Fotele Recaro

Wszystko o sprzęcie na wyprawy off-roadowe

Moderator: luk4s7

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Fotele Recaro

Post autor: consigliero »

Potrzebuję rady co do ofert takowych foteli . Mam możliwość zakupu 2 foteli , jeden kierowcy w wersji csc a drugi trochę uboższy cs . Mają mieć taką samą tapicerkę oraz być gotowe do montażu w naszym aucie . Cena to około 3000 pln i tutaj jest pies pogrzebany , bo nijak nie mogę się zorientować w cenach w drugim obiegu. Może ktoś wyrazić swoje zdanie na ten temat ?

Pozdrawiam M

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Fotele Recaro

Post autor: endurance »

Marku,

ja na Twoje pytanie nie znam odpowiedzi :( ale wiem jedno, że gdybym miał wydawać jakiekolwiek pieniądze na fotel to tylko taki z wentylacją. Mam namiastkę takiego rozwiązania w postaci maty firmy Waeco i naprawdę to działa i już sobie wyobrażam jak działa fabryczne rozwiązanie. Tam gdzie jest naprawdę gorąca i klima działa to jednak chłodek nie wszędzie dochodzi w kabinie i uczucie komfortu jest a jednak koszula po długiej jeździe jest mokra i dlatego zdecydowałem się na budżetowe rozwiązanie w postaci maty.

z suchymi plecami
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8298
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Fotele Recaro

Post autor: Rokfor32 »

Używane recaro - to w wypaśnej wersji - zwykle oscyluje cena w okolicach 1,5 tysia/sztuka. Czasem taniej - jak się ma szczęście i cierpliwość w szukaniu.

Staszek20VT
Posty: 104
Rejestracja: 05 mar 2015, 15:15
Kontakt:

Re: Fotele Recaro

Post autor: Staszek20VT »

Jeśli chodzi o kubełki Recaro to można szukać z Golfa IV GTI, Seata Leona Cupra i Cupra R to te same fotele. Tylko z GTI są w dwóch wersjach, składane (z 3 drzwiowego) i stałe (z 5 drzwiowego) Bardzo wygodne w dłuższych trasach, fajne trzymanie boczne, mają regulację długości, pochylenia siedziska i regulację części lędźwiowej, Bywały wersje grzane, ale to już większa rzeźba. Minus w Twoim przypadku to konieczność dostosowania szyn.
Przykładowe poniżej:
http://allegro.pl/tapicerka-fotele-golf ... 08075.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: Fotele Recaro

Post autor: Tuco »

Consigliero a jaki model tych foteli i w jakim stanie. Ja dwa kupiłem za 450 pln ;)

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Fotele Recaro

Post autor: consigliero »

https://www.dropbox.com/sh/wqtuxssfgob2 ... OtVBa?dl=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marzyniu
Posty: 53
Rejestracja: 15 gru 2015, 06:23
Auto: Honda crv mk1 :) i lj78
Kontakt:

Re: Fotele Recaro

Post autor: marzyniu »

Z jakiego to auta?

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: Fotele Recaro

Post autor: Tuco »

Fotele są w ładnym stanie, ale jest to dosyć stary model. Sprawdź czy będą pasowały na szerokość. Zobacz na ebay.de jak wyglądają ceny. Jest tam sporo ale bardziej współczesnych modeli.

Awatar użytkownika
Emek
Posty: 472
Rejestracja: 10 paź 2012, 17:59
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: Fotele Recaro

Post autor: Emek »

Za swojego Ergomeda (elektryka. grzanie,wentylacja, pompowane lędźwie) w idealnym stanie dałem 500, choć wyjściowo na olx sprzedawca chciał 1200. Te faktycznie są w bardzo ładnym stanie ale to dość leciwy model.

ODPOWIEDZ