Nowy warsztat

Tu zgłaszamy wszystkie sprawy do Adminów i Moderatorów tego forum.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: Addams »

Ależ chłopcze
U nas też można komuś polecić znany sobie warsztat, przeczytaj jeszcze raz co napisałem :wink:

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Nowy warsztat

Post autor: proto »

Adam jeśli dobrze zrozumiałem nie wolno reklamować własnej działalności w postach.
Zatem wystarczy klakier który będzie zawsze i wszędzie polecał "NajlepszyWarsztat4x4" wraz z linkiem a właściciel nicku udaje Niemca :wink: i wszystko gra :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: Addams »

Kamil masz modów za idiotów? :wink:
Chłopaki nie będziemy pisać 15 stron nowego regulaminu żeby opisać każdy możliwy przypadek kryptoreklamy, ale jak taką zauważymy, to ją wytępimy. Nie zabronimy też "profilaktycznie" polecania sobie warsztatów bo to by była paranoja, po to między innymi jest to forum

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: MaxLux »

Proponuje przeniesc dyskusje w inne miejsce bo juz sie mega reklama niechcacy zrobila.

Rozumiem ze zrozumialych wzgledow reklame jako taka nalezy sobie wykupic w formie rozyczki czy innej daniny ale tez sam moge napisac, ze Zbyszek, Rafal, Arek czy Twardy fajnie ogarniaja nasze smietniki :)

Proponuje tez aby wrecz zachecac profesjonalistow do opisywania udanych modyfikacji, nietypowych awarii, napraw itp bo nawet jak jest to odbierane jako reklama to wedlug mnie w pelni usprawiedliwi to odpowiednia tresc

p.s. I tak twierdze, ze Rokfor jest najfajniejszy i warto zasuwać do Starego Sacza nawet ze Szczecina

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8298
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: Rokfor32 »

Ale ja znam osobiście chyba wszystkich modów ... :mrgreen: I admina też ... :mrgreen: i jakby co - nie omieszkam używać presji i wszystkich innych niedozwolonych sztuczek ... :mrgreen:

Poza tym - ja nie potrzebuje reklamy. Roboty też. i tak ma za dużo. jak już to kasy. Najlepiej w formie darowizn zwolnionych z podatku ... :mrgreen: W zamian moge wysyłać pocztówki z różnych stron świata ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2132
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: plum76 »

Rokfor toć rentę juz masz podobno.
przyjedz do stolicy znajdź kobietę i zobaczysz ze toyki będą włazić drzwiami i oknami abyś je naprawiał.
paweł

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8298
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: Rokfor32 »

A po cholerę mi to? Wole dotację - i leżaczek gdzieś na końcu świata ... :mrgreen:

W każdym razie myślę - że tak z miesiąc to bym tak dał radę. Później by mnie szlag trafił z nieróbstwa ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Nowy warsztat

Post autor: proto »

Addams pisze:Kamil masz modów za idiotów? :wink:
Jak bym śmiał :mrgreen:
Po prostu akcja rodzi reakcję...

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: Addams »

MaxLux pisze: Proponuje tez aby wrecz zachecac profesjonalistow do opisywania udanych modyfikacji, nietypowych awarii, napraw itp bo nawet jak jest to odbierane jako reklama to wedlug mnie w pelni usprawiedliwi to odpowiednia tresc
To jasne

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Nowy warsztat

Post autor: proto »

MaxLux pisze:Proponuje tez aby wrecz zachecac profesjonalistow do opisywania udanych modyfikacji, nietypowych awarii, napraw...
Przez tyle lat słabo wykształcił się na tym forum taki styl prezentacji swoich dokonań przez profesjonalistów i utalentowanych amatorów , wiem ile marudziłam Marcinowi żeby pokazywał prace przy HiLexsie, bo wszystkim łatwiej dodać coś na FB niż przez jakiś serwer wstawiać tu foty...
Ja też jestem ZA :!:
...i czekam na atrakcyjne zachęty :mrgreen:

Awatar użytkownika
ems!
Posty: 175
Rejestracja: 07 paź 2013, 11:12
Auto: Godzilla HZJ78, Fenix HDJ100, Kronos V8
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: ems! »

No z tymi reklamami to chyba nie do końca tak. Nie jest jasno napisane czego nie można. Ba! Chyba nawet nigdzie w regulaminie ani w statucie nie jest napisane nic o reklamowaniu. Dostaje się tylko ostrzeżenia zza płotu. Proponuję uregulować, by nie było nieporozumień.

Ot taka sugestia.

Pozdrawiam emsi

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: Addams »

tak tak, będziem regulować, w wolnej chwili znaczy :wink:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: Kwiatec »

ems! pisze:No z tymi reklamami to chyba nie do końca tak. Nie jest jasno napisane czego nie można. Ba! Chyba nawet nigdzie w regulaminie ani w statucie nie jest napisane nic o reklamowaniu. Dostaje się tylko ostrzeżenia zza płotu. Proponuję uregulować, by nie było nieporozumień.

Ot taka sugestia.

Pozdrawiam emsi
nie ma co regulować bo sie regulamin robi na regulamin. sprawa prosta, pasują warunki to się reklamuję nie to nie. i w drugą stronę, pasuje nam reklamodawca to ogłaszamy jak nie to nie. kasa nie jest najważniejsza.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: hashid »

Kwiatec pisze:
ems! pisze:No z tymi reklamami to chyba nie do końca tak. Nie jest jasno napisane czego nie można. Ba! Chyba nawet nigdzie w regulaminie ani w statucie nie jest napisane nic o reklamowaniu. Dostaje się tylko ostrzeżenia zza płotu. Proponuję uregulować, by nie było nieporozumień.

Ot taka sugestia.

Pozdrawiam emsi
nie ma co regulować bo sie regulamin robi na regulamin. sprawa prosta, pasują warunki to się reklamuję nie to nie. i w drugą stronę, pasuje nam reklamodawca to ogłaszamy jak nie to nie. kasa nie jest najważniejsza.
i ustawodawca Kwiatek ujął to w prosty i czytelny sposób

Awatar użytkownika
ems!
Posty: 175
Rejestracja: 07 paź 2013, 11:12
Auto: Godzilla HZJ78, Fenix HDJ100, Kronos V8
Kontakt:

Re: Nowy warsztat

Post autor: ems! »

Przepraszam za sformułowanie, chodziło mi o linkowanie (reklama w tej formie, o tym dyskusja).

Pozdrawiam emsi

ODPOWIEDZ