Witam

Moderator: luk4s7

mikemgmb
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2018, 23:18

Re: Witam :)

Post autor: mikemgmb »

Dzień dobry, witam wszystkich serdecznie. Forum śledzę od jakiegoś czasu. Powoli przymierzam się do zmiany auta i TLC jest oczywiście głównym faworytem. Czy się uda - zobaczymy. Pozdrawiam. Michał

Awatar użytkownika
Loki
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:52
Auto: KDJ95
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Loki »

Cześć! No, nareszcie po dwóch latach z Toyką i dwóch campach z Wami założyłem tu konto :lol:

kaminek84
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2017, 12:01
Auto: J120
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: kaminek84 »

Witam wszystkich ! Z tej strony Piotr z Kielc ! Przy okazji wszystkiego bezawaryjnego w Nowym Roku.

Janusz HZJ
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2017, 19:00

Re: Witam :)

Post autor: Janusz HZJ »

Witam wszystkich. Dostałem (... cenzura...) za nie przywitanie się z Wami, ale link nie działał a tego wątku nie odnalazłem. Do tej pory udało mi się być Toyota LC 120 w Mongolii. Po tej wyprawie doszedłem do wniosku, ze na wyprawy potrzebny inny wóz i po długim poszukiwaniu kupiłem HZJ105, doposażyłem go... ale nie udało mi się nim nigdzie jeszcze pojechać. A teraz jestem zmuszony go sprzedać... Życzę Wszystkim roku pełnego dalszych i bliższych przygód 4x4.
Janusz

brederkor
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2018, 22:13
Auto: Toyota LC 90 1KZ-TE
1997 r.

Witam

Post autor: brederkor »

Witam wszystkich użytkowników forum.
W grudniu ubiegłego roku stałem się właścicielem Toyoty Land Cruiser J 90 z 1997 roku. Stan ogólny słaby a nawet więcej niż słaby ale jeździ.
Pozdrawiam
Brederkor

Retro
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2018, 09:41

Re: Witam :)

Post autor: Retro »

Witam ciepło. Nadaję z lubuskiego i cieszę się ogromnie, że jest tak wielu użytkowników 4runnerów. Pozdrawiam :)

kpk
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2018, 19:38

Re: Witam :)

Post autor: kpk »

Witam serdecznie z mazowieckiego.
Gdzieś w głowie tli się pomysł wyprawy za 1,5 roku do Albanii, dlatego też powoli zaczynam się rozglądać za sprzętem. Jednym z pomysłów jest LC gdzieś z roczników 1997-2005. Na co dzień poruszam się samochodami z bratniej marki, ze znaczkiem L ;)
Pozdrawiam
KPK

wuj
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2018, 13:17

Re: Witam :)

Post autor: wuj »

Co prawda TLC jeszcze nie mam ale się rozglądam. Celuję w 95, a że jakieś pytania i wątpliwości przed zakupowe się pojawiają to zanim zapytam i poproszę o ich rozwianie wypada się przywitać. Tak więc witam i pozdrawiam z podlasia również ja.

Awatar użytkownika
truten
Posty: 70
Rejestracja: 29 sty 2018, 23:29
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: truten »

Witajcie!

Zamieszkały Wrocław
Szukam TLC J95 raczej na wyprawy

Awatar użytkownika
raff_pl
Posty: 38
Rejestracja: 04 wrz 2012, 23:55
Auto: KUN26
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: raff_pl »

Ahoj!
Na forum juz troche czasu, poczytywalem, cos tam dopytywalem o auta, ale jak wlasnie zauwazylem albo sie nie przywitalem, albo posta szlag trafil. Na wszelki wypadek strzalka wszystkim! Dawno temu zainspirowany sasiadem zaczalem rozgladac sie za 4x4, wybor padl na marzenie z dziecinstwa - LR Discovery TD5. Pojezdzone po czarnym, z rodzina na wakacje. Po pewnym czasie przyszla chec na cos troche nowszego i ciut szybszego, wiec nabylem Discovery 3. Znow pojezdzone po czarnym, na co dzien po podmiejskich szutrach i dziurach. Chodzi mi po glowie cos dalszego, a D3 jakbym jej nie lubil niestety nie daje mi wystarczajacego komfortu psychicznego i wystarczajaco wysokich szans na pelna trase bez awarii, wiec wrocilem do pomyslu LC. Rozrzut mam spory, bo w kregu zainteresowan mam 100 120 i 150, tesknym wzrokiem patrzne na 200, ale wydaje mi sie ze skonczy sie na wersji nieco bardziej budzetowej, bo w jej przypadku zmaterializowane ryzyko awarii w ukladzie paliwowym moze mnie kosztowac tyle, za ile sprzedam teraz D3 ;-)
Tak wiec szukam i mam nadzieje dolaczyc na powaznie do zacnego klubu.
R.

Awatar użytkownika
Maryś
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2018, 18:39
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Maryś »

Hej :) byłem tutaj już kiedyś, jednak moje stare konto umarło :( Niemniej jednak witam ponownie z Łodzi tym razem TLC J9 :)

Awatar użytkownika
Ruff1979
Posty: 62
Rejestracja: 12 lut 2018, 18:43
Auto: HZJ70
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Ruff1979 »

Witam!
Też jestem nowy!
PZDR z Wrocławia!

rafal_s
Posty: 30
Rejestracja: 20 paź 2013, 11:06
Auto: Toyota 4runner 3rd gen. 5VZ-FE 3.4

Re: Witam :)

Post autor: rafal_s »

Dzień dobry,
Jestem z Warszawy, obecnie na etapie poszukiwań benzynowego Land Cruiser'a lub 4-runnera.

Awatar użytkownika
mijamoto
Posty: 15
Rejestracja: 19 kwie 2017, 14:12
Auto: J12

Witam :)

Post autor: mijamoto »

Witam wszystkich. Posiadacz 120-tki od dłuższego czasu. Śląsk i okolice. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.

mamil_km
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2018, 09:43

Re: Witam :)

Post autor: mamil_km »

Witam, trafiłem na to forum ponieważ zastanawiam się nad zakupem land cruisera i szukam informacji na temat takiego auta.

ODPOWIEDZ