Dakar w Polsce - impreza Mitsubishi

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Dakar w Polsce - impreza Mitsubishi

Post autor: Magnus »

http://www.rajdy4x4.pl/index.php/ida/5/ ... D=4155&p=1
Ktoś się wybiera? Ja będę we wtorek o 19.00.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Dakar w Polsce - impreza Mitsubishi

Post autor: Gałka »

publicznośc wpuszczają 12-14. To jesteś VIP?

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: Dakar w Polsce - impreza Mitsubishi

Post autor: Magnus »

Tak 8)

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Dakar w Polsce - impreza Mitsubishi

Post autor: hashid »

Byłem ze Stanleyem. Oglądaliśmy. Wynajęta cała hala Torwaru - tam aranżacja na miasteczko dakarowe - 3 oklejone samochody i ciężarówka, kilka namiotów, telebim z filmami, najwięcej miejsca zajmuje catering. Auta pozamykane. Lans na nalepkach. I tor ze zdalnie sterowanymi modelami. Na zewnątrz stalowa objazdowa konstrukcja ala Autotraper - pod górkę i z górki, wykrzyże, trawers, huśtawka. Ciekawa jest wystawka fotek na wejściu - szczególnie zdjęcie z samolotu obozu dakarowego gdzie większość samochodów technicznych to Toyoty. Załapaliśmy się na odkręcanie pneumatem koła przez Marysię Góralczyk. Kupe kasy wydane a pustki jak holera. Ale fajnie, że sie chciało.

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: Dakar w Polsce - impreza Mitsubishi

Post autor: Magnus »

o 19.00 ma być jakiś specjalny program i tylko na zaproszenia. Wiem, że będzie możliwośc przejażdżki jako pasażer jakimś Pajero (chyba seryjnym) po torze, nawet z samym Peterhanselem. Jak wrócę to napisze parę słów.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Dakar w Polsce - impreza Mitsubishi

Post autor: Gałka »

narobiłeś tylko smaku... :evil:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18027
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Dakar w Polsce - impreza Mitsubishi

Post autor: kylon »

Jeśli ktoś chce odkręcić koło pneumatem to zapraszam - wejściówki gratis. :mrgreen: Rajdowa felga jakaś się znajdzie :wink:

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: Dakar w Polsce - impreza Mitsubishi

Post autor: Magnus »

Było puściutko - jakieś ok. 80 osób. Głównie dealerzy i pracownicy Mitsubishi Motor Cars w Polsce.
Tak jak Kylon i Hashid pisali np. konkurs wymiany koła w Outlanderze. Ponadto replika lub jakiś wybebeszony stary egzemplarz dakarowego Pajero. Ciężarówka serwisowa ale raczej nie na Dakar i to w dodatku zamknięta. Non stop lecialy filmy Z Dakaru i jakieś 30 min opowiadań Peterhansela. Na zewnątrz rampa o wysokości 8 m, do wykrzyżu oraz równoważnia. Można było się przejechać L200 lub Pajero, ale tylko jako pasażer. Mam pewien niedosyt. Mało ludzi,a właściwie prawie pustki, ciężarówka serwisowa mogłaby być otwarta i pokazana wewnąrz. Ale i tak dobrze, bo to pierwsza tego rodzaju dakarowa imprezka w Polsce. Na osłodę autograf z dedykacją Peterhansela. :D

Z nowości jakie sie dowiedziałem to Mitsubishi na Dakar w Ameryce przygotowało nowy samochód - Mitsubishi Racing Lacer z silnikiem diesla. Jak dla mnie z zewnątrz wygląda jak ostatnie dakarowe Pajero. Gratoswey catering, piwo i wino
:wink:

ODPOWIEDZ