Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 17 sie 2018, 9:08
www.wyprawa4x4.pl

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

jezus pisze:
Do naszych weteranów zawsze coś potrzeba :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli reasumując:
Cudem znaleźć 80 w super stanie za wór kasy ( bo za sakiewkę to już by była kumulacja cudów !!!), lub bez cudu kupić to co jest i wsadzić wór kasy
No i mamy paradoks.
Powoli skłaniam się do drugiej opcji.
Dłubać i znać zakres prac.
Bo w przypadku pierwszej opcji zawsze pozostaje niepewność co do faktycznego stanu.
Teraz pytanie do użytkowników: Czy faktycznie warto ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Auto: HDJ 80
Jako użytkownik 80-ki od 10-ciu lat i jako pilot takowej na wieeelu rajdach od prawie 15-tu lat napiszę że 80-ka jest warta grzechu.
Pudło solidne, wygodne, niezawodne, sprawdzone na wyprawach jak i na czochraniu w koło komina.
Taki przyjaciel na długie zimowe wieczory :-)

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: LJ70 '86
Jak jesteś poważnie zainteresowany doinwestowaną 80-tką to @nieludzki ma do sprzedania, nie zagląda już na forum więc masz kontakt do niego 508123dwieścietrzynaście, tylko bądź cierpliwy bo zapracowany i często nie odbiera więc sms pisz w razie w

Auto: HDJ 80
A macie może jakiś link do ewentualnej aukcji tej 80-ki ? bo mam "nowego" co szuka czegoś dobrego po pierwszym nieudanym terenowym pudle marki ford :-)

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: LJ70 '86
eee tam nie ma czasu na to, dzwońcie atakujcie to może się zmobilizuje...

Witam.
Jako iż jestem właścicielem opisywanego tutaj hdj, pozwolę sobie zauważyć, że mimo wielu telefonów nikt samochodu nie był oglądać osobiście. Powtarzam nikt. Owszem byłem tym samochodem na zlecenie Pana o nicku Mazur w Starym Sączu u jakiegoś gościa który ponoć ma dużą wiedzę na temat tego typu pojazdów i według mnie nie skupiał on się na blacharce ale wlazł pod auto i tam oglądał. Może to jego opinia i rzut okiem mu wystarczył? Nie wiem. Ale każdy z kim rozmawiałem telefonicznie był informowany o stanie blacharskim oraz na życzenie przesyłałem szczegółowe zdjęcia. Informowałem również że mógłbym to naprawić najtańszym kosztem i sprzedać pewnie za wyższą cenę, ale nie na tym to polega, oraz nie mam ochoty aby ktoś wieszał później na mnie psy. Podkreślam że oprócz wymienionego tutaj Pana z Starego Sącza nikt auta na żywo nie był oglądać. Jeżeli to jego opinia to przepraszam i nie było tematu. Z najnowszych informacji pojawił się wyciek z pompy paliwa, ale już jest uszczelniona i jutro tj. 09,01,2018 wraca do auta. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]