13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18022
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: kylon »

Dla tych co nie byli kilka fotek.
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 842&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: JaroFix »

Mój punkt widzenia:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 796&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: hashid »

Moi Drodzy,

W imieniu TLCOCP serdecznie dziękuję za udział w TLC Pomaga WOŚP 2013.
Mamy nadzieję, że miło spędziliście niedzielę – i przyjemnie i pożytecznie.

Dzięki Wam zebraliśmy 8580zł.

Bardzo dziękujemy za pomoc organizacyjną władzom lokalnym a szczególnie: Nadleśnictwu Łochów, Burmistrzowi Miasta Łochów oraz Dyrektorowi Ośrodka Koszelanka.

Wielkie podziękowania za wsparcie dla partnerów: W3Mobi, Konpak, Drewpol, Coyot Racing, Schronisko pod Bereśnikiem, Wyprawa4x4, Royal Fleet, Cosmeticservice, Auto-Plast Produkt, Grupa Mast, Pensjonat Longinus oraz Stowarzyszenie Motocykliści Dzieciom.

Specjalne i szczególne podziękowania dla Arka Geo-Mada - z luźniej wspólnej rozmowy w zaskakującym tempie wyłoniła się impreza na profesjonalnym poziomie ale bez zadęcia wizerunkowego. Arku jesteś wielki!

Ogromny szacunek dla zespołu organizacyjnego, czyli „wykonawców” imprezy : Kwiatka, Coodera, Addamsa, Leny, Tuco, Fixa i Asi, Gruzina, Mesela/Staszka Fistaszka i Kylona oraz wirtualny niezawodny support Margo.
Dzięki Arkowi, Cooderowi, Lence i Plumowi za poświęcone weekendy na objazdy i czas na przygotowania trasy.

Dziękuję mojej żonie Zuzce, że ma dla mnie cierpliwość.

Hashid
Ostatnio zmieniony 14 sty 2013, 16:32 przez hashid, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mamut
Posty: 252
Rejestracja: 21 mar 2012, 08:56
Auto: GDJ150 '18
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: mamut »

Ja ze swojej strony wielkie podziękowania dla Wszystkich, którzy podjeli się organizacji całej imprezy. Było miło i świetnie !! Dzięki wszytskim za mile spędzony czas. Szkoda, że musiałem się urwać po licytacji i nie doczekałem końca imprezy :(
Kilka zdjęć z leśnych przygód i nie tylko
https://picasaweb.google.com/1059721293 ... directlink" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeszcze raz dziękuje i do prędkiego zobaczenia !! :)

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: Kwiatec »

hashid pisze:Moi Drodzy,

W imieniu TLCOCP serdecznie dziękuję za udział w TLC Pomaga WOŚP 2013.
Mamy nadzieję, że miło spędziliście niedzielę – i przyjemnie i pożytecznie.

Dzięki Wam zebraliśmy 8580zł.

Bardzo dziękujemy za pomoc organizacyjną władzom lokalnym a szczególnie: Nadleśnictwu Łochów, Burmistrzowi Miasta Łochów oraz Dyrektorowi Ośrodka Koszelanka.

Wielkie podziękowania za wsparcie dla partnerów: W3Mobi, Konpak, Drewpol, Coyot Racing, Schronisko pod Bereśnikiem, Wyprawa4x4, Royal Fleet, Cosmeticservice, Auto-Plast Produkt, Grupa Mast, Pensjonat Longinus oraz Stowarzyszenie Motocykliści Dzieciom.

Specjalne i szczególne podziękowania dla Arka Geo-Mada - z luźniej wspólnej rozmowy w zaskakującym tempie wyłoniła się impreza na profesjonalnym poziomie ale bez zadęcia wizerunkowego. Arku jesteś wielki!

Ogromny szacunek dla zespołu organizacyjnego, czyli „wykonawców” imprezy : Kwiatka, Coodera, Addamsa, Leny, Tuco, Fixa i Asi, Gruzina, Mesela i Kylona oraz wirtualny niezawodny support Margo.
Dzięki Arkowi, Cooderowi, Lence i Plumowi za poświęcone weekendy na objazdy i czas na przygotowania trasy.

Dziękuję mojej żonie Zuzce, że ma dla mnie cierpliwość.

Hashid
A o samochodzie jej mowiles? Czy masz siniak od walka?

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: hashid »

Kwiatec pisze:A o samochodzie jej mowiles? Czy masz siniak od walka?
:mrgreen:
Zuzka ma dalej cierpliwość i smutno rzekła - trzeba naprawić :wink:
Rano wstałem i popatrzyłem na mój były bezwypadkowy, "nie bity" pojazd :), tu i tam powgniatany, poobcierany, porysowany a teraz ze zdemolowanym zderzakiem i pogiętym przodem. Dobrze, że poszło na zderzak i blachy a nie ramę - co się miało pogiąć to się pogięło... a prędkość była mizerna. Na szczęście jeździ prosto.
Wiesz Kwiatuniu, tak sobie myślę, że to próba - robisz dobre uczynki a tu masz "pierdut" kłopot - trudno, trzeba naprawić. Ale będzie dobrze, stalówkę może zamienię w końcu na sytnentyka, wywalę te poszerzenia. Szukam już części. Jutro pierwsze oględziny co się da wyprostować.

ArekM
Członek Zarządu
Posty: 195
Rejestracja: 23 sie 2009, 22:39
Auto: KZJ70-'96/'22, KDJ150-'12.
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: ArekM »

A wszystko przez tego bystrzaka od Hila co mu się zachciało po rowach jeździć :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Mesel
Klubowicz
Posty: 511
Rejestracja: 05 paź 2009, 14:38
Auto: V8/KDJ90
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: Mesel »

Krótki filmik z pierwszego brodu, mam nadzieję że kierowca nie jest zły że bez jego zgody wrzucam, jak coś to od razu mówić :mrgreen:


Awatar użytkownika
PIKE
Posty: 58
Rejestracja: 12 kwie 2012, 10:38
Auto: LC 95 Prado
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: PIKE »

Może ktoś ma jeszcze jakieś filmy/zdjęcia z tej imprezy?

Awatar użytkownika
śpioch
Posty: 110
Rejestracja: 05 lut 2010, 09:43
Auto: zjep
Kontakt:

13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: śpioch »

Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 10:24 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dodałem tagi YT.

ODPOWIEDZ