Toyota Land Cruiser Owners Club Poland

Największy, najlepszy, jedyny klub Toyota Land Cruiser w Polsce.
Dzisiaj jest 16 gru 2018, 5:25
www.wyprawa4x4.pl

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: Miałem: KZJ95
Będę miał: większy Lux'us
Trochę tu pośmieciliście, więc czas na odswieżenie tematu ;)

Samochód znowu wraca do sprzedaży!

W ostatnich dniach zostało zrobione kilka rzeczy:
- wymiana drążków kierowniczych
- wymina końcówek drążków kierowniczych
- wymiana tłumika środkowego
- ustawienie zbieżności
- przegląd techniczny
- ubezpieczenie OC

No i nowa cena :)
Link do ogłoszenia na allegro: http://allegro.pl/toyota-land-cruiser-j ... 60380.html

Po szczegóły oczywiście proszę dzwonić.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Święta niebawem. Jakby ktoś chciał zrobić sobie lub bliskiemu prezent, to wyskakuję na Święta ze Świąteczną Ceną. Może komuś podejdzie ;)
http://allegro.pl/show_item.php?item=7055145328

Auto: LC 120
Cześć,
Z doświadczenia wiem że jak ktoś Cie mocno zmęczy to za 29tys oddasz.
Jak chcesz się go już pozbyć zrób cenę 29900zl jest większa szansa ze poszukiwacze
np tacy poza forum filtrując „do 30tys” mają szanse go znaleźć.
Pozdrawiam

Klubowicz
Awatar użytkownika

Cześć,
za 29k to nie oddam :D Trzeba się szanować! :lol:
Nie mam jeszcze ciśnienia na sprzedaż. Badam rynek za pomocą ceny ;) Jak przyjdzie co do czego to może i pochylę się nad ceną 29k ale to raczej za rok nastąpi. Wtedy będę miał ciśnienie sprzedażowe, a tak dalej służy w rodzinie...
Sam kiedyś szukałem samochodu i trochę zajło mi znalezienie odpowiedniego egzemplarza. Różne potrzeby mają kupujący i zdaję sobie sprawę, że mając 30k na samochód można kupić auto za 15k i drugie 15k wpakować w odnowienie/usprawnienie auta. Na szczęście (dla poszukujących) rynek daje możliwość wyboru. W aucie, które sprzeadję w tym momencie kupujący będzie musiał tylko wymienić płyny. Nie zrobiłem tego, bo wiem, że kupujący i tak by to zrobił ;)
Więc apeluję do poszukujących auta do 30k: Dorzućcie 3k i macie super furę! 2k to swojej górnej granicy cenowej i 1k na oleje, filtry i wymianę ;)

Pozdrawiam,
Bedu

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: VDJ 76 kiedyś: KZJ/LJ 78, KZJ70, KZJ90, WOLF 290, GS1200
Beduin pisze:
Cześć,
za 29k to nie oddam :D Trzeba się szanować! :lol:
Nie mam jeszcze ciśnienia na sprzedaż. Badam rynek za pomocą ceny ;) Jak przyjdzie co do czego to może i pochylę się nad ceną 29k ale to raczej za rok nastąpi. Wtedy będę miał ciśnienie sprzedażowe, a tak dalej służy w rodzinie...
Sam kiedyś szukałem samochodu i trochę zajło mi znalezienie odpowiedniego egzemplarza. Różne potrzeby mają kupujący i zdaję sobie sprawę, że mając 30k na samochód można kupić auto za 15k i drugie 15k wpakować w odnowienie/usprawnienie auta. Na szczęście (dla poszukujących) rynek daje możliwość wyboru. W aucie, które sprzeadję w tym momencie kupujący będzie musiał tylko wymienić płyny. Nie zrobiłem tego, bo wiem, że kupujący i tak by to zrobił ;)
Więc apeluję do poszukujących auta do 30k: Dorzućcie 3k i macie super furę! 2k to swojej górnej granicy cenowej i 1k na oleje, filtry i wymianę ;)

Pozdrawiam,
Bedu

8 lat temu sprzedałem swoją 95 z dwoma wyciągarkami, dwoma stalowymi zderzakami, kompletem osłon, oponami AT za 27. Czekałem na kupca około roku schodząc z 40... Przebieg 350 tys, ja zrobiłem 250 tys. Silnik D4D
Uwielbiałem to auto ! według mnie, 95 miała wszystko co najlepsze z serii Land Cruiser,
Obrazek

Obrazek

Obrazek

No ale powiem Ci złotą prawdę, która do mnie nie docierała.
Jeśli sprzedajesz auto w tej wersji to Twoich klientów będzie raptem kilkunastu na całą Polskę, którzy cały czas stoją przed dylematem, czy aby lepiej nie kupić nie tyranej.

Poodklejaj naklejki, przywróć jej widok cywilny ! Zapewniam Cię, że grono chętnych się powiększy. Przydaśki sprzedaj osobno.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Hmm...czyżby Twoja J95 nie trafiła przypadkiem do Rzeszowa? :wink: Bo jeśli tak, to chciałem ją kupić, byłem zdecydowany, ale sprzedający nie mógł się z nią rozstać :lol:
Nie będę ukrywał, że mi również nie jest łatwo sprzedawać mojego samochodu. Widać to pewnie jak się motam, zmieniam ceny, nie odnawiam ogłoszeń sprzedaży... Bo to fajny samochód jest a w głowie mam konsumpcyjną wizję zmiany samochodu. Nie śpieszy mi się, nie potrzebuję kasy na gwałtu rety...
Zastanawiałem się przez chwilę nad ściągnięciem oklejenia, ale korzystam z auta na co dzień więc lepiej mi z naklejkami. Jak znajdzie się osoba chętna do przejęcia samochodu i będzie miała problem z oklejonym autem to naklejki mogę zdjąć, ale to temat do bezpośredniego dogadania z zainteresowanym.
Nie chciałbym też rozbierać samochodu z przydasiek, bo to i dodatkowa robota i bujanie się z częściami, wysyłki, kombinacje...
Wiesz tadeo, mam swoje doświadczenia z poszukiwaniem Toyoty i chyba liczę, że trafi do mnie człowiek o podobnym profilu psychologicznym jak mój :wink: Szukając samochodu obejrzałem kilka egzemplarzy, płaciłem w ASO za przeglądy i finalnie kupiłem samochód na tym forum. Oglądać pojechałem z Poznania do Krakowa. Opłaciło się.
Myślę, że obecna "Świąteczna Cena" jest już ceną rynkową. Wstyd się przyznać, ale dopiero przed chwilą zobaczyłem jakie są ceny :oops:
Także czekam cierpliwie...jeszcze rok ;)

A tak na marginesie, widziałem Twoje odrestaurowane auto ;) Piękna maszyna. Gratuluję!

Klubowicz
Awatar użytkownika

Auto: VDJ 76 kiedyś: KZJ/LJ 78, KZJ70, KZJ90, WOLF 290, GS1200
Beduin pisze:
Hmm...czyżby Twoja J95 nie trafiła przypadkiem do Rzeszowa? :wink: Bo jeśli tak, to chciałem ją kupić, byłem zdecydowany, ale sprzedający nie mógł się z nią rozstać :lol:
Nie będę ukrywał, że mi również nie jest łatwo sprzedawać mojego samochodu. Widać to pewnie jak się motam, zmieniam ceny, nie odnawiam ogłoszeń sprzedaży... Bo to fajny samochód jest a w głowie mam konsumpcyjną wizję zmiany samochodu. Nie śpieszy mi się, nie potrzebuję kasy na gwałtu rety...
Zastanawiałem się przez chwilę nad ściągnięciem oklejenia, ale korzystam z auta na co dzień więc lepiej mi z naklejkami. Jak znajdzie się osoba chętna do przejęcia samochodu i będzie miała problem z oklejonym autem to naklejki mogę zdjąć, ale to temat do bezpośredniego dogadania z zainteresowanym.
Nie chciałbym też rozbierać samochodu z przydasiek, bo to i dodatkowa robota i bujanie się z częściami, wysyłki, kombinacje...
Wiesz tadeo, mam swoje doświadczenia z poszukiwaniem Toyoty i chyba liczę, że trafi do mnie człowiek o podobnym profilu psychologicznym jak mój :wink: Szukając samochodu obejrzałem kilka egzemplarzy, płaciłem w ASO za przeglądy i finalnie kupiłem samochód na tym forum. Oglądać pojechałem z Poznania do Krakowa. Opłaciło się.
Myślę, że obecna "Świąteczna Cena" jest już ceną rynkową. Wstyd się przyznać, ale dopiero przed chwilą zobaczyłem jakie są ceny :oops:
Także czekam cierpliwie...jeszcze rok ;)

A tak na marginesie, widziałem Twoje odrestaurowane auto ;) Piękna maszyna. Gratuluję!

To "odrestaurowane" ? :)
Tak, jest w Rzeszowie i ma się dobrze !

Na pewno się trafi, może już ktoś dojrzewa i dojrzewa :)
Ja tylko zasugerowałem, jak szybciej, lepiej sprzedać a że trzeba w to włożyć trochę pracy, trudno !

Auto: HDJ 80
Kiedyś tak Franc sprzedał swoją ukochaną 80-kę... :-) . Bez szpeju, kierowaną przez kobietę do kościoła, ósma fura w domu...

Awatar użytkownika

Auto: KZJ95
a ja swoją 95tkę kupiłem już zrobioną i właśnie na taką czekałem.

Klubowicz
Awatar użytkownika

No i temat do zamknięcia.
Auto trafiło w dobre ręce, które mam nadzieję poznacie na najbliższym TLC Campie :wink:

Moderator
Awatar użytkownika

Moderator płakał jak zamykał....

Awatar użytkownika

No to super :) Szkoda,że progów nie nie chciałeś mi odsprzedać ;) a gdzie teraz pojechała?

Klubowicz
Awatar użytkownika

luk4s7 pisze:
Moderator płakał jak zamykał....

"Niech nikt nie rozłącza, tego co Toyota połączyła" ;)

Bestia pisze:
No to super :) Szkoda,że progów nie nie chciałeś mi odsprzedać ;) a gdzie teraz pojechała?

To "niechcenie" to nieodpowiednie słowo, ale nie mogę znaleźć innego opisującego powód, dla którego nie sprzedałem Ci progów. To kwestia tego, żeby nie ogałacać samochodu z szacunku dla przyszłego właściciela. Sam pewnie wolałbyś kupić swój samochód z progami :P

Toyota trafiła na Dolny Śląsk.

Klubowicz
Awatar użytkownika

Beduin pisze:
To kwestia tego, żeby nie ogałacać samochodu z szacunku dla przyszłego właściciela.
Fajne hasło, które powinno być mottem wszystkich sprzedających samochody: "Nie ogałacaj samochodu z szacunku do przyszłego właściciela" :)

Moderator
Awatar użytkownika

To hasło uczciwych ludzi z którym w pełni się zgadzam Wyznaję tę samą filozofię co potwierdzi każdy, kto kupił ode mnie auto.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]