Impresja pozmotowa

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Black + Kwiatec + PKU + ew. mój balast - baza 1sza 4ka
Roman Rudy + piot - baza 2ga 4ka
Maniek + pilot - baza 2ga 4ka
Damian + pilot - Jaczno
Kylon + Emsi - ???
Robert K - ???

Panowie decision:
Kylon, Emsi, Robert - ile miejsc i czy Wam zarezerwować w bazie?
na razie większość jest za bazą...

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

tak off-topic ...

czy Wy tez tak macie ze jak klikniecie na link w mailu to otwiera sie glowna strona forum /tylko/, dopiero drugie klikniecie na ten sam link przenosi do odpowiedniego postu ?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Rudy pisze:To ja z Mańkiem i dwoma pilotami chętnie byśmy tą drugą czwórkę wzięli na 100 %. Jest taka opcja jeszcze ?
O i Romek widze że już może pisać posty :wink: Znaczy się zadziałało

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2007, 10:12
Auto: HZJ 73, Patrol GR

Post autor: Rudy »

Black pisze: Roman Rudy + piot - baza 2ga 4ka
Maniek + pilot - baza 2ga 4ka
my w sumie chcemy jedną czwórkę, co niniejszym potwierdzamy i baza nam bardzo pasuje,

30 km dalej mieszkają moi rodzice, jest garaż, jakieś narzędzia w razie by co :wink:

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Kylon + Emsi + ew. Robert K. - dorezerwowałem dziś jeszcze 3kę
w sumie mamy 11 łóżek w 3 pokojach w bazie od piątku (jak kto wcześniej wpadnie w czwartek wieczorem to pewnie też dostanie)

Powoływać się na rezerwację dla Michała z ekipy terenowych Toyot.

Z powodu, że jestem maksymalnie zarobiony, ew. spóźnialskich uprasza się o załatwienie sobie łóżek we własnym zakresie. W bazie chyba jeszcze są jakieś miejsca.

francek

Post autor: francek »

Wszystko idzie w dobrym kierunku. To będzie syte 30 godzin. Apeluję o niejeżdżenie w teren na 10 dni przed imprezą tylko szykowanie pojazdu. Nie ma objazdów, nie ma pomiłuj, jest rzeźnia 8)
( zabierać półosie, alternatory, rozruszniki, przekaźniki, przeguby i mosty i duuuużo trapów ) Naprawdę dołożę do pieca konkretnie teraz Np. Coloseum to próba 3 razy dłuższa niż Morts Subite Woda głęboka na 160 cm ( posiadacze trapów tego nie odczują - inni tak i to boleśnie ) To będzie prawdziwa przeprawa. Uwagi te dotyczą również klasy Turystycznej. Tu na przykład bedziecie pokonywali dość syto ułozone Leberko ( trudniej niż w ekstremie na III ) bez możliwości objazdu. Jest to około 1200 m zarośniętego jeziora przedzielone głebokimi ( 1,6 m) i szerokimi ( 2 m) kanałami. Dla porównania powiem, że dotychczas tę próbę pokonało tylko 5 załóg ekstremu ( dysponując mechanikami ) ale onie nie używają trapów Po tej edycji zaczną i to na pewno 8)
Drżyjcie więc i nastawiajcie się na noc Walpurgii.
Powiem tylko, że maszyna przygotowywana na 2 dni przed imprezą nie ma żadnych szans- to jak mówią Litwini, którzy widzieli kilka prób, będzie trudniej albo porównywalnie z Ładogą
Się cieszę, bo zawsze o to mi chodziło :D

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Po przeczytaniu ostatniego postu informuje kierowce ze właśnie połamałem obie ręce i nogi i nie jest w stanie obsługiwać trifora :(

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

ja mam już rozwolnienie i sam sobie te ręce połamię chyba ;)

francek

Post autor: francek »

Lamać i gipsować - traaaapy robić, kondycję szykować. Głowa w d....e NOC WALPURGII :D :wink:

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

No i dobrze, bo nam z Danielem trochę szkoda było że w tym roku w turystycznej jedziemy ;)

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2007, 10:12
Auto: HZJ 73, Patrol GR

Post autor: Rudy »

No i tak wyszło że ZMOTA w naszym wykonaniu odpada :( Nałożyła się inna impreza. Za zamieszanie sorry.Mam nadzieję, że z odowłaniem spania nie będzie problemu. O ile mi wiadomo Maniek również odpada wobec czego, 4 osoby odpadają ze spania i dwie załogi z uczestnictwa.A miało być tak pięknie :cry:

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

z tego co mnie słuchy doszły to Robert K też w innej klasie jedzie.
robercie daj znac czy miejsce trzymac dla cię ??

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2007, 10:12
Auto: HZJ 73, Patrol GR

Post autor: Rudy »

Emsi pozwolę sobie wtrącić, że wycofujemy się na ponad miesiąc przed imprezą :? a nie trzy dni przed a lista rezerwowa długa jak Wisła więc chyba problemu nie ma ? :? czy nie powinno być

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2007, 10:12
Auto: HZJ 73, Patrol GR

Post autor: Rudy »

oczywiście ukłony Blackowi za wcześniejsze rezerwacje :!: a francowi mam powiedziec ze dwa miejsca z TLCoc odpadają ? nie robiłem tego bo przecież nie wiem czy ktoś nie wskoczy na te miejsca z TLCoC, nie czułem się uprawniony zatem :wink:

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2007, 10:12
Auto: HZJ 73, Patrol GR

Post autor: Rudy »

racja, End of Topic

ODPOWIEDZ