Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 15 lis 2018, 14:27
www.tlc-camp.pl/sklep/

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Witajcie ,

poszukuje nowego samochodu , wcześniej miałem diesla , teraz chciałbym benzynkę , miałem 3drzwi teraz chciałbym już 5 ,
wolałbym bez pneumatyki bo każdy tu narzeka na jej awaryjność a na pewno nie będę jeździł tylko po asfalcie , chociaż wiem
jak mało samochodów jest bez pneumatyki wybrzydzać nie będę , kolor możliwie szary , w środku skóra ciemnoszara , skrzynia automat,
cena rozsądna , rozpoznałem temat na allegro a tam bieda , kilka aut na krzyż a ceny jakieś sentymentalne .

Doświadczenie nabyte kilka dni temu sugeruje aby mieć jednak AC które pokrywa się z wartością samochodu , za te auta które na allegro
kosztują okolo 48000 PZU wg Eurotax wycenia na 35000 , a ten model za 42000 wylicza na 32000 PLN .

Allegro , otomoto i olx przeszukane , piszę tu bo może ktoś wie , może ktoś chce a jeszcze nie wystawił , a może ktoś dopiero
będzie chciał , z góry dziękuję za pomoc.

Piotr

Awatar użytkownika

Auto: VZJ95 '98, RJ70 '85
Dobrze jest czasem pomarzyć... ;)
https://youtu.be/ROLjl_gF7uQ

Awatar użytkownika

Auto: TLC J120 d4d
Witaj, jeśli nie przekreślasz diesla moja 120 będzie do sprzedania. Polski salon,długa, 8os, 2006, nigdy nie rozbita, po konwersji pneumatyki na sprężyny(lift 2") przebieg lekko poniżej 300kkm-prawdziwy(ok 40kkm temu zrobione wtryski), wyciągarka, osłony. Od przeszło miesiąca zbieram się do sprzedania, ale w przyszłym tygodniu zrobię jakieś foty , cenę i będę wystawiał. Nie będzie to zagranie marketingowe w kontekście tematu posta, ale co tam : sprzedaję bo kupiłem GX470...

dzięki za info , na razie tak samo jak ty chcę mieć nieklekoczący silnik i V8 , swoją drogą którego kupiłeś ? bo już linki nie działają .

Awatar użytkownika

Auto: TLC J120 d4d
Kupiłem takiego bordowego z Poznania, nie wiem czy coś Ci to mówi. Generalnie zachęcam do szukania Lexusa to naprawdę genialny samochód. Choć, zważywszy na podaż, szukanie ładnego egzemplarza to , nie lada wyzwanie. Znalezienie ładnej 120 jest już problemem...nawet w dieslu o benzynie nie wspominając. Ale jak mówią : kto szuka ten znajduje.Powodzenia!

Awatar użytkownika

W lexach chociaż raport jakiś można zdobyć. Auta z europejskiego i polskiego rynku to wielka niewiadoma i opowiesci z mchu i paproci.

V8 nigdy nie miałem, a ktoś z mojej okolicy jest tu na forum i znalazłby chwilkę swojego czasu na pokazanie na żywo ? oczywiście ja podjadę , byle nie na drugą stronę polski :-) ( https://goo.gl/maps/TFLCJTTjKjm )

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]