42
Auto: Hilux 98
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: hardtrying »

heja

jestem świeżym posiadaczem Hiluxa 98. nigdy nie mialem pickupa ani 4x4 wiec zaczynam nową przygode :)

pozdro

Vodca
Posty: 30
Rejestracja: 05 cze 2018, 18:54
Auto: KDJ120, urban cruiser
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Vodca »

Witam Wszystkich... kilka lat forum czytałem (z wiedzy Forumowiczów korzystałem) najwyższy czas dołączyć... Moja już tu jest... Posiadamy LJ70 i KDJ120... jakoś tak zachorowaliśmy na tą toyotową chorobę i nie zamierzamy się leczyć...

Cichylublin
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2018, 09:52

Re: Witam :)

Post autor: Cichylublin »

Witam serdecznie forumowiczów. Od jakiegoś czasu przeglądam regularnie forum a od dziś jestem jego użytkownikiem. Oczywiście wiąże się to z planami zakupu LC

Chodi-San
Posty: 9
Rejestracja: 03 sty 2014, 13:38
Auto: Land Cruiser 120 3.0 D4D Automat 2004r
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Chodi-San »

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem 120 i chodź czytam was prawie codziennie nie miałem odwagi pisać... ale nadszedł ten moment kiedy problemy z autem przerastają mechaników i nadszedł czas by zadać pytanie tu :)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: kylon »

A my tu mamy odwagę pisać nawet o głupotach co najwyżej moderator ciacha ;-)

Kaczuszka
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2018, 12:25

Re: Witam :)

Post autor: Kaczuszka »

Witam. Na imię mam Piotrek obecnie jestem posiadaczem opla frontery B 3,2 niestety ostatni wypad na Czarnobyl przemówił mi że jak planuję jeździć to po świecie to czymś większym. powolutku rozglądam się za J12 pewnie w niedługim czasie będę miał kilka pytań przy wyborze używki na co zwracać uwagę i czego unikać. Plany przerobić lekko i jeździć. Marzenia Syberia zimą, Mongolia Kazachstan. A opelkiem może jeszcze Nordkapp

can
Posty: 49
Rejestracja: 15 wrz 2015, 20:58
Auto: HZJ105
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: can »

Czesc,
Forum przegladam od dluzszego czasu, jednak dopiero teraz zabralem sie na serio za poszukiwania LC. Poki co idzie slabo, ale tez nie nastawialem sie na szybkie efekty. Zeby wozic na wyprawy 3 dzieci trzeba znalezc dobre auto (100 lub 200 lub lx470), a to niestety nie jest latwe.
Pozdr

Sylwester
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:28

Re: Witam :)

Post autor: Sylwester »

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem TLC KZJ95 1999 r. Mam mały problem z pompą wspomagania.
Czy polecacie jakiś warsztat na Dolnym Śląsku?

Musiek
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2018, 22:55

Re: Witam :)

Post autor: Musiek »

Yehay! W koncu tu sie zarejestrowalem, po ponad roku czytania.

ODPOWIEDZ