Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 12 gru 2018, 2:59
części toyota

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Auto: LC J12
Cześć,
Sytuacja finansowo-rodzinna zmusiła mnie do sprzedaży mojego LC 120, rocznik 2008. Zrobione w sumie 187 tys. przebiegu, diesel 3.0 173 KM, automat, oczywiście bezwypadkowy i garażowany. Jestem drugim właścicielem landka od października 2017. W rękach poprzedniego właściciela od 2008 do 2017, kupowany w salonie Toyoty w Gdyni, do 2017 serwisowany tylko w ASO – podbita książka serwisowa z potwierdzeniem przebiegu. Na fabrycznych sprężynach (bez pneumatyki), szyberdach, skórzana tapicerka, ogrzewanie postojowe, mechaniczna blokada skrzyni biegów, zmieniarka CD, elektrycznie sterowane i ogrzewane siedzenia, tempomat, nawigacja, fabrycznie bez DPF... Ja zrobiłem tym autem jedynie 7 tysięcy km, ale sporo w niego zainwestowałem po zakupie.

Zakres prac z mojej strony:
- konsweracja podwozia w Expedycji w Gdyni, kompleksowe zabezpiecznie antykorozyjne, wyczyszczenie ramy itd. (potwierdzone fakturą, ale wystarczy spojrzeć pod samochód)
- regeneracja kompresora klimatyzacji, wyczyszczenie oraz nabicie układu w ANT-AUTO – październik 2017
- kompletnie nowe felgi ze śrubami z ASO Toyoty (z modelu J150) kupowane pod koniec 2017 (faktura)
- całoroczne opony Yokohama Geolandar A/T G015 265/65 R17 – przejechane na nich te 6-7 tys.; kupowane nowe z rocznika 2017 w Oponeo (faktura)
- założona w zeszłym roku nowa szyba przednia na oryginalnych uszczelkach Toyoty – na poprzedniej był odprysk, który powstał za eskploatacji poprzedniego właściciela i SKO nie chciało podbić przeglądu
- cyfrowa zmieniarka w schowku (można podłączyć iphona i odtwarzać muzykę)
- kompleksowy przegląd w październiku 2018 w Wyprawa 4x4 – faktury na ok. 9 tys złotych, zrobione zawieszenie (tuleje itd.), geometria, nowa miska olejowa, wszystkie oleje i filtry, klocki, uszczelnienie układu wspomagania, wtryskiwacze sprawdzone (brak błędów w komputerze), zregenerowany alternator
- z drobnych rzeczy wymienione wycieraczki pod koniec zeszłego roku, założone oświetlenie przy tylnej tablicy, półroczne żarówki do świateł dziennych OSRAM, nowa mata bagażnika

Samochód nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego. Zgadzam się na sprawdzenie w dowolnym serwisie/ASO na terenie Warszawy. Ubezpieczenie do 20.04.2019 (rozłożone na 2 raty), przegląd techniczny do 16.11.2019. Samochód można obejrzeć w okolicach Sadyba Best Mall w Warszawie.

Cena: 88tys. do negocjacji. Sprzedaję jako osoba prywatna.

Link z foto:
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-la ... Bv2ip.html

Auto: LC J12
Cena spada na 79tys.
Pozdrawiam,
Marcin

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]