Jak wyglądają Bałkany 15 lat po wojnie? - Kraków

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Jak wyglądają Bałkany 15 lat po wojnie? - Kraków

Post autor: endurance »

W Dworze Czeczów w Konsulacie Republiki Chorwacji na ul. ks. Jerzego Popiełuszki 36
23 listopada odbędzie się promocja publikacji "Bałkany 15 lat po wojnie", z udziałem współautora gen. Romana Polko oraz zaproszonych gości - red. Ryszarda Bilskego i oraz Roberta Makłowicza.

Obrazek

Publikacja „Bałkany 15 lat po wojnie” jest zapisem konferencji pod tym samym tytułem zorganizowanej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w kwietniu 2011 roku przez Koło Naukowe Handlu Zagranicznego UE. Na książkę składają się teksty, które są wspomnieniami o wojnie z lat 90.tych XX w czy próbą zrozumienia jej przyczyn, ale także ukazują, jakie zmiany zaszły w Bośni i Hercegowinie, Chorwacji oraz Serbii. Teksty pokazują także, co mają one obecnie do zaoferowania Europie w sferze gospodarczej czy kulturowej. Na publikację składają się pełne zapisy wypowiedzi gości, kalendarium konfliktu, wywiad z dr Ewą Klonowski, posłowie mgr Izabeli Nowek-Tomczyk i suplement gen. Romana Polko, a także spis nazwisk i miejscowości pojawiających się w wypowiedziach.

lubiący tygielki
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1424
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Jak wyglądają Bałkany 15 lat po wojnie? - Kraków

Post autor: tadeo »

nie wygląda....
moja podróż z Rewedą po Bośni i Chorwacji mam do dziś mocno w pamięci....

Obrazek

ODPOWIEDZ