ZMOTA - Highway to Hell - 23-26 października 2008

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

CzarekN
Klubowicz
Posty: 260
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:42

Re: ZMOTA - Highway to Hell - 23-26 października 2008

Post autor: CzarekN »

MaxLux pisze:
CzarekN pisze:

Mozna tez pomyslec o czyms takim
http://www.pny2009.com/cms/front_conten ... eich13.jpg

Czarek
Badziew :lol: - Ciezkie to bedzie jak diabli i przod bedzie piknie nurkowal w blocie tak, ze do dolnego wincha nigdy nie dojdziesz ..

Co innego Warn terkotka z 2'm silniczkami 6hp 8)

Odnosnie pradu to trzeba zapodac albo 2 aku, albo przynajmniej 100Ah i alternator tak ze 150Ah
Max Lux daj spokoj, to polsrodki!
Powinno byc... dwa grzechotniki z podwojnymi silnikami na przodzie i tyle, do tego z osiem optim, no i jeszcze na siur mechanika starowskiego.
Mowie Wam zestaw nie do pobicia i to wszystko musowo w samuraju :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lopex
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2008, 10:31
Auto: LJ70
Kontakt:

Re: ZMOTA - Highway to Hell - 23-26 października 2008

Post autor: Lopex »

Nigdy nie myślałem, iż pilot ma taki zapi...el. Dałem się wkręcić Hashidowi :twisted: i chwała mu za to. Mieliśmy pierwszorzędny zespół i idealne podejście co zaowocowało genialną zabawą. Jazdy nie było za wiele ale można się było wyżyć na maxa. Teren dech zapierał, a po wjechaniu weń wciągał :lol: no i tylko wyciągarka mogła pomóc. Przemyślenia... więcej aku zdecydowanie, może 8 to przesada ale 7 to na pewno :roll:

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: ZMOTA - Highway to Hell - 23-26 października 2008

Post autor: fobos »

Z tego co czytam i widzę na zdjęciach wnioskuję, że następną Zmotę wygra załoga startująca wanną wypełnioną akumulatorami, do której zamontuje 2 wyciągarki :wink: . Do tego oczywiście lina 200 m i szybki pilot :lol:

Awatar użytkownika
slawek
Posty: 359
Rejestracja: 07 lip 2008, 23:03
Auto: HDJ80, Gaz 67B Czapajew
Kontakt:

Re: ZMOTA - Highway to Hell - 23-26 października 2008

Post autor: slawek »

Byłem na Zmocie (Przygoda) - absolutnie wspaniała impreza.
Tereny, widoki po naszej i litewskiej stronie niezapomniane.
Zobaczyłem prawdziwy off road (myślę o Extremie i Turystyku oczywiście). Pomysł ze zbieraniem na piechotę pieczątek Extremu i Turystyka był super! Można było z bliska obejrzeć całą trasę mijając po drodze fury wklejone po klamki :mrgreen:
Samochód sprawił się bez zarzutu, zero strat.
Z ciekawszych rzeczy 3-4 godziny wyrywaliśmy Patrolem moją 80-tkę jak się wkleiła przodem (ależ to ustrojstwo waży!).
Za rok jadę znowu, na wszelki wypadek już się zapisałem ;)
Pozdrawiam uczestników - forumowiczów!

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: ZMOTA - Highway to Hell - 23-26 października 2008

Post autor: kylon »

Podsumowanie Zmoty przez Franca
http://www.adrenalinka.pl/zmota/

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: ZMOTA - Highway to Hell - 23-26 października 2008

Post autor: Gałka »

Z tabeli wyników jasno wynika: SUZUKA to najlepszy samochód w błoto! Toyka na dojazd - oczywiście :D


Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: ZMOTA - Highway to Hell - 23-26 października 2008

Post autor: hashid »

fobos pisze:Z tego co czytam i widzę na zdjęciach wnioskuję, że następną Zmotę wygra załoga startująca wanną wypełnioną akumulatorami, do której zamontuje 2 wyciągarki :wink: . Do tego oczywiście lina 200 m i szybki pilot :lol:
rozważalismy żartobliwie sanki ze wzgledu na rurowa konstrukcję. niestety nie przejdzie badań technicznych i kiepsko z dojazdówkami ;)

MaxLuxie przerabiałeś temat z mocniejszym alternatorem w 70-ce? w moim eljocie nie wyrabiał. Fakt, że mam jeden aku.

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: ZMOTA - Highway to Hell - 23-26 października 2008

Post autor: MaxLux »

hashid pisze:
MaxLuxie przerabiałeś temat z mocniejszym alternatorem w 70-ce? w moim eljocie nie wyrabiał. Fakt, że mam jeden aku.
Mam na oku alternator ze starych mercow - maja chlodzenie woda i dodatkowo od 120-160A
- tez chyba zostane przy jenym aku ale Optima 55Ah to zdecydowanie za malo !!

Albo optima 75'tka albo Running Bull 100Ah, ale nikt go jeszcze nie testowal, dodatkowo sprzedawca twierdzi ze to aku rozruchowy i nie nadaje sie do wyciagarki ....

Choc jest na pewno zelowy i glebokiego rozladowania :roll:

ODPOWIEDZ