X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: fobos »

tomekc pisze:......
PS. A namiotowicze nie zamarzli w nocy?
Musiałem co prawda uruchomić reaktor jądrowy, ale daliśmy radę. :wink: :mrgreen:

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: endurance »

BARDZO DZIĘKUJĘ za gościnę !!!
a dziękuję za:
-dowiedziałem się jak ciężką pracą jest dbanie o las
-na slajdowisku które przedstawiał Piotr zobaczyłem wyprawę "jedności" Ojciec-Syn
-zobaczyłem ludzi z odmienną pasją, której nigdy się nie przyglądałem
-porozmawiałem z Wami, chociaż jak zawsze za krótko, a temat "samotne wyjazdy w aspekcie bezpieczeństwa i wieczornych rozmów" to mi brzęczy w głowie
-padarok albański zasilił piwniczkę

trochę zdjęć
http://www.polkasteam.pl/wojciech/2012/ ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

koniarz mechaniczny
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: wista-wio »

...i już po :mrgreen:
bardzo dziękuje za przybycie i super zabawę ...przepraszam za moje może zbyt wielkie :oops: bycie leśniczym ... było cudownie i bezpiecznie kilka fotek moich przyjaciół

https://plus.google.com/photos/11256805 ... banner=pwa" onclick="window.open(this.href);return false;

https://plus.google.com/photos/10043860 ... tbvvo3x1QE" onclick="window.open(this.href);return false;


pozdrawiam wszystkich spotkania w realu są wspaniałe

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: fobos »

wista-wio pisze: ...przepraszam za moje może zbyt wielkie :oops: bycie leśniczym ...
Nie ma za co przepraszać. Leśniczym się człowiek rodzi i nie można nim być mniej lub więcej.
Tak samo zresztą jak leśnym szkodnikiem :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Bardzo lubię takie konkretne ścieranie poglądów. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję podyskutować :D

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: wista-wio »

i ja mam taką nadzieję Fobos
... a może w lato zrobimy spotkanie naszych toyotek ...a ja wymyślę mały przejazd po lesie :mrgreen: , smaczne żarełko ...
jak u mnie jest już wiecie może ktoś jeszcze dojedzie i ... ale mam pomysła mały cross i małe konkurencje LC kontra LR ... było by ciekawie :mrgreen:
ja to mogę zorganizować :D
pozdrawiam

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: górol »

wista-wio pisze:i ja mam taką nadzieję Fobos
... a może w lato zrobimy spotkanie naszych toyotek ...a ja wymyślę mały przejazd po lesie :mrgreen: , smaczne żarełko ...
jak u mnie jest już wiecie może ktoś jeszcze dojedzie i ... ale mam pomysła mały cross i małe konkurencje LC kontra LR ... było by ciekawie :mrgreen:
ja to mogę zorganizować :D
pozdrawiam
Brzmi interesująco i zachęcająco,a tym czasem na długie jesienno-zimowe wieczory, poproszę o kolejne rozdziały;
Asia Minor-Anatolia 2012 :D

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: consigliero »

Wczoraj byłem w Sidzinie i w drodze powrotnej GPS nakazał jazdę w lewo za Jordanowem , miejscowością następną miała być Stróża. Gdy byłem już dosyć wysoko przejechałem przez gospodarstwo , droga prowadziła jak w przypadku dojazdu na Gorc. Tam zapytałem o drogę po GPS nie pokazywał rozwidlenia. Po wspięciu się jeszcze wyżej przejechaniu przez następne gospodarstwa , swoją drogę nieźle ludzie żyją , dojechaliśmy do miejsca w którym stało Punto, dobry znak , znaczy się da się tutaj dojechać normalnie. Po wspięciu się na grzbiet , gdzie to Punto nie miało szans dojechać , w dole widać było Stróżę, zatoczyliśmy koło i trafiliśmy w to samo miejsce. Wybraliśmy inną ścieżkę ale za dwoma domami się skończyła , wróciliśmy na ścieżką dostępną dla Punto i poprowadziła nas ona do miejscowości z której zaczęliśmy skrót. W domu sprawdziłem za bardzo nie było przejazdu do Stróży , winny jest Garmin który daje mapy na których są zaznaczone drogi dla wozów konnych sprzed 2 wojny światowej.
Wracając do tego cross country to na co im ten wstyd 8)

Chinook miałby towarzystwo
Obrazek

Tak jedliśmy
Obrazek

Obrazek

Tak spaliśmy

Obrazek

Tak oglądaliśmy
Obrazek

Takie obrazy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A jak wróciliśmy do Rataj Słupskich to zbudowaliśmy nasze "mission control" bo nie mieliśmy tvn 24 , aby pasjonować się baloniarstwem
Obrazek

Wracając ze Smolnicy spotkaliśmy jeden balon , szykujący się do lądowania w rejonie Solec Zdrój , nawet minęliśmy ekipę pościgową, która w Zborowie kontaktowała się przez walkie talkie z pilotem. Balon czerwono biały Rakoczy, a ekipa z tablicami z rzeszowskiego.
PozdrawiaM

Dziku1
Posty: 76
Rejestracja: 28 maja 2010, 11:36
Auto: J95
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: Dziku1 »

Ja również dziękuję za zaproszenie. Impreza (a w zasadzie Święto!!) była świetna. W przyszłym roku melduję się obowiązkowo z całą rodzinką i znajomymi :)

Dla tych, którzy zastanawiali się nad przyjazdem a nie dotarli - parę fotek (tak na zachętę):

Obrazek
Wsród różnego rodzaju ciągników znalazła się też niejedna Toyotka

Obrazek
Pierwsza z przeszkód terenowych

Obrazek
Pierwsze skoki

Obrazek
Była też konkurencja skoków na oślep :wink:

Obrazek
Amazonki też potrafią wysoko skakać

Obrazek
Obowiązkowa kąpiel

Obrazek
A oto i szef całego tego zamieszania we własnej osobie

Obrazek
Tu podczas najtrudniejszej przeszkody

Obrazek
Niektórzy nie zdążyli załapać się na ostatni traktor więc musieli łapać stopa...

Obrazek
...którym na przełaj zdążali na łąkę...

Obrazek
...na której odbyła się tradycyjna pogoń za zagubioną klaczą :lol:

Obrazek
Znaczy się za lisem rzecz jasna

Obrazek
Choć chętnych było wielu, zwycięzca mógł być tylko jeden...

Obrazek
(dla ułatwienia dodam, że nie był nim szef - nie zdążył na gonitwę :wink: )

Obrazek
Zdążył zatem rozdać dzieciakom mnóstwo prezentów. Dlaczego ja nie dostałem?? :mrgreen:

Obrazek
Choć działo się jeszcze mnóstwo ciekawych rzeczy - trębacz wytrąbił koniec polowania (dlaczego nikt nie chciał go słuchać??)

Obrazek
Prezenty dostały również konie


Na koniec odbyła się jeszcze wspólna biesiada, na której wszyscy zajęci byli jedzeniem. Zdjęć nikt nie miał czasu robić :wink:

Dziku1
Posty: 76
Rejestracja: 28 maja 2010, 11:36
Auto: J95
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: Dziku1 »

Czy w tym roku XI Święto Konia się odbędzie?
Panie Piotrze... Żadnych zapowiedzi??

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: wista-wio »

witam
z wielkim bólem serca i żalem , po 11 latach nieprzerwanych Hubertusów jestem zmuszony w tym roku zawiesić imprezę . Pisząc , sam nie mogę w to uwierzyć ale pewnych rzeczy nie potrafię przeskoczyć , byłem pewny, że nie ma takiej przeszkody której nie pokonam :cry: ale.... no właśnie . Chcąc urządzić kolejną KAWALERYJKĘ w 2014 roku jestem zmuszony do podjęcia smutnej dla mnie decyzji . Tłumaczę sobie tym że w maju 2014 wszystko sobie odbijemy ale ........ nie da się odrobić wspomnień i wspaniałych przeżyć w gronie przyjaciół , no cóż ŻYCIE :cry: pozdrawiam serdecznie i zapraszam na maj ...niebawem zamieszczę post o przyszłorocznej KAWALERYJCE i będę usilnie zabiegał o jak największą frekwencję moich przyjaciół forumowiczów z TLC club :D ....

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: endurance »

Piotrze,

to wszystko przez parszywy rok z trzynastka na końcu... przynajmniej ja sobie tak tłumaczę.

PS.
rzucone hasło "SPRZĄTANIA" na fb dalej w mocy

zbieracz tego czego las nie wydał
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

Dziku1
Posty: 76
Rejestracja: 28 maja 2010, 11:36
Auto: J95
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: Dziku1 »

To faktycznie wielka szkoda. A do Kawaleryjki tak daleko....

ODPOWIEDZ