Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 13 lis 2018, 0:48
www.mtmprofi.pl.pl

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Auto: TLC J120, wcześniej oszpejona Dyskoteka (wyprawówka).
Witam,
sprzedam moje auto, cena 69000zł
opis z otomoto:

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-la ... 31e4aff29f

Auto początkowo jeździło za granicą i choć poprzedni właściciel uzbroił je w profesjonalne zawieszenie (Proflex) i snorkel nie poruszał się w terenie – zdjęcie do wglądu.

Po zakupie toyoty uporządkowałem wszystkie techniczne sprawy i przystosowałem auto do wypraw turystycznych, które odbyłem z przewodnikiem: przygody4x4.pl o czym świadczą naklejki.
Auto we wzorowym stanie technicznym, nie mam nic do ukrycia. Szukam nowego właściciela, któremu chętnie przekażę wszelkie informację na temat samochodu oraz całą dokumentację serwisową. Zachęcam również do dalszego serwisowania w Solter4x4.pl we Wrocławiu.

WYPOSAŻENIE:

- Bagażnik aluminiowy Frontrunner z szybkim sposobem montażu ładunków, przy zakupie 5tys. (montaż i zakup rayo4x4.pl)
- Oświetlenie robocze (po bokach i dwie lampy z tyłu) (montaż i zakup rayo4x4.pl)
- Zabudowa bagażnika (montaż i zakup szuflady4x4), szuflady, schowki, „spanie”. Świetne rozwiązanie dające duży komfort podróżowania. Przy zakupie 5tys. Po prawej stronie zabudowy od góry widoczna prowadnica lodówki engela, przy sprzedaży zdemontuję i dodam górną przykrywkę bez wycięcia na lodówkę co stworzy płaską przestrzeń do spania i niską szufladę roboczą.
- Stolik aluminiowy (integralna część zabudowy)
- Pawlacz na karimaty
- Osłony przeciwsłoneczne na każdą szybę (na zdjęciach widoczne tylko z tyłu)
- Wyciągarka amerykańskiej firmy Superwinch z obsługą wewnątrz kabiny (montaż i zakup rayo4x4.pl). Lina syntetyczna Marlow.
- Zawieszenie to chyba najmocniejsza strona tego auta, ten zestaw montowany był w autach uczestniczących w rajdzie Dakar: amortyzatory Proflex (gazowo-olejowe) w pełni serwisowalne co daje możliwość wieloletniego użytkowania, sprężyny australijskie TJM przód +100kg, tył +200kg. Wszystko po modernizacji w 2017, nowe nakrętki, oleje, gaz.
- Instalacja wodna, zbiornik 40L za siedzeniem, bojler 6L (ELKAMP) wylewka na klapie bagażnika. Sterowanie bojlera przy pulpicie kierowcy.
- Dodatkowy filtr paliwa co daje poczucie bezpieczeństwa podczas tankowania paliwa.
- Oryginalne osłony podwozia wymienione na mocne aluminiowe
- Snorkel Safari
- Przetwornica 220V
- 5 opon All-Terrain BFGoodrich
- Lakier porysowany przez gałęzie co oczywiście nadaje charakteru i odróżnia auto od tysięcy bulwarówek

Auto bez DPF-u, dwumasu i pneumatycznego zawieszenia! Z manualną 6 biegową skrzynią biegów co pozwala uzyskać średnie zużycie paliwa na poziomie 10,5L/100km.

Wszystko zamontowane solidnie i estetycznie bez dużej ingerencji w auto. W zasadzie całą zabudowę, łącznie z „wodą” można zdemontować nie robiąc uszczerbku w aucie poza dwoma plastikami.

Z technicznych elementów:
- nowy alternator 2018 (gwarancja toyota 2 lata)
- lipiec 2018 wymienione wszystkie rolki z przodu, paski, chłodnica, rozrząd, płyny, hamulce, hamulec ręczny, regeneracja przekładni kierowniczej
- Wtryski wymienione w TOYOTA ASO WROCŁAW na nowe przy przebiegu 222tys. czyli 60tys. km wcześniej (dokumentacja, faktury)
- Wcześniej wymienione sprzęgło, odpowietrzenie tylnego mostu, łożyska przednie, regeneracja zacisków hamulcowych (bolączka 120tek), nowiutkie oryginalne tuleje i sworznie przedniego zawieszenia, wymieniona stacyjka przy 228tys przebiegu w TOYOTA ASO WROCŁAW) (bolączka 120tek po 200tys.)
- Półosie przednie nowe oryginalne, założone w TOYOTA ASO WROCŁAW 2015

Auto niepieszczone do sprzedaży, niezmęczone, cała historia potwierdzona dokumentami i fakturami.

Myślę, że nowy właściciel nie będzie się martwił niczym oprócz zabezpieczenia antykorozyjnego ramy, które warto zrobić w najbliższym czasie.

Sprzedaję ponieważ w głowie mam już inny projekt na budowę auta wyprawowego.

Zapraszam do oględzin i kupna.

Moderator
Awatar użytkownika

Wzorowo dodane ogłoszenie! - Jest [S] w temacie, jest cena, jest i opis dla ludzi.

Proszę innych aby brali przykład!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]