Impresja pozmotowa

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

pku pisze:
Damian pisze: Byłeś tam może Jeepem Cherokee oszpejowanym?
JAKIM JEEPem :twisted:

TOYOTÄ„ LAND CRUISER :lol:
to prowokacja była :mrgreen:

Panowie, warunki znacie, czekam kilka dni na decyzjÄ™

telefon do mnie 696 488 762

jutro jestem na TT Warsaw i mogę nie odbierać telefonów, nie będzie też mnie na forum, pojutrze lecę do wiednia, wracam w piątek lub sobotę, myślę że mamy tydzień na rezerwację, którą Daniel już wstępnie zrobił na 10 osób.

podsumowując: 200zł / osoby za dwie doby ze śniadaniami, przyjazd w piątek (ew. czwartek), wyjazd w niedzielę.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Ja i Emsi (teraz ja za niego zdecyduję) byśmy weszli ale nie chcemy być sami.

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Post autor: maniek »

ja nie mogę za pilota decydowac bo go jeszcze nie mam :cry:

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Post autor: wolf »

maniek pisze:ja nie mogę za pilota decydowac bo go jeszcze nie mam :cry:
Ty nie masz zadnego a ja mam dwoch - w tym jednego z doswiadczeniem.
Ile dajesz? :mrgreen: 8)

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

OK

Jest jeszcze jeden pomysł - rozlokowanie po apartamentach.

Apartamenty sÄ… trzy:
6 - osobowy
5 - osobowy
4 - osobowy

Ceny wyjdą (zakładając maksymalne obsadzenie) po ok. 60-70zł od osoby za dobę ze śniadaniem

Dwójki oczywiście nadal wchodzą w grę (100zł/os.)

Szczegóły będę wiedział jak Daniel wróci w piątek do Jaczna (jest w wawie). Może jeszcze coś urwę :D

Mamy spokojnie tydzień na podjęcie decyzji. Na razie jest:

Kylon + Emsi
Damian + Daniel
Kwiatek (?)
Black (?)

@emsi - jadą do nas ekipy z południa, to daleka droga, start zmoty jest w pt o 17.00 - myślę więc że przyjadą w czwartek na wieczór chyba. A po zmocie też jest chwila i miejsce na odpoczynek.
Nawet jeśli trasę robimy non-stop (rok temu mi się zeszło 36h, ale to z powodu dwóch mega wtop i awarii t-maxa, a jechaliśmy sami), to trzeba się przespać przed i po, a królewskie śniadanie i czwartkowa przedimprezowa narada wojenna przy zacnych trunkach w kominkowej niezbędne ;)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Jechać całą noc -tak. Mieć spanie w odwecie -tak. Zawsze człowiek ma gdzie wrócic do kominka. A skąd wiemy jaka będzie pogoda. Damian negocjuj co by zainstalować sie tam w wiekszym gronie. Apartamenty ze względu na obniżkę to fajny pomysł. Ja prawdopodobnie 8-go mam impreze integracyjną więc prawdopodobnie dojadę przed startem w piątek.

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Damian pisze: Kylon + Emsi
Damian + Daniel
Kwiatek (?)
Black (?)
A ja to co, do tirfora to tak a do kominka to juz nie :(

francek

Post autor: francek »

Panowie z Jaczna do Bazy jest jakieś 25 km czyli ze 30 min. jazdy.
Damian baza nie jest w Smolnikach :!: Tam była tylko raz akurat jak Ty byłeś 8) Bankiet jest w Wiżajnach w knajpie więc nie wiem jak wrócicie. Dla reszty pijaniutkich :wink: przewiduje się transport do bazy właściwej za pomocą wesołęgo autobusu :wink:
Może To Wam pomoże :wink:

Awatar użytkownika
pku
Posty: 168
Rejestracja: 04 mar 2007, 18:25
Kontakt:

Post autor: pku »

Dodam może że z mojej działki do bazy jest jakies 70 km po drodze z W-wy.

I tak jak na noc czwartek-piątek to luzik, i zapraszam jakby co, to z piątku na sobotę będzie raczej problem bo daleko i jak sie pogubimy to bym musiał mieć kilka kompletów kluczy :). Noc sobota niedziela, jeśli odpuścimy imprę tez może być.

Cena noclegu 0 PLN, ale trzeba po sobie posprzątać :)

Przemyślcie, ja będę tam już chyba w środę i jakby ktoś chciał sie zatrzymać na noc czwartek piątek to zapraszam.

Black: pojadę swoim wózkiem i potem sie dosiądę - OK?

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Ma ktoś jeszcze wolne miejsce? Chętnie bym potarzał się w błotku. :wink:

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

francek pisze:Panowie z Jaczna do Bazy jest jakieÅ› 25 km czyli ze 30 min. jazdy.
Damian baza nie jest w Smolnikach :!:
Ajaj! :oops: mea culpa i niedopatrzenie

Jutro zapytam jak z transportem dla nas. Autobus jest i kierowca też powinien być. Jedzie się nie 30min a ok. 15-20min, zależnie od tempa ;)

Czy to mości towarzystwu koliduje?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2007, 23:11 przez Damian, łącznie zmieniany 1 raz.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

ja bym nie komplikował sprawy. tam gdze my spaliśmy na ostatniej zmocie było w cipę. 5m od lini brzegowej jeziorka. przezajebiście sympatyczni ludziska. cena 25zł od łebka śniadanko wypas za 10zł. wszędzie blisko a na bibkę z buta nawet można było. łazienka w pokoju czysto schludnie i przyjemnie. jak znam życie nie będzie czasu dlektować sie walorami mieszkalnymi lub dojebanie bedzie na trasie na maksa wiec też nic nie bedzie sie chciało.
jak panienka sobie zyczy.

a do tego jankowa czy jak tam można sie kiedy na weekend integracyjny tlc wybrać :wink:

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

Kwiatec pisze: a do tego jankowa czy jak tam można sie kiedy na weekend integracyjny tlc wybrać :wink:
No piękne zimy w Jankowie mają ;) Drogi do zwózki drewna trzeba przecierać w metrowym śniegu ;) Nawet kawałek terenu na próby od gospodarzy by się znalazł.

Może to być plan B

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Dobra mój team podejmuje męską decyzję: zostajemy przy 4ce w bazie (na 99% jeszcze jeden balast będę miał na rajd, więc bierzemy całą), dobijemy do bazy w piątek rano, a ja z tym moim balastem chętnie w czwartek z Pawła zaproszenia skorzystamy. W trakcie i po imprezie i tak nam będzie wszystko jedno gdzie polegniemy - no może w sałatce na stole jedynie nie chciałbym zostac ;-)
Druga czwórka do dyspozycji, jeśli do piątku nie będzie zdeklaowanych chętnych to ją zwolnię, lub jeśli pojawi się więcej chętnych to dorezerwuję jeszcze z jeden pokoik.
BTW te czwórki są ze wspólną łazienką w korytarzu po 20zł od łebka. Śniadanko 10zł full wypas swojskie (nie chłopskie ze sklepu) wędliny, jaja itp - nie do przejedzenia dla przeciętnego człowieka z miasta.

Chętnie Damian odwiedzę Twojego znajomego, ale przy innej okazji.

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2007, 10:12
Auto: HZJ 73, Patrol GR

Post autor: Rudy »

To ja z Mańkiem i dwoma pilotami chętnie byśmy tą drugą czwórkę wzięli na 100 %. Jest taka opcja jeszcze ?

ODPOWIEDZ