Sztuka jest skarpetką kulawego...

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: Addams »

Kto by pomyślał, że wielu z nas, w weekendy zajmuje się sztuką :D
A taki Fobos to już napewno jakoś z Związku Artystów jest szycha, bo "na skuśkę" od małego jeździ :mrgreen:
Sympatycznego "Twórcę" pamiętam bodaj z jakiejś Sobolewiady.
Projekt przyjemny ale ideologia do niego niesamowita :D


http://kultura.wp.pl/gid,15114469,title ... caid=1f963" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: hashid »

" szukałem jej genezy, jako metafory"... klasyk bełkot z wystawek artystycznych. :mrgreen:

Jerzy23
Posty: 843
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:19
Auto: FZJ76

Re: Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: Jerzy23 »

hashid pisze:" szukałem jej genezy, jako metafory"... klasyk bełkot z wystawek artystycznych. :mrgreen:
czemu? to calkiem logiczne przeczytaj ten tekst jeszcze raz i zastanow sie :wink:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: Addams »

Prawda, prawda, bardzo logiczne, podobnie jak to, że nowy "kurator pilot" w 48 godzin wszystkie zezwolenia na rezerwaty i inne takie w mig pozałatwiał :mrgreen:
Ach ci artyści :wink:

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: czaya »

na forum LR nikt nie wierzy że w ogóle gdziekolwiek pojechał więc zgody nie były w takim przypadku niezbędne.

performance po prostu :mrgreen:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: hashid »

Logiczny to jest Witka wierzbowa jako multilokator translokacyjny

Jerzy23
Posty: 843
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:19
Auto: FZJ76

Re: Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: Jerzy23 »

Addams pisze:Prawda, prawda, bardzo logiczne, podobnie jak to, że nowy "kurator pilot" w 48 godzin wszystkie zezwolenia na rezerwaty i inne takie w mig pozałatwiał :mrgreen:
Ach ci artyści :wink:
ale ja sie odnosilem to samego zdania li tylko.

"szukanie genezy (czegos) jako metafory (jakiegos zjawiska)".. to ma naprawde sens :!:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: hashid »

Jerzy23 pisze:
Addams pisze:Prawda, prawda, bardzo logiczne, podobnie jak to, że nowy "kurator pilot" w 48 godzin wszystkie zezwolenia na rezerwaty i inne takie w mig pozałatwiał :mrgreen:
Ach ci artyści :wink:
ale ja sie odnosilem to samego zdania li tylko.

"szukanie genezy (czegos) jako metafory (jakiegos zjawiska)".. to ma naprawde sens :!:
szukanie źródła jako przenośni?... nawet jeśli to zdanie ma jakiś sens w odniesieniu do tekstu przed i po to ja to postrzegam jako celowe komplikowanie języka nastawione tylko i wyłącznie na wmieszanie się z stereotypowe bicie piany kuratorów/znawców/artystów od sztuki współczesnej - ja to postrzegam jako dorabianie filozofii do drewnianego kija :wink: - pewnie tego nie rozumiem, choć są rzeczy, które mi się podobają, ale tak czuję - część tych artystów to normalne hipsterskie obiboki sklecające takie wydumki po gruubym lolku gęsto napchanym aromatycznym ziołem :mrgreen:

Vilem
Posty: 123
Rejestracja: 23 sty 2008, 12:32
Auto: 120
Kontakt:

Re: Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: Vilem »

artyści i proste kmiecie - mam zabawę dla was - co widzicie na obrazku, który Hashid ma nad podpisem?
Uwaga: nie ma nagród, to nie konkurs - otwórzcie wrota wyobraźni i uwolnijcie drzemiące moce

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Sztuka jest skarpetką kulawego...

Post autor: hashid »

Vilem pisze:artyści i proste kmiecie - mam zabawę dla was - co widzicie na obrazku, który Hashid ma nad podpisem?
Uwaga: nie ma nagród, to nie konkurs - otwórzcie wrota wyobraźni i uwolnijcie drzemiące moce
o artysta performensowo-hepeningowy... :mrgreen: dobre

ODPOWIEDZ